Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Призначення різного виду державної соціальної допомоги здійснювалося відповідно до норм чинного законодавства

Як повідомила сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В., протягом звітного періоду скористалися субсидією на житлово-комунальні послуги 1644 сім’ї, або 9,7% від їх загальної кількості. Сума призначень на вказані цілі склала 1,3 млн.грн., заборгованість із фінансування - 37,2 тис.грн.
На придбання твердого палива та скрапленого газу призначено субсидії 310 сім’ям на суму 242,5 тис.грн., з яких 90% профінансовано.

Детальніше...

 

Плани на майбутнє – працювати

Минулого року у зв’язку з економічною недоцільністю виробництва цукру, обумовлену незбалансованими цінами між енергоносіями, виробничими матеріалами і власною продукцією, майже половина цукрових заводів України не працювали. Ця доля спіткала і колектив Первухінського цукрового заводу, де тимчасово була призупинена виробнича діяльність.
Керівництво заводу зуміло забезпечити вирішення всіх питань по збереженню колективу спеціалістів-цукровиків, а також цілісності власне підприємства.

Детальніше...

 

За 9 місяців 2014 року реалізовано товарів (робіт, послуг) на суму 281,7 млн.грн.

Про це 22 жовтня в ході засідання колегії районної державної адміністрації повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Телешенко І.П. На одну особу реалізовано продукції на суму 7114грн., що 19% більше, ніж за відповідний період минулого року.
Питома вага обсягів виробництва підприємств харчової та переробної промисловості склала 95% від їх загального обсягу. Відновлена робота ПАТ «Первухінський цукрозавод», освоєно виробництво твердих сирів та сирних продуктів на ТОВ «Богодухівський молзавод».

Детальніше...

 

Повністю провели розрахунки за оренду земельних ділянок (паїв) 11 сільгосппідприємств району

Про це сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації повідомив заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Лобунський С.М.
Як показує детальний аналіз розрахунків за оренду земельних паїв, станом на 21 жовтня поточного року показник нарахувань за 1га орендованої землі становить 870грн. (у 2013 році – 856грн.). За оперативною інформацією 4 господарства виплачують більше ніж 1000грн. за 1га (найвищим цей показник є по ТОВ «Патріот-СВ» (1143грн.). По ФГ «Валері» - 1063грн., ПАТ «Улянівське» - 1059грн., ФГ «Урожай-2005» - 1045грн.

Детальніше...

 

З метою попередження антисоціальних явищ

21 жовтня спеціалістами Центру практичної психології і соціальної роботи відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації було здійснено плановий виїзд до Крисинського навчально-виховного комплексу з метою проведення профілактичної та індивідуальної роботи серед учнів та батьків.
Спеціалістами Центру було проведено тренінгове заняття з учнями 8 класу щодо попередження антисоціальних явищ в учнівському середовищі та вхідне анкетування та надані рекомендації адміністрації навчального закладу щодо превентивної роботи серед учнів.

 

Звернення громадян – на контролі

21 жовтня голова райдержадміністрації О.П.Сластін провів особистий прийом громадян.
До керівника району звернулося 6 мешканців міста та району з питань житлової політики, транспортного сполучення та екології.
Звернення громадян голова райдержадміністрації взяв на особистий контроль та надав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.

 

Вони славлять нашу землю

17 жовтня в районному будинку культури відбувся творчий вечір за участю почесних громадян Богодухівського району - члена Національної спілки журналістів України, поетеси, авторки більше 10 добірок та нарисів про історію Богодухівського краю, його видатних особистостей Могилевської Н.М. та Заслуженого працівника культури України Тарана В.М.

Детальніше...

 

Щирі вітання і шана – харчовикам!

У неділю представники харчової промисловості відзначають своє професійне свято.
Як повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Телешенко І.П., промисловий потенціал Богодухівщини утворюють підприємства харчової та переробної промисловості, частка яких у структурі реалізованої продукції становить понад 90%.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання