Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У гості завітали прикордонники

23 вересня в рамках проведення військово-патріотичного виховання молоді в Богодухівському колегіумі №2 відбулася зустріч учнівської молоді з військовослужбовцями Харківського прикордонного загону, в якому взяли участь представники Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату, відділу освіти районної державної адміністрації, Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при районній державній адміністрації, ветерани прикордонних військ.

Детальніше...

 

Проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектора у справах молоді та спорту районної державної адміністрації

23 вересня 2015 року відбулося засідання конкурсної комісії апарату районної державної адміністрації з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців.
На заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектора у справах молоді та спорту районної державної адміністрації подано одну заяву – ГРИГОРОВА Ігоря Михайловича.
Григоров І.М. успішно склав іспит на знання Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання корупції і специфіки функціональних повноважень сектора, набрав 17 балів та пройшов співбесіду.
Рішенням конкурсної комісії рекомендовано голові районної державної адміністрації призначити Григорова І.М. на посаду головного спеціаліста сектора у справах молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

Зелений оазис Богодухівщини

Нещодавно в Україні відзначили День працівників лісу.
З нагоди цього свята бібліотекарі районної дитячої бібліотеки підготували для своїх читачів - учнів четвертих класів ліцею №3 зустріч з лісничим Лобойком Володимиром Леонідовичем.
Гість розповів, що професія лісника започаткована майже півстоліття тому, вона завжди залишалася потрібною і шанованою у суспільстві, і сьогодні не один десяток лісників Богодухівщини примножує своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд рідного краю.

Детальніше...

 

На Богодухівщині продовжуються ремонти доріг

Село Полкова Микитівка стало черговим населеним пунктом на Богодухівщині, де за ініціативою голови районної державної адміністрації Шарова В.А. здійснюються заходи з відновлення місцевих шляхів загального користування.
21 вересня на трикілометровому відрізку дорожнього полотна на під’їзді до села розпочалися ремонтні роботи з ліквідування аварійної ямковості. Планується використати 13 тон асфальто-бетонного матеріалу.

Детальніше...

 

З питання «Про впровадження сучасних тенденцій культури в районі та її роль в державній культурній політиці»

на засіданні колегії районної державної адміністрації виступила завідувач сектора культури районної державної адміністрації А.М.Волошко, яка зазначила, що у законах України «Про культуру», «Про освіту» та інших законодавчих актах сформульовано основні напрями діяльності держави з питань культурного будівництва, яке є одним із вирішальних чинників національного відродження, духовного розвитку нації.
Запорукою успішної роботи бібліотек комунального закладу «Богодухівська централізована бібліотечна система» є якісні фонди, їхнє поповнення та збереження. Станом на 01 вересня 2015 року бібліотеки отримали 1280 примірників книг на загальну суму 20,2 тис.грн., що надійшли з різних джерел комплектування. Понад 70% видань, що надходять до бібліотек, - українською мовою.

 

Про стан готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовому періоді 2015-2016 років

Заслухали на засіданні колегії районної державної адміністрації 23 вересня.
Як зауважила начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Т.М. Масалітіна, питання це реалізовувалось відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 травня 2015 року №148 «Про підсумки роботи господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району в зимових умовах 2014-2015 років та про організаційну роботу з їх підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років».

 

Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки вимагає комплексного підходу до вирішення проблеми енергозбереження

Зауважив під час засідання колегії районної державної адміністрації головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації А.М.Філіппов.
Президент України Петро Олексійович Порошенко, виступаючи на засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО), заявив, що в інтересах енергетичної безпеки держави частка постачальника будь-якого виду енергетичних ресурсів не повинна перевищувати 30%.

Детальніше...

 

У районній державній адміністрації контроль забезпечує конкретність управління й здійснення його відповідно до прийнятих рішень

Як повідомила під час засідання колегії районної державної адміністрації завідувач сектора контролю апарату районної державної адміністрації О.Л.Чабань, протягом січня-серпня 2015 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації здійснювався контроль за виконанням 611 документів органів влади вищого рівня. З них: 125 розпоряджень та 77 доручень голови обласної державної адміністрації, 409 листів простої кореспонденції. На виконання вищевказаних документів до органів влади вищого рівня направлено 611 відповідних інформацій. Знято з контролю як виконані 171 документ, з них: 10 розпоряджень та 32 доручення голови обласної державної адміністрації, 129 листів простої кореспонденції.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання