Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Одним з основних принципів державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності є захист прав, законних інтересів суспільства, територіальних громад, життя громадян та охорона навколишнього природного середовища

акцентувала під час наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Т.М.Масалітіна. На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 грудня 2014 року № 440 «Про створення робочої групи з питань аналізу щодо наявності у суб’єктів господарювання дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів» (зі змінами) робочою групою виявлено 23 суб’єкти господарювання, які здійснюють активну господарську діяльність на території району без дозвільної документації у сфері екології та природних ресурсів, в тому числі 2 отримали вищезазначені дозволи.
Слід зазначити, що на території району зареєстровано 25 декларацій про утворення відходів у 2015 році, які надані суб’єктам господарювання; 35 підприємств, які отримали дозволи на спеціальне водокористування та 86 підприємств, які отримали дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

 

Урочистості з нагоди відкриття Петропавлівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»

На відкриття дошкільного підрозділу Петропавлівського навчально-виховного комплексу завітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Світлична Юлія Олександрівна, голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров Володимир Анатолійович, перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова Валентина Вікторівна, начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко Ірина Олександрівна, протоієрей храма Різдва Христова села Максимівка отець Максим, депутат Богодухівської районної ради Львова Ольга Володимирівна, Петропавлівський сільський голова Стойчик Віктор Миколайович, батьки, діти, громадськість.

Детальніше...

 

Виїзний прийом в Улянівській сільській раді

06 жовтня начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Масалітіною Т.М. здійснено виїзний прийом громадян, під час якого надані відповіді на запитання щодо порядку забудови земельних ділянок та узаконення самочинного будівництва.
Також під час зустрічі з мешканцями с-ща Улянівка обговорено питання децентралізації влади, а саме те, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства» запроваджується децентралізація управління у сфері здійснення державного архітектурно-будівельний контроль (нагляду), розмежовується предмет контролю та нагляду, визначаються органи, що здійснюватимуть державний архітектурний будівельний контроль та нагляд, їх повноваження, порядок утворення і діяльності.
Надано також роз’яснення щодо перспектив і переваг добровільного об’єднання громадян шляхом формування спроможної територіальної громади.

 

Відбувся особистий прийом громадян

06 жовтня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
Питання, стосувалися відновлення радіомовлення, земельних питань, функціонування ОСББ та виплата грошової допомоги учасникам ліквідації на ЧАЕС.
Всі питання залишаються на особистому контролі у голови районної державної адміністрації.

 

Відбулося друге засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації В.В.Зирянової заслухано пропозиції та напрацювання щодо відзначення на Богодухівщині цього свята. Детально обговорено сценарій проведення заходу, обов’язкове залучення учасників антитерористичної операції та визначені першочергові завдання.
Завершуючи засідання організаційного комітету, Валентина Вікторівна зауважила, що всі заплановані заходи повинні пройти на достойному рівні.

 

Дбаючи про щастя інших, ми знаходимо своє власне

Книжкова виставка, фото-виставка «Читаємо і «братів менших» привчаємо» та індивідуальні бесіди з читачами провела бібліотекар старшого абонементу районної дитячої бібліотеки з нагоди  Міжнародного дня захисту тварин. Бібліотекар нагадала дітям принципи існування, любові і дружби людини з тваринами; фото виставка показала смішні моменти цих зв’язків, а книжкова виставка дала змогу читачам поглибити свої знання.

Детальніше...

 

Відбулася нарада із зооспеціалістами господарств району про підсумки роботи в галузі тваринництва

На нараді 05 жовтня підведено підсумки роботи галузі тваринництва в сільгосппідприємствах району за ІІІ квартал 2015 року.
Станом на 05 жовтня утримується 2648 голів великої рогатої худоби, з них 838 голів корів, 2255 голів свиней, 76 голів овець.
У порівнянні з початком року чисельність великої рогатої худоби зменшилась на 159 голів, свиней – на 344 (за рахунок збуту відгодованих свиней).

Детальніше...

 

День працівників освіти по праву є всенародним святом

Бо немає людини, у якої не було б свого Вчителя, Вихователя, Педагога, Майстра. Якими б досконалими не були технічні засоби навчання, новітні програми, обладнання, комп’ютерні технології – якісна освіта там, де є збагачення однієї особистості іншою, де є творчий педагог – взірець для наслідування.
Освітяни – сонячні люди. Справжній Учитель випромінює якусь магічну силу, що позитивно впливає на оточуючих. Педагоги – люди щедрої душі, чуйного серця, глибокої мудрості, прозорої чесності. Люди, які народжені творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях.
Тому відзначення професійного свята у районі зібрало не тільки працівників освіти, а й усіх, хто причетний до справи навчання і виховання підростаючого покоління громадян та патріотів, свідомих українців з європейським поглядом на світ.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання