Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Субсидія – нагальне питання для населення

21 квітня у читальній залі центральної бібліотеки відбулася зустріч працівників культури та користувачів центральної бібліотеки з спеціалістом управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації. Темою зустрічі було нагальне питання – субсидія. Спеціалісти управління соціального захисту населення Приходько Н.В. та Заєць Ю.Г. проінформували присутніх про особливості надання субсидій у 2015 році, змістовно відповіла на всі питання, що виникали у ході спілкування.
Користувачі ЦБ та культпрацівники вдячні спеціалістам управління соціального захисту населення за професійне, змістовне розкриття теми зустрічі.

 

Реформування виконавчої служби

Міністерство юстиції України спільно з громадськістю та експертами підготувало законопроекти, які дадуть можливість докорінно реформувати систему примусового виконання рішень судів та забезпечать запровадження в Україні інституту приватних виконавців. Йдеться про нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження» і про проект Закону України «Про державну виконавчу службу і приватних виконавців». Законопроекти передбачають запровадження в Україні змішаної системи виконання судових рішень за участю приватних виконавців. В результаті реформи стягувач отримає вибір: звертатися до державного чи приватного виконавця судових рішень. Отже змішана система виконання судових рішень за участю приватних виконавців створить здорову конкуренцію в цій сфері.

Детальніше...

 

Наше довкілля - чисте довкілля!

В районі продовжується щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої виконаний значний обсяг робіт.
За час проведення акції ліквідовано 25 несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядковано 96 кладовищ, 41 братська могила, 3 місця почесних поховань, 1 меморіальний комплекс, 71 дитячий та 54 спортивні майданчики, прибрані 13 парків, 11 скверів.
В акції активну участь беруть органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації. Так, міською радою висаджено 30 беріз та 25 ялинок, КЗОЗ «ЦПМСД Богодухівського району» були проведені відповідні заходи з прибирання закріпленої за закладом території, яка розташована на пл. Червона. КП «Богодухівжитло» здійснено побілку дерев та стовпів вздовж узбіччя доріг.

Детальніше...

 

«Мандруємо зоопарками України»

Свою першу віртуальну мандрівку читачі бібліотеки молодшої вікової групи розпочали з Харківського зоопарку. Саме в цьому році йому виповнюється 120 років. Бере свій початок він з 1895 року, коли за ініціативи місцевих аматорів природи на невеликій ділянці розміром в 2.5 гектара було відкрито бджільницьку станцію з музеєм, яка в 1924 році була перейменована в зоопарк.
Діти прослухали тематичну інформацію «Історичні таємниці зоопарків», взяли участь в загадково-ігровому шоу «Побудуємо ми дім, щоб жили звірятка в нім» та літературній хвилинці «Незвичайні пригоди жителів зоопарку».

 

Третій тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2015 року»

пройшов в районній дитячій бібліотеці.
Переможці Мальований Артем (колегіум №2), Щербак Софія (колегіум №2), Коваленко Олександр та Ангеловська Крістіна (коледж №1) за допомогою програми он-лайн спілкувалися з журі обласного конкурсу. Кожен з учасників розповів про свою улюблену книжку та підготував творчу роботу. Цікаво були оформлені читацькі щоденники Крістіни і Олександра. Сподобалися журі й бібліотечні плакати Софії - «Бібліотека і Я» та Артема «Щастя, ними здобуте для нас, для живих, ми відчуємо ближче отут, біля них або прочитавши про них» (книги про героїв війни).

 

Богодухівщина на Спартакіаді

Нещодавно команда Богодухівського району взяла участь в XXVI Спартакіаді Харківської області з жіночого волейболу серед районів і міст.
В склад збірної увійшли вихованці тренерів-викладачів ДЮСШ О.О. Фатюкова  та Н. В. Камеристої.
Змагання проходили в легкоатлетичному манежі ХТЗ і в них брали участь 13 команд. Згідно з регламентом змагань, учасників розділили на 4 групи.

Детальніше...

 

Допомога громадянам

21 квітня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
Найбільше громадян турбували питання аграрної політики і земельних відносин, соціального захисту населення в частині соціального забезпечення осіб, що потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

 

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але й усього людства

Сьогодні в центрі дитячої та юнацької творчості за підтримки районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» з нагоди 29-ої річниці Чорнобильської катастрофи розпочала роботу виставка дипломних проектів студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв, присвячених культурі безпеки, яка буде тривати протягом цього тижня.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання