Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповідно до щотижневого моніторингу, цінова ситуація в районі суттєво не змінилася

Про це на засіданні районної координаційної ради із забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку продовольчих товарів, яке відбулося 6 листопада, повідомила головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Нікульшина Т.М. Як зазначила Тетяна Миколаївна, за останню декаду на ПХО «Богодухівський ринок» в середньому на 10% зросли ціни на молочну продукцію, на 8% - знизилися на борошно та буряки. По решті товарів основної продовольчої групи ціни не змінилися і знаходяться в межах середньообласних.
У великих підприємствах роздрібної торгівлі району ціни на плодоовочеву продукцію в середньому на 10-15% нижчі, ніж на продовольчому ринку.

 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Богодухівщини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну землю, примножуєте її славу.
Збереження культурної спадщини і шанування своїх видатних земляків є запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.
Бажаю вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими і рідними.
Щедрих вам творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну працю.

З повагою.

Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
О.П.Сластін

 

На Богодухівщині проведено «круглий стіл» у рамках реалізації проекту компанії «Shell»

Сьогодні в районному будинку культури з метою створення геоінформаційної системи моніторингу впливу проектів розвідки та видобутку вуглеводнів на розвиток місцевих громад Харківської області відбулося засідання «круглого столу» за участю керівників органів місцевого самоврядування та осіб, які будуть виконувати функції на території сільських, селищних та міської рад по вводу даних у геоінформаційну систему.

Детальніше...

 

Одним з основних напрямків роботи призовної комісії - є розшук призовників, що не прибувають до військкомату для проходження районної призовної комісії

Про це сьогодні, виступаючи на апаратній нараді у голови районної державної адміністрації з питання про роботу районної призовної комісії щодо проведення призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, зазначив завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Шепель М.М.

Детальніше...

 

У районі проводиться недостатня робота щодо санітарної очистки населених пунктів

Про це 5 жовтня на апаратній нараді у голови районної державної адміністрації зазначила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М.

Детальніше...

 

З 1 жовтня 2014 року розпочав роботу сектор з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації

Як повідомила сьогодні під час апаратної наради у голови районної державної адміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Яцюк В.Б., основним завданням сектора з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації – є реалізація державної політики у сфері надання адміністративних послуг шляхом забезпечення зручного та оперативного отримання якісних адміністративних послуг фізичними та юридичними особами.

Детальніше...

 

В господарствах району завершено посів озимих культур під урожай 2015 року

Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Адаменко М.Г., під урожай 2015 року посіяно 23,3 тис.га, або 106% до плану 22,1 тис.га.
Проведено підготовку зябу на площі 33,2 тис.га (68% до плану 48,6%).
Зібрано сої з площі 5171 га (96%), намолочено 9590 тонн при урожайності 18,5 ц/га, соняшнику – 13444 га (100%), намолочено 36521 тонна при урожайності 27,2 ц/га, кукурудзи – 5997 га (89%), намолочено 40118 тонн при урожайності 66,9 ц/га, цукрових буряків – 320 га (99%), накопано 19723 тонни при урожайності 617,3 ц/га, вивезено цукросировини 18603 тонни.

 

Голова районної державної адміністрації провів особистий прийом громадян

Сьогодні на особистому прийомі громадян у голови районної державної адміністрації О.П. Сластіна було розглянуто колективне звернення мешканців міста щодо надання у власність земельної ділянки, яку було виділено відповідно до рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради працівникам соціальної сфери.
Дане звернення для більш детального розгляду зареєстровано та взято на контроль.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання