Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Робота районної державної адміністрації протягом I півріччя поточного року була спрямована на виконання завдань щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України

Про це в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району 24 липня наголосив заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.
Підводячи підсумки соціально-економічного розвитку району за I півріччя поточного року Олексій Вікторович зазначив, що промислові підприємства району наростили обсяги реалізації продукції, сільгосппідприємства розпочали проведення комплексу робіт по збиранню ранніх зернових культур, підприємства житлово-комунального господарства проводять роботу щодо підготовки до опалювального періоду 2013-2014 років. У соціально-гуманітарній інфраструктурі забезпечене стале функціонування.

Детальніше...

 

Основна проблема розповсюдження правових знань серед населення – це налагодження міжвідомчої взаємодії

Як зазначив 24 липня в ході спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району начальник районного управління юстиції Бородавка А.І., найкраще правова освіта налагоджена там, де є ділові зв’язки юридичних відомств, журналістських організацій, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Хрещення Київської Русі – подія, яка навіть сьогодні нагадує про наші корні

Про це в ефірі програми Харківського обласного радіо "Ранковий ексклюзив" розповів секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт.
Він підкреслив, що Хрещення Київської Русі – це подія, яка має вплив на історію нашого народу і навіть сьогодні нагадує нам про наші корні. За його словами, 2013 рік має велике значення, адже цей рік ювілейний. Саме тому, в рамках реалізації завдань Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі на Харківщині будуть проведені святкові заходи.

Детальніше...

 

На Харківщині відбудеться хресна хода з приводу святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі

У вересні цього року відбудеться хресна хода кругом Харкова. Про це повідомив секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт, розповідаючи в ефірі програми обласного радіо "Ранковий ексклюзив" про заходи, які будуть проведені на Харківщині у рамках реалізації завдань Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Детальніше...

 

На Харківщині триває реконструкція храмів

Розповідаючи в ефірі програми обласного радіо "Ранковий ексклюзив" про реконструкцію храмів на Харківщині, секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт підкреслив, що на початку 90-хnbsp;років 20 сторіччя багато церков було зруйновано і зараз одно з завдань православної церкви – відновити святині. За словами Михайла Кіта, дуже багато церковних архівів було знищено, тому деякі церкви не можуть бути реконструйовані у первозданному вигляді.

Детальніше...

 

З 26 по 28 липня на Харківщині відбудуться Дні православного кіно

Про це сьогодні в ході брифінгу на тему: «Реалізація в регіоні завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі» повідомила директор Департаменту масових комунікацій Харківської ОДА, заступник голови оргкомітету Міжнародного фестивалю короткометражного кіно "Харьковская сирень" Вікторія Маренич. За її словами, у масштабному вигляді в області Дні православного кіно проводяться вперше.

Детальніше...

 

До 1025-річчя Хрещення Київської Русі в Харківській області відбудеться байдаркова хресна хода

На території Ізюмської єпархії Української Православної Церкви з 29 липня по 13 серпня 2013 року вперше в області відбудеться байдаркова хресна хода. Як повідомила на прес-конференції начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації Ольга Чернявська, вона відбудеться в рамках реалізації завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Детальніше...

 

28 липня у всіх храмах і церквах Харківщини будуть проведені Божественні літургії та збори

Говорячи про реалізацію в регіоні завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі, начальник відділу у справах релігій ХОДА Ольга Чернявська зазначила, що на Харківщині заходи до цієї дати почали проводитися ще з 2009 року. За цей період проведено тематичні години і конкурси у всіх навчальних закладах області, виставки в краєзнавчих музеях, створені тематичні рубрики в бібліотеках та обласних засобах масової інформації.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання