Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  У районі продовжуються роботи з ремонту автомобільних доріг

      20 липня КП «Господар» продовжує дорожні роботи з усунення ямковості на дорогах загального користування. На даний час бригада №1 вже поклала 12 тонн афальто-бетонної суміші на ділянці Первухинка - Мар’їне. Також ведуться підготовчі роботи по вулиці Українській у селі Івано-Шийчине, де працює бригада №2.
   

  У Богодухівському районі триває збирання ранніх зернових

  20 липня голова районної державної адміністрації В.А.Шаров здійснив робочу поїздку до СФГ Гапонцева В.Б., де разом з керівником господарства оглянули лани, обговорили хід збирання ранніх зернових культур та ремонт дороги на території Полково-Микитівської сільської ради. Також оглянули будівельний майданчик футбольного поля із синтетичним покриттям, яке розпочато завдяки фінансуванню сільгосппідприємця.

  Детальніше...

   

  Проведено особистий (виїзний) прийом громадян

  У рамках проведення особистих (виїзних) прийомів громадян першим заступником районної державної адміністрації Зиряновою В.В. 20 липня здійснено виїзний прийом у Богодухівському районному центрі зайнятості.

  Детальніше...

   

  Відбулося засідання ветеранського активу

  21 липня відбулося засідання районної організації ветеранів України, на якому було розглянуто низку питань щодо соціального захисту, правової допомоги, медичного обслуговування, у якому взяли участь інтегратор Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Коноз та представники відповідних соціальних служб району.

  Детальніше...

   

  Вивчено стиль, форми і методи роботи архівного відділу районної державної адміністрації

      20 липня апаратом районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №423 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги» надано практичну та методичну допомогу архівному відділу районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
      Попередні результати перевірки показали, що діяльність відділу організована належним чином, документи оформлені правильно, у відповідності до встановлених норм.
   

  У запеклій боротьбі перемога – здоровий спосіб життя

  18 липня відбувався футбольний матч між командами районної державної адміністрації, районної ради та збірної команди силових структур району.

  Детальніше...

   

  Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період

  19 липня завідувач сектора культури районної державної адміністрації А.М.Волошко відвідала Гутянський сільський будинок культури з метою підготовки закладу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Гутянський селищний голова Н.М.Клименко розповіла про хід проведення ремонтних робіт у робочих кімнатах та спортивній залі.

  Детальніше...

   

  Дорожні роботи доріг загального користування

  Із 17 липня КП «Господар» розпочато ямковий ремонт дороги по вулиці Шевченка у місті Богодухів.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Липень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання