Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Участь громадськості у процесі формування та реалізації державної політики

За такою темою 22-23 вересня на базі Харківського регіонального інституту державного управління національної академії державного управління при Президентові України відбувся тематичний короткостроковий семінар за участю головних спеціалістів апарату обласної державної адміністрації, керівників та спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення Харківської області.

Детальніше...

 

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Шановні земляки, дорогі батьки, сивочолі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем людей похилого віку та з Днем ветерана!
Цей день символізує єдність і спадкоємність поколінь, дає прекрасну можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за їхній неоціненний внесок у розвиток держави, за багаторічну самовіддану працю на користь Богодухівського краю, за доброту і мудрість.
Ваше покоління винесло на своїх плечах весь тягар війни, відродило країну після воєнної розрухи, пережило багато випробувань, болю та втрат і при цьому зберегло гідність, віру, силу духу, любов до рідної землі.
Дозвольте засвідчити вам глибоку шану та повагу за активну життєву позицію, участь у громадському житті та патріотичному вихованні молоді, значний внесок у розбудову нашої держави.
Ми пам’ятаємо про свій невідплатний борг перед вами і спрямовуємо всі зусилля для збереження і примноження ваших досягнень.
Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, довгих років життя, добра, злагоди та життєвих гараздів.

З повагою.

Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
О.П.Сластін

 

Відбулася чергова сесія районної ради

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сластін О.П. взяв участь у черговій XXXVIII сесії районної ради VI скликання.
В ході засідання були прийняті зміни до районного бюджету, внесено зміни до рішення районної ради від 12.12.2013 №651-VI «Про затвердження Програми інформатизації Богодухівського району на 2014-2015 роки», заслухано питання про стан справ в освітній галузі району та заходи щодо забезпечення сталого її функціонування в 2014-2015 роках, затверджено Положення про Філію загальноосвітньої школи району тощо.

Детальніше...

 

Про вжиті заходи щодо покращення роботи з кадрами, забезпечення дотримання законодавства про державну службу в районній державній адміністрації

На черговому засіданні ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації 25 вересня 2014 року доповіла Іванова Лілія Миколаївна, керівник апарату районної державної адміністрації, голова ради.
У ході засідання було заслухано Повойко Ірину Олександрівну, завідувача сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації, члена ради, про стан роботи щодо запобігання та протидії проявам корупції в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації

25 вересня 2014 року відбулося засідання конкурсної комісії апарату районної державної адміністрації з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців.
На заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації подано одну заяву – Івах Аліни Валеріївни, яка успішно склала іспит на знання Конституції України, законодавства про державну службу та засади запобігання і протидії корупції та специфіки функціональних повноважень відділу, набрала 24 бали та пройшла співбесіду.
Рішенням конкурсної комісії рекомендовано голові районної державної адміністрації призначити Івах А.В. на посаду головного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації.

 

Удосконалення системи заходів щодо мінімізації злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище - основне завдання правоохоронних та державних органів влади

25 вересня відбулося засідання Ради протидії злочинності і корупції при районній державній адміністрації з питання щодо стану виконання заходів Комплексної програми профілактики правопорушень у Богодухівському районні на 2011-2015 роки, затверджених рішенням районної ради від 29 квітня 2011 року (VI сесія VI скликання) в частині проведення роботи щодо мінімізації злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище.

Детальніше...

 

Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків роботи районної державної адміністрації

25 вересня відбулося засідання робочої комісії з питань подолання тіньової зайнятості та легалізації робочих місць, на якому було розглянуто питання «Досвід роботи з виявлення та легалізації робочих місць територіальних комісій з легалізації робочих місць райдержадміністрацій інших районів».

Детальніше...

 

Нагода допомогти громадянам

24 вересня відбувся виїзний прийом першого заступника голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б. до Забродівської сільської ради.
З’ясовано, що першочерговим питанням, яке турбує громадян, є ремонт греблі по вул. Нова в с. Новоселівка.
З метою допомоги громадянам вирішити дане та інші проблемні питання, всі звернення зареєстровано та їх розгляд взято на контроль.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання