Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Культура і музика кордонів не мають. Юрій Янко

Директор Харківської обласної філармонії, депутат Харківської обласної ради Юрій Янко упевнений, що європейська інтеграція повинна стати одним з основних пріоритетів України, а ініціативи Президента в цьому питанні - це потужний стимул для вливання українського народу в європейське співтовариство.

Детальніше...

 

У минулому році було зареєстровано близько 120 тисяч звернень в дозвільні центри Харківщини В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного радіо заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації

В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного радіо заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов розповів про те, що в Харківському регіоні триває робота з виконання доручень Президента України про забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики. Він нагадав, що Харківською обласною адміністрацією координувався проект із створення дозвільних центрів. В минулому році в центрах було зареєстровано близько 120 тис. звернень суб'єктів господарсько-підприємницької діяльності.

Детальніше...

 

Харківська область посідає провідні місця за інвестиційною привабливістю

Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков. За його словами, в економіку Харківської області за час незалежності України залучено понад 2,2 млрд. дол. США. На виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики за перше півріччя 2013 року в область залучено 39 млн. дол. США.

Детальніше...

 

В I півріччі 2013 року обсяг реалізованої підприємствами Харківської області продукції збільшився на 5%

Обсяг реалізованої продукції в I півріччі 2013 року в цілому по підприємствах збільшився більш ніж на 5% порівняно з аналогічним періодом попереднього року. У середньому це більше ніж 11 тис. грн. на одного харків'янина. Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков. За цим показником Харківська область посідає стійке восьме місце в Україні після Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Луганської, Київської областей та м. Києва.

Детальніше...

 

ІТРЗ буде переданий у відання Харківської облдержадміністрації

Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Підсумки діяльності промислових підприємств Харківської області за I півріччя 2013 року» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков. За його словами, для кращого виконання в регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики виникла потреба в більш ефективному управлінні ІТРЗ. Для цього його потрібно було передати в управління ХОДА.

Детальніше...

 

В основі політики виконавчої влади – захист життєвих інтересів кожної людини

Зауважила 3 вересня під час зустрічі з мешканцями Павлівської територіальної громади в рамках «Дня віддаленого села» перший заступник голови районної державної адміністрації О.В.Сизоненко.
«Звіт голови сільської ради говорить про те, що громаді є над чим працювати», - акцентувала Оксана Володимирівна.

Детальніше...

 

У V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» візьмуть участь провідні вітчизняні та іноземні компанії

Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Форум відбувається на Харківщині на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.
«Ми запрошуємо провідні компанії, які працюють в Україні, як вітчизняні, так і іноземні. Ми запрошуємо кращих фахівців. Хтось погоджується, хтось з об'єктивних причин не може брати участь, але склад учасників буде дуже представницьким. Практично всі провідні компанії, які працюють на території Харківської області, в числі організаторів або спонсорів даного заходу. Вже другий рік поспіль лист очікування заповнений, і не всі охочі можуть потрапити на форум, тому що кількість компаній, які хочуть взяти в ньому участь, значно перевищує можливості приміщення, де він відбуватиметься», – зазначив Михайло Добкін.
Джерело: Харківська ОДА

 

Делегації з 13 країн світу візьмуть участь у V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»

Про це сьогодні повідомив під час прес-конференції директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Євген Шаповал.
За його словами, у Форумі, який проводиться на виконання у регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики, візьмуть участь близько 350 осіб. Це представники дипломатичних місій та іноземні делегації регіонів-партнерів Харківської області; топ-менеджмент інвестиційних фондів, керівники державних структур, що відповідають за розвиток інноваційної та інвестиційної діяльності в Україні, представники фінансово-промислових груп, зацікавлених в інвестиційній діяльності в Харківській області, представники міжнародних консалтингових компаній та проектів технічної допомоги Україні, ініціатори інвестиційних проектів.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання