Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  15 лютого вшанувати учасників бойових дій прийдуть ті, хто з пошаною ставиться до воїнів-інтернаціоналістів і до сьогоднішніх героїв, які захищають свою землю

       Акцентувала під час засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова.

  Детальніше...

   

  Наші діти мають навчатися в системі якісної української освіти

       Сьогодні учні Богодухівської гімназії №1 та Богодухівського колегіуму №2 отримали 20 комплектів комп’ютерів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2016 року № 657 «Деякі питання використання коштів, передбачених Міністерству освіти і науки України у Державному бюджеті України на 2016 рік» та наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2016 року № 916 «Про затвердження Плану розподілу комп’ютерного обладнання з КНР» (зі змінами від 12.08.2016 року № 968).

  Детальніше...

   

  Відбувся виїзний прийом громадян у Вікторівській сільській раді

       23 січня начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.В.Жижирій здійснено виїзний прийом громадян у Вікторівській сільській раді, під час якого надані роз’яснення щодо призначення субсидій громадянам району на опалювальний період 2016-2017 років.

  Детальніше...

   

  З 01 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 06.12.2016 №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»

       Відповідним Законом внесені зміни до ряду законодавчих актів України, в тому числі до законодавства у сферах надання адміністративних послуг, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємств та громадських формувань. Особливі зміни стосуються того, що адміністративний збір наразі справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який встановлено законом на 01 січня відповідного календарного року.
   

  Центр надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації повідомляє

       Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області запроваджений новий електронний сервіс «Електронна черга» Інформація щодо запровадження зазначеного сервісу розміщена на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Харківській області за посиланням http://justic.kh.ua/home 2 1119/.
   

  Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання набуття права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності за декларативним принципом

       Даним законодавчим актом, який ввійшов в дію 07 грудня 2016 року №922, затверджено порядок повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогами законодавства та повну форму декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства.
   

  Народ мій є, народ мій завжди буде, ніщо не перекреслить мій народ

       20 січня, напередодні Дня Соборності України, який наш народ відзначає 22 січня, богодухівці взяли участь у церемонії покладання квітів до погруддя Тараса Шевченка. Урочисту ходу, яка вирушила від районного будинку культури очолили, голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради С.Ф.Панов, Богодухівський міський голова М.В.Голуб та голова районної партійної організації ПАРТІЇ «БОЛК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» О.О.Скорик.

  Детальніше...

   

  Проведено особистий (виїзний) прийом громадян

       19 січня під час прийому першим заступником голови районної державної адміністрації В.В.Зиряновою, у Богодухівському колегіумі №2 порушено низку важливих питань, зокрема в частині соціального захисту населення та благоустрою території.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання