Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У профілактиці та лікуванні онкологічних захворювань чимала роль відводиться саме лікарям сімейної медицини

Про це 5 лютого в ході наради за участю лікарів загальної практики сімейної медицини КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з питання реалізації в районі завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Зустріч із жителями Степнянської територіальної громади

5 лютого 2014 року в приміщенні Степнянської сільської ради відбулася зустріч заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрченка Олексія Вікторовича з жителями територіальної громади.
Під час зустрічі обговорювались питання соціально-економічного розвитку територіальної громади та водозабезпечення с. Степне.
Посилений інтерес викликали питання ремонту комунальних доріг та роботу фельдшерсько-акушерського пункту.
З приводу усіх заданих питань були надані роз’яснення.
Заступником голови райдержадміністрації Юрченком О.В. проведено особистий прийом громадян.

 

Захоплення адміністративних будівель призводить до негативних наслідків у всіх сферах людського життя

Радою голів державних адміністрацій спільно з районними державними адміністраціями була підготовлена інформація щодо наслідків захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідків створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому.

Детальніше...

 

У діалозі узгоджено рекомендації щодо подальшої діяльності Вінницько-Іванівської сільської ради

Сьогодні, під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Іванової Л.М. відбулася робоча нарада, в ході якої було розглянуто акт про перевірку здійснення Вінницько-Іванівською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Детальніше...

 

У районній державній адміністрації утворені і працюють 54 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів

Про це 5 лютого під час апаратної наради у голови районної державної адміністрації з питання щодо діяльності консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації в 2013 році та заходи щодо поліпшення їх роботи проінформувала заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник організаційного відділу Явтушенко Н.О.

Детальніше...

 

На території району обліковується 10 об´єктів підвищеної небезпеки

Про це 5 лютого в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації з питання щодо ходу виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року №308 «Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків повідомив завідувач сектора цивільного захисту населення районної державної адміністрації Церковний С.М.

Детальніше...

 

На Харківщині вибудовано логістичну систему надання онкологічної допомоги

Як зазначив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо директор Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА Олександр Галацан, ще у радянські часи для профілактики та лікування раку була створена певна структура та система онкологічної допомоги. Вона збереглася і в Україні. Але за часи незалежної держави вона певним чином була удосконалена.

Детальніше...

 

Одним з найважливіших завдань закладів охорони здоров’я Богодухівського району є заходи, які передбачають профілактику, своєчасне виявлення та лікування онкопатології

З метою реалізації в районі завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань 4 лютого відбулася нарада у головного лікаря КУОЗ Богодухівська ЦРЛ з питання роботи протиракової комісії при КУОЗ Богодухівська ЦРЛ за 2013 рік за участю першого заступника голови РДА Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання