Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Свято тих, хто любить природу

  Сьогодні життя вимагає від кожного з нас відповідального і гуманного ставлення до природи, до всього, що вона так щедро дарує людині. Турботу про довкілля маємо піднести до найвищих моральних принципів суспільства. Всім без винятку громадянам України не повинно бути байдуже, якими стануть рідні земля та природа завтра, якими залишимо їх у спадок своїм дітям та онукам.
      Саме тому традиційно у квітні ми відзначаємо Всесвітній день Землі та День довкілля. В ці дні організовуються та проводяться природоохоронні заходи, спрямовані на очищення довкілля, покращення його стану, привернення уваги суспільства до екологічних проблем, залучення до природоохоронної роботи якомога більшої кількості небайдужих громадян. Така діяльність об’єднує людей і нагадує їм про відповідальність за планету.

  Детальніше...

   

  28 квітня проведено перший етап конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача юридичного сектору апарату районної державної адміністрації

  Конкурсною комісією з проведення конкурсу на зайняття посад державної служби в Богодухівській районній державній адміністрації проведено перший етап конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача юридичного сектору апарату районної державної адміністрації. На конкурс подано одну заяву: МАКАРЕНКО Наталії Миколаївни, яка успішно склала на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби тести на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства, дала правильні відповіді на 39 із 40 запропонованих тестових питань (97,5%), за результатами тестування отримала 2 бали.
       Макаренко Н.М. допущена до наступного етапу конкурсу – розв’язання ситуаційних завдань.

   

  Про посилення безпеки підприємств, організацій та установ району

  На виконання пункту 11 Протоколу службової наради з питань забезпечення публічної безпеки і порядку в Харківській області від 26.04.2017 № 01-17/3173 під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Скакуна О.Є., необхідно:
     - забезпечити організацію та проведення службових нарад щодо посилення безпеки підприємств, організацій та установ, їх працівників та осіб, що користуються послугами, особливо в протипожежній сфері, усунення будь-яких ризиків можливих терористичних загроз, порушень громадського порядку, стабільності та комфорту харків’ян і мешканців області;
    - вжити заходи щодо перевірки стану охорони, технічного захисту та засобів зв’язку об’єктів життєзабезпечення населення, а також забезпечити цілодобову охорону об’єктів водопровідно-каналізаційного та теплового господарства;

  Детальніше...

   

  Статус «інвалід війни»: хто може претендувати і як оформити

  До інвалідів війни належать особи:
         - інваліди з числа військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ та інших осіб, при настанні інвалідності внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, одержаних під час захисту Батьківщини, виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків) чи пов’язаних з перебуванням на фронті, а також інші особи, зазначені у статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
      Визначення причинного зв’язку захворювань, травм (поранень, контузій, каліцтв) із проходженням військової служби або виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків) проводиться військово-лікарськими комісіями відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402.

  Детальніше...

   

  Категорії осіб, які мають право на встановлення статусу учасник війни та забезпечення пільгами і гарантіями

  Учасниками війни визнаються військовослужбовці, які в період війни проходили військову службу у Збройних Силах колишнього СРСР, трудівники тилу, а також інші особи, передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
        Учасниками війни вважаються:
       1) військовослужбовці, які проходили військову службу у Збройних Силах, військах і органах Міністерства внутрішніх справ, Комітету державної безпеки колишнього Союзу РСР чи в арміях його союзників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією або навчались у цей період у військових училищах, школах і на курсах;

  Детальніше...

   

  Проведено особистий прийом громадян

  27 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. провела особистий прийом громадян.
        До Валентини Вікторівни звернулися громадяни, яких турбували питання соціального захисту населення та літнього оздоровлення дітей.
       Питання детально розглянуті, обговорені можливі шляхи їх вирішення та надані кваліфіковані роз’яснення на всі порушені питання.

  Детальніше...

   

  Виїзний прийом громадян начальником відділу освіти

  27 квітня начальник відділу освіти районної державної адміністрації Повойко І.О. провела виїзний прийом громадян у Губарівському навчально-виховному комплексі.
      До Ірини Олександрівни звернулися представники батьківського комітету з питанням про можливість придбання для навчального закладу активної колонки та акустичної радіосистеми.
        Начальник відділу освіти поінформувала відвідувачів про те, що їхнє питання вирішено позитивно, а саме 21 квітня рішенням ХІХ сесії VІІ скликання виділено кошти у сумі 10,155 тис.грн. на придбання радіосистеми та музичної апаратури.

   

  Під час проведення урочистостей будуть враховані всі побажання ветеранів

  зауважила під час засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова. Члени Оргкомітету одноголосно прийняли за основу пропозиції, озвучені головою районної організації ветеранів України І.С.Омеляненком, обговорили всі деталі та проблемні моменти всіх заходів, які відбудуться 08 травня.
       До заходів максимально буде залучена учнівська аудиторія, обов’язково проведені в навчальних закладах району уроки мужності та зустрічі з ветеранами, що є необхідною складовою військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Травень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  293012345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання