Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Прокуратурою Богодухівського району виявлені численні порушення вимог законодавства

Прокуратурою Богодухівського району в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про виконавче провадження» у діяльності ВДВС Богодухівського районного управління юстиції в Харківській області при виконанні адміністративних стягнень у вигляді штрафів у справах про адміністративні правопорушення за протоколами, складеними працівниками ВДАІ Богодухівського РВ ГУ МВС України в Харківській області.

Детальніше...

 

Прокуратура Богодухівського району інформує

Прокуратурою Богодухівського району Харківської області в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено перевірку додержання вимог законодавства про житлові права неповнолітніх в діяльності Гутянської селищної ради Богодухівського району.

Детальніше...

 

Прокуратура Богодухівського району забезпечує право кожного громадянина на доступ до публічної інформації, реалізацію принципів гласності та відкритості своєї діяльності

Так, відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Детальніше...

 

Наказ військового комісара Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату "Про виконання Указу Президента України від 17 березня 2014 року №303 "Про часткову мобілізацію"

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Н А К А З

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА БОГОДУХІВСЬКОГО ОБЄДНАНОГО МІСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

18.03.2014
м.Богодухів
№15

Про виконання Указу Президента
України від 17 березня 2014 року
№ 303 «Про часткову мобілізацію» 

Згідно Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію», постанови Верховної Ради України від   17 березня 2014 року № 4466 «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», наказу Харківського обласного комісара від 18 березня 2014 року № _65_.
Відповідно до пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106, статті 112 Конституції України, Президентом України оголошено часткову мобілізацію.

Н А К А З У Ю:

1. Всім генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, що мешкають постійно на території Харківської області при отриманні персональної повістки військового комісара, з’явитися в строк на пункти, вказані в їх персональних повістках.

2. Генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках  мобілізаційного розпорядження і не отримали повістку військового комісаріату, виїзд за межі області без дозволу військового комісара районного (міського) військового комісаріату, у якому військовозобов’язаний перебуває на обліку, тимчасово забороняється.

3. Особи, що підлягають призову відповідно до пункту один цього наказу, генерали, адмірали, офіцери, прапорщики, мічмани, сержанти, солдати та матроси запасу при прибутті по мобілізації мати при собі документи та особисті речі, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях  та персональних повістках.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, звільнити військовозобов’язаних, які призиваються згідно пункту один цього наказу, від роботи та служби, провести з ними повний розрахунок, виплатити їм заробітну плату та забезпечити явку в строки на пункти збору, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях або в персональних повістках.

5. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, забезпечити доставку справної автотранспортної, дорожньо – будівельної, підйомно – транспортної та іншої техніки в строки на пункти збору, що вказані в часткових нарядах.
Громадянам – власникам засобів транспорту – доставити їх в строки на пункти збору за вказівкою військового комісару.

6. Громадяни, які не з’явилися при мобілізації у вказані строки і пункти та  керівники підприємств, установ та організацій , незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, а також власники засобів транспорту, які не поставили у встановлені строки техніку по мобілізаційних нарядах військового комісару або перешкоджали своєчасному прибуттю громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно Закону України.

7. Наказ оголосити і роз’яснити на підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

Військовий комісар Богодухівського ОМВК
підполковника                              С.М.Супрун

 

Голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. провів зустріч з трудовим колективом Крисинського НВК

18 березня в ході зустрічі голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. з трудовим колективом Крисинського НВК були обговорені нагальні питання функціонування навчального закладу та визначені плани на майбутнє. Директор закладу Харченко З.Г. проінформувала проте, що навчання у шкільному та дошкільному підрозділах НВК здійснюється за універсальними профілями. Педагогічний та учнівський колективи спільно працюють над досягненням визначених напрямків роботи, мають позитивні напрацювання. Слід зазначити, що учасників зібрання турбували, перш за все, питання, пов’язані із оновленням учнівських меблів (придбання навчальних парт для першокласників в кількості 20 шт.), придбання електричного автоматичного рубильника для дитячого садка, заміни застарілих комп’ютерів, оформлення відповідних документів щодо перерахунку коштів (3000 тис.грн.), які були виділені для оздоровлення дітей влітку минулого року. Як пообіцяв очільник району, всі питання, які турбують педагогічний колектив, будуть обов’язково виконані, але поступово.

 

У навчальних закладах району ведеться постійний контроль щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог

Як повідомила начальник відділу освіти районної державної адміністрації Безмінова І.Г., в усіх навчальних закладах району постійно здійснюються заходи щодо покращення умов навчання та виховання дітей. Так, облаштування та утримання земельної ділянки навчальних закладів району певною мірою відповідають нормі. Ділянки під забудову закладів освіти розташовуються у зонах з дотриманням санітарних норм. Транспортним обслуговуванням забезпечуються учні ЗОШ, які проживають на відстані від школи понад 3км, тому організовано безкоштовне перевезення 545 учнів та 56 педагогічних працівників до 13 шкіл району з сільських населених пунктів. Щодо обладнання та утримання приміщень, то два рази на рік проводиться обстеження та паспортизація будівель та їх капітальних ремонтів. У 17 ЗОШ наявні паспорти спортивних споруд (спортивні зали), інші заклади проводять заняття з фізичної культури у пристосованих приміщеннях.

Детальніше...

 

Стан цінової ситуації на споживчому ринку району постійно знаходяться на контролі

Як повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Телешенко І.П. з метою забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів в березні минулого року між райдержадміністрацією та магазинами продовольчого профілю підписаний меморандум порозуміння. Це дає можливість стримувати підвищення цін на хліб. Так, на сьогодні ціни на сорти хліба масового вжитку не змінилися і знаходяться у межах соціальних рівнів цін, а на молочну та овочеву продукцію, змінювались сезонно.

Детальніше...

 

Під особливим контролем служби у справах дітей райдержадміністрації знаходиться 33 дитини та 17 сімей, в яких не забезпечуються необхідні умови життя

Як проінформувала начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М., працівники служби разом з кримінальною міліцією у справах дітей Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області та районним центром соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді своєчасно виявляють дітей та вживають заходи щодо захисту прав та законних інтересів дітей. У службі на обліку перебувають двоє дітей, які зазнали психологічне насильство. Діти знаходяться під соціальним супроводом центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Лютий 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання