Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Центр матері та дитини забезпечує тимчасовим житлом та супроводжує жінок, що опинилися у скрутному становищі

Департамент у справах сім`ї, молоді та спорту ХОДА тісно співпрацює з низкою соціальних установ, зокрема - із обласним Центром матері і дитини. Про це повідомив у ході «прямої лінії» газети «Слобідський край заступник начальника управління - начальник відділу з питань соціальної підтримки молоді та забезпечення рівних прав і можливостей управління у справах сім`ї та молоді Департаменту Євген Шаньшин.

Детальніше...

 

У нас є всі важелі впливу для притягнення тих осіб, які використовують землю не за призначенням

Про це 11 липня під час засідання районної міжвідомчої робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та з роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи, зазначив заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В.

Детальніше...

 

Районний бюджет станом на 1 липня поточного року виконаний на 104,9%

Як повідомив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ковальов О.Ф., районний бюджет, при фактичному надходженні 6664,0 тис.грн. та планових показниках 6349,9 тис.грн., виконаний на 104,9%.
Найбільшу питому вагу доходної частини бюджету складає податок на доходи фізичних осіб - 74,0% в обсязі власних та закріплених доходів. По цьому джерелу доходів надійшло 9843,3 тис.грн. - це на 688,2 тис.грн., більше ніж в минулому році за відповідний період.

Детальніше...

 

Протягом останніх півтора року у Харківській області винесено 30 судових вироків стосовно правоохоронців

За дорученням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна щодо оприлюднення даних про кримінальні провадження стосовно працівників правоохоронних органів Департамент масових комунікацій отримав відповідь на свій запит від прес-служби прокуратури області.
Органами прокуратури Харківської області спільно з управлінням внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки МВС України, підрозділами ГУ МВСУ в області та головного відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в області ведеться системна та виважена робота з попередження та розкриття злочинів, скоєних працівниками правоохоронних органів.

Детальніше...

 

В області створюються умови для попередження соціального сирітства

Як зазначила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» начальник Служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських, занепокоєння викликають такі умови виховання дитини в сім’ї, які можуть провокувати соціальне сирітство. Сім’ям, де батьки втрачають роботу, хворіють, ведуть недостатньо добрий спосіб життя або коли дитина народилася з певними особливими потребами, потрібна допомога з першого кроку, ще до народження дитини.

Детальніше...

 

В 2013 році в Харківській області до інтернату була направлена лише одна дитина

Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» начальник Служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських. Зменшення кількості дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в інтернатних закладах – завдання, поставлене перед органами опіки і піклування Президентом України Віктором Януковичем.

Детальніше...

 

Загальна кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в області зменшилася цього року на 61 особу

На 1 липня 2013 року на обліку Служби у справах дітей перебуває 4695 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом цього року загальна кількість цих дітей зменшилася на 61 особу. Повідомила сьогодні у програмі «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо начальник Служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських.

Детальніше...

 

Існують всі можливості для того, щоб залишити дитину у сім’ї

Таку думку висловила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» начальник Служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських.
«Один з напрямків роботи щодо попередження соціального сирітства – це робота в пологових будинках з тією мамою, що народила дитину, але не має житлових або соціальних умов для виховання цієї дитини. В області на базі пологових будинків, жіночих консультацій, будинків дитини працює 51 консультаційний пункт, де психологи працюють з жінкою, яка має намір залишити свою дитину», – повідомила вона.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання