Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Особистий прийом громадян

  19 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
  Жителька району звернулася за допомогою у наданні приміщення для проведення занять з йоги.
  Вирішення даного питання Володимир Анатолійович взяв під особистий контроль.

   

  Зустріч на передовій!

  І знову волонтери богодухівщини, здійснили поїздку у зону АТО. В умовах неможливої спеки, побували у хлопців, які несуть службу та боронять нашу землю від ворога, у Першій Реактивній батареї 93-ї омбр.
  Запальні пісні, позитивна енергетика та щирі усмішки, дали змогу всім присутнім на мить забути про війну.
  Велика вдячність усім, хто допоміг здійснити цю поїздку, це голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова райради С.Ф.Панов, Сазоно-Баланівський сільський голова Є.Л.Малайдакова, Хрущово-Микитівський сільський голова О.М.Байбак, голова КП "Господар" С.Г.Тризна, приватний підприємець О.О.Демкин.
  І особлива вдячність головному спонсору Олександру Скорику, голові районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

   

  Питання охоплення більшого відсотку дітей дошкільною освітою у районі тримається на постійному контролі голови районної державної адміністрації В.А.Шарова

  Саме з такою метою 18 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. разом з головою районної ради Пановим С.Ф., начальником відділу освіти Повойко І.О. із залученням спеціаліста Управління Держпродспоживслужби в Богодухівському районі Повойка О.В. оглянули приміщення колишньої Горьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, в якій планується провести реконструкцію з подальшим відкриттям дошкільного навчального закладу. Під час обстеження встановлено, що в даній будівлі можливо розмістити 2 різновікові групи, де зможуть здобувати дошкільну освіту 40 дітей, тому прийняте рішення у найкоротший термін виготовити проектно-кошторисну документації та розпочати роботи на даному об’єкті.

  Детальніше...

   

  Привітали із професійним святом

  15 липня головою районної державної адміністрації Шаровим В.А. та головою районної ради С.Ф.Пановим проведено урочистий прийом з нагоди Дня бухгалтера.
  Вітаючи бухгалтерів району Володимир Анатолійович та Сергій Федорович відмітили, що основою, на якій будується вся база господарських, виробничих та економічних відносин є бухгалтерія, тому безумовно, грамотні управлінські рішення базуються на знаннях і високому професіоналізмі працівників цієї галузі. Вони побажали усім представникам цієї професії миру, добра, щастя та подальших успіхів в роботі.
  На честь професійного свята бухгалтерів керівники району нагородили фахівців почесними грамотами.

   

  Разом у майбутнє

  Під головуванням голови районної державної адміністрації Шарова В.А. 15 липня відбулася конструктивна нарада щодо реалізації міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ». Учасниками наради були замовники та виконавці робіт. За результатами надано відповідні доручення - терміново завершити роботи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та отримання необхідних дозвільних документів для початку робіт.

   

  Петропавлівка відзначила День села

  Свята у Петропавлівській сільській раді завжди проходять на високому рівні. 12 липня із самого ранку велися приготування до одного із найважливіших свят у житті громади - Дня села.
  Гостями були голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради С.Ф.Панов, депутат обласної ради О.В.Львова, а також керівники органів самоврядування.

  Детальніше...

   

  Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Полково-Микитівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

  Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року №11 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» (із змінами), від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» та від 21 грудня 2015 року №445 “Про затвердження Плану контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2016 рік” робочою групою районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової 14 липня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Полково-Микитівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

   

  Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

  14 липня на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян заслухано інформацію про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району протягом І півріччя 2016 року у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.
  Під час засідання голова комісії Шаров В.А. зазначив, що право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян.
  Тому всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, уважно розглядаються, викладені в них факти ретельно перевіряються та вчасно направляються відповіді заявникам.

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Лютий 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  2930311234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  26272829123

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання