Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Інформація щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом)

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України відповідно до статті 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» є конституційним обов'язком громадян України.
Військовий обов'язок включає, зокрема прийняття на військову службу в добровільному порядку (за контрактом), призов на військову службу, проходження служби у військовому резерві.
Права та обов’язки, соціальний та правовий захист військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, та резервістів.

Детальніше...

 

Вивчено стиль, форми і методи роботи відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації

20 березня апаратом районної державної адміністрації було надано практичну та методичну допомогу відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
«Попередні результати перевірки показали, що діяльність відділу організована належним чином, документи оформлені правильно, у відповідності до встановлених норм», - підсумувала заступник керівника апарату районної державної адміністрації, начальник організаційного відділу Н.О.Явтушенко.

 

Прокуратурою Богодухівського району виявлені численні порушення вимог законодавства

Прокуратурою Богодухівського району в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про виконавче провадження» у діяльності ВДВС Богодухівського районного управління юстиції в Харківській області при виконанні адміністративних стягнень у вигляді штрафів у справах про адміністративні правопорушення за протоколами, складеними працівниками ВДАІ Богодухівського РВ ГУ МВС України в Харківській області.

Детальніше...

 

Прокуратура Богодухівського району інформує

Прокуратурою Богодухівського району Харківської області в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено перевірку додержання вимог законодавства про житлові права неповнолітніх в діяльності Гутянської селищної ради Богодухівського району.

Детальніше...

 

Прокуратура Богодухівського району забезпечує право кожного громадянина на доступ до публічної інформації, реалізацію принципів гласності та відкритості своєї діяльності

Так, відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Детальніше...

 

Наказ військового комісара Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату "Про виконання Указу Президента України від 17 березня 2014 року №303 "Про часткову мобілізацію"

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Н А К А З

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА БОГОДУХІВСЬКОГО ОБЄДНАНОГО МІСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

18.03.2014
м.Богодухів
№15

Про виконання Указу Президента
України від 17 березня 2014 року
№ 303 «Про часткову мобілізацію» 

Згідно Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію», постанови Верховної Ради України від   17 березня 2014 року № 4466 «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», наказу Харківського обласного комісара від 18 березня 2014 року № _65_.
Відповідно до пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106, статті 112 Конституції України, Президентом України оголошено часткову мобілізацію.

Н А К А З У Ю:

1. Всім генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, що мешкають постійно на території Харківської області при отриманні персональної повістки військового комісара, з’явитися в строк на пункти, вказані в їх персональних повістках.

2. Генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках  мобілізаційного розпорядження і не отримали повістку військового комісаріату, виїзд за межі області без дозволу військового комісара районного (міського) військового комісаріату, у якому військовозобов’язаний перебуває на обліку, тимчасово забороняється.

3. Особи, що підлягають призову відповідно до пункту один цього наказу, генерали, адмірали, офіцери, прапорщики, мічмани, сержанти, солдати та матроси запасу при прибутті по мобілізації мати при собі документи та особисті речі, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях  та персональних повістках.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, звільнити військовозобов’язаних, які призиваються згідно пункту один цього наказу, від роботи та служби, провести з ними повний розрахунок, виплатити їм заробітну плату та забезпечити явку в строки на пункти збору, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях або в персональних повістках.

5. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, забезпечити доставку справної автотранспортної, дорожньо – будівельної, підйомно – транспортної та іншої техніки в строки на пункти збору, що вказані в часткових нарядах.
Громадянам – власникам засобів транспорту – доставити їх в строки на пункти збору за вказівкою військового комісару.

6. Громадяни, які не з’явилися при мобілізації у вказані строки і пункти та  керівники підприємств, установ та організацій , незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, а також власники засобів транспорту, які не поставили у встановлені строки техніку по мобілізаційних нарядах військового комісару або перешкоджали своєчасному прибуттю громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно Закону України.

7. Наказ оголосити і роз’яснити на підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

Військовий комісар Богодухівського ОМВК
підполковника                              С.М.Супрун

 

Голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. провів зустріч з трудовим колективом Крисинського НВК

18 березня в ході зустрічі голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. з трудовим колективом Крисинського НВК були обговорені нагальні питання функціонування навчального закладу та визначені плани на майбутнє. Директор закладу Харченко З.Г. проінформувала проте, що навчання у шкільному та дошкільному підрозділах НВК здійснюється за універсальними профілями. Педагогічний та учнівський колективи спільно працюють над досягненням визначених напрямків роботи, мають позитивні напрацювання. Слід зазначити, що учасників зібрання турбували, перш за все, питання, пов’язані із оновленням учнівських меблів (придбання навчальних парт для першокласників в кількості 20 шт.), придбання електричного автоматичного рубильника для дитячого садка, заміни застарілих комп’ютерів, оформлення відповідних документів щодо перерахунку коштів (3000 тис.грн.), які були виділені для оздоровлення дітей влітку минулого року. Як пообіцяв очільник району, всі питання, які турбують педагогічний колектив, будуть обов’язково виконані, але поступово.

 

У навчальних закладах району ведеться постійний контроль щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог

Як повідомила начальник відділу освіти районної державної адміністрації Безмінова І.Г., в усіх навчальних закладах району постійно здійснюються заходи щодо покращення умов навчання та виховання дітей. Так, облаштування та утримання земельної ділянки навчальних закладів району певною мірою відповідають нормі. Ділянки під забудову закладів освіти розташовуються у зонах з дотриманням санітарних норм. Транспортним обслуговуванням забезпечуються учні ЗОШ, які проживають на відстані від школи понад 3км, тому організовано безкоштовне перевезення 545 учнів та 56 педагогічних працівників до 13 шкіл району з сільських населених пунктів. Щодо обладнання та утримання приміщень, то два рази на рік проводиться обстеження та паспортизація будівель та їх капітальних ремонтів. У 17 ЗОШ наявні паспорти спортивних споруд (спортивні зали), інші заклади проводять заняття з фізичної культури у пристосованих приміщеннях.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Лютий 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання