Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Чугуївський район прийняв Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України"

11 серпня Чугуївщина прийняла від Богодухівського та Печенізького районів Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України". Урочистості з нагоди сімдесятиріччя визволення району від фашистських загарбників почалися пам'ятним молебнем та покладанням квітів до братської могили. У заході взяли участь керівництво районів, представники ветеранських організацій, школярі м.Чугуєва

Детальніше...

 

У 2013 році на фінансову підтримку 15 ветеранських громадських організацій Харківщини передбачено 460 тис. грн.

Про це у програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька. Вона підкреслила, що на виконання завдань та доручень Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників, Департамент проводить роботу, спрямовану на взаємодію з громадськими ветеранськими організаціями у частині соціального захисту. Робота включає у себе проведення спільних круглих столів, семінарів, консультацій, на яких обговорюються найбільш соціально значущі проблеми.

Детальніше...

 

На обліку у територіальних центрах Харківської області перебуває близько 72 тис. осіб

В ефірі програми Харківського обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту соціального захисту населення ХОГА Олена Захуцька зазначила, що на Харківщині виконуються завдання Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...

 

Послугу соціального таксі впроваджено у чотирьох районах Харківської області

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Олена Захуцька. За її словами, в цьому році за ініціативи обласної державної адміністрації та за сприянням обласного відділення фонду інвалідів України відкрито послугу соціального таксі в Ізюмському, Валківському, Чугуївському та Красноградському районах.

Детальніше...

 

Ветерани та учасники війни обирають для оздоровлення санаторії Харківської області

Пільги на оздоровлення у санаторно-курортних закладах ветеранам війни гарантовані Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 р. №3551-XII. Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Олена Захуцька. Вона зазначила, що в регіоні ведеться активна робота на виконання завданнь Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...

 

В Харківській області третій рік поспіль виділяються кошти з обласного бюджету для зубопротезування ветеранів війни

Заступник голови ХОДА Ігор Шурма у ході прес-туру до Харківського обласного госпіталю для інвалідів війни зазначив, що на виконання завдань і доручень Президента України в області налагоджена система надання послуг зубопротезування ветеранам, інвалідам та учасникам війни.

Детальніше...

 

У 2014 році Обласний госпіталь для інвалідів війни стане найкращим медичним закладом області

Як повідомив сьогодні в ході прес-туру заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, з 2010 року в покращення матеріально технічної бази Обласного госпіталю для інвалідів війни вкладено близько 14 млн.грн. з обласного та державного бюджетів, з яких на ремонті роботи використано близько 10 млн.грн., на придбання обладнання – 4 млн.грн.

Детальніше...

 

Героїко-патріотичне виховання молодого покоління є одним з головних завдань для України

Про це сьогодні в ефірі програми «Харків.online» на ХОД ТРК заявив голова Харківського обласного комітету Міжнародного українського союзу учасників війни Петро Конюшенко. За його словами, питанню патріотичного виховання в країні приділяється дуже велика увага. В Указі Президента України зазначено, що при проведенні всіх заходів, пов'язаних з Великою Перемогою, необхідно максимально залучати молодь та школярів.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання