Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Лояльні умови кредитування роблять програму молодіжного пільгового кредитування однією з найпопулярніших серед мешканців області

Сьогодні на Харківщині на виконання завдань Президента України щодо розвитку у регіоні будівельної галузі діють три державні програми, мета яких - допомогти громадянам у вирішенні їх житлового питання. Про це повідомила у ході прямої телефонної лінії в редакції газети «Слобідський край» директор Харківського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Наталія Алферова.

Детальніше...

 

Сьогодні держава надає реальну підтримку будівельній галузі

Про це сьогодні в ході брифінгу заявив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. За його словами, на сьогоднішній момент будівництво не є тією галуззю, яка тягне за собою економіку. До кризи 2008 року будівельна галузь відігравала велику роль в економічному розвитку регіону і країни в цілому, але в даний час вона потребує підтримки. Саме тому Президент України Віктор Янукович поставив завдання перед регіонами надавати будь-яку допомогу і підтримку цієй галузі, щоб вона розвивалася.

Детальніше...

 

До 70-річчя визволення міста Богодухова від фашистських загарбників 7 серпня планується проведення низки заходів

2 серпня в ході засідання Організаційного комітету з підготовки щодо відзначення в районі 70-річчя визволення м. Богодухова від фашистських загарбників було обговорено низку організаційних питань щодо проведення 7 серпня урочистих та святкових заходів.
Як зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В., цього дня до району завітають гості з Білорусії, Росії, м. Харкова, смт Великої Писарівки Сумської області, смт Золочева. заходи розпочнуться о 8.00 год на в’їзді у місто, де Богодухівщина буде зустрічати делегацію Золочівського району та голів обласних організацій: ветеранів України Хіневича А.П., «Союз. Чорнобиль. України» Вінника А.І., спілки ветеранів Афганістану Рижкова В.М. з естафетою пам’яті «Слава визволителям Харківщини».

Детальніше...

 

Парад вишиванок у Богодухові

У день міста, 7 серпня о 19.30, на центральній площі Богодухова пройде парад вишиванок.
Про це в ході засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 70-ої річниці визволення м.Богодухова від фашистських загарбників проінформувала заступник міського голови Рогинська Л.І.

Детальніше...

 

Розроблені детальні плани розвитку будівельної сфери Харківщини

Розвиток галузі містобудування є однією з ініціатив Президента України Віктора Януковича. Про це нагадав в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович.

Детальніше...

 

Виконання завдань Президента України з розвитку будівельної галузі є одним з пріоритетів Харківської області

На сьогоднішній день пріоритетом Уряду і Харківської облдержадміністрації є ті основні положення Програми економічних реформ Президента України, які спрямовані на підняття будівельної галузі і нарощування темпів і обсягів житлового будівництва. Про це в ході програми обласного телебачення «Час влади» повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович.

Детальніше...

 

Розвиток будівельної галузі - першочергове завдання влади

Про це наголосив 1 серпня в ході наради з питань розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів у районі, яка відбулася за участю представників проектних та підрядних організацій, бюджетної сфери, органів місцевого самоврядування району, заступник голови райдержадміністрації Гурін П.М.
В ході наради були обговорені питання виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі в районі, розроблення, проектно-кошторисної документації, яка є основою виконання будівельних, ремонтних робіт в майбутньому, та відзначення з нагоди професійного свята кращих представників цієї галузі.

 

Найкращі показники по урожайності в СФГ «Промінь»

31 липня в ході виїзного засідання колегії районної державної адміністрації заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В. наголосив на тому, що найкращі показники по урожайності на сьогоднішній день в СФГ «Промінь» - 61,9 ц/га, ВАТ «Ульяновське» - 51,9 ц/га, ДП Богодухівський СГ УКК - 50,0 ц/га, ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» - 49,0 ц/га, ТОВ СП «Родіна» - 45,1 ц/га.
Нижче районного показника урожайності отримали в АТ «АПК Спектр» - 23,9 ц/га, СФГ Гапонцева В.Б. - 25,0 ц/га, СТОВ «Вперед» - 34,4 ц/га.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання