Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Про отримання підручників для 4-х та 7-х класів

  Бібліотека є важливим структурним підрозділом кожного навчального закладу, на який покладено функцію інформаційного супроводу навчально-виховного процесу. Адже якість навчально-виховного процесу визначають насамперед такі чинники як рівень інформаційних ресурсів школи, адресованих учням для ґрунтовного опанування шкільною програмою, педагогам - для результативної освітньої діяльності, керівникам – для ефективного управління навчальним закладом. Саме тому забезпеченість у повному обсязі кожної шкільної бібліотеки підручниками та навчальними посібниками є одним з пріоритетних завдань.

  Детальніше...

   

  Свято спорту

  19 лютого на базі Богодухівського ліцею №3 відбулося урочисте відкриття VІІІ малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини».
  Сьогодні запалав символічний олімпійський вогонь, на рівні з прапором України замайорів олімпійський прапор, а це значить, що протягом тижня будуть проводитись спортивні змагання.
  У церемонії відкриття взяли участь Богодухівський міський голова Голуб М.В., начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко І.О., завідувач сектора у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Клочко Л.В. та видатні спортсмени Богодухівщини.

  Детальніше...

   

  Шановні жителі Богодухівщини!

  Минає друга річниця з того часу, як протистояння в Україні 18-20 лютого 2014 року стало завершальним етапом Революції гідності.
  Ті, хто вийшов на Майдан у м. Києві, продемонстрували всьому світові свою незламну позицію стосовно своєї Батьківщини і майбутнього своїх дітей.
  Нові рядки в історію України були вписані людьми незламного духу, гарячих почуттів і великого героїзму.
  Шануймо ж тих, хто віддав своє життя за наше майбуття, будьмо гідними їхнього подвигу, стійкими до випробувань.
  Хай береже нас доля, хай допомагає нам Бог побудувати і зберегти для нащадків сильну, незалежну, багату державу.

  Слава Україні! Героям слава!

  З повагою.
  Голова Богодухівської районної державної адміністрації
  В.А.Шаров

   

  Виїзний прийом громадян

  18 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. провела виїзний прийом громадян у Петропавлівському НВК.
  Громадяни звернулися за допомогою у вирішенні питань, які стосуються соціального захисту населення.
  Також проведено зустріч з трудовим колективом навчального закладу на тему оптимізації закладів освіти району в 2016 році.
  По закінченню прийому обговорено основні аспекти процесу добровільного об’єднаних територіальних громад.

   

  Децентралізація повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

  З метою створення конкурентного середовища між суб'єктами, які наділені повноваженнями з проведення державної реєстрації (заявник зможе на власний розсуд обирати державного реєстратора, у тому числі, залежно від рівня сервісу та репутації), з метою децентралізації та демонополізації адміністративних сервісів у сферах державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно Міністерство юстиції України передає всі повноваження з реєстрації бізнесу й нерухомості місцевим органам влади, нотаріусам, а також юридичним особам публічного права за умови їх акредитації в установленому порядку. Відповідно до Закону України від 26.11.2015 № 834-19 «Про внесення змін до Закону України» Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» організаційну систему державної реєстрації прав становлять:

  Детальніше...

   

  Вивчено стиль, форми і методи роботи служби у справах дітей районної державної адміністрації

  18 лютого апаратом районної державної адміністрації надано практичну та методичну допомогу службі у справах дітей районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
  Попередні результати перевірки показали, що діяльність служби організована належним чином, документи оформлені правильно, у відповідності до встановлених норм.

   

  Про впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій в навчальних закладах Богодухівського району

  16 лютого 2016 року голова районної державної адміністрації В.А. Шаров голова районної ради С.Ф. Панов та начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації І.О. Повойко відвідали Гутянську та Шарівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, з метою обстеження технічного стану будівель та котелень навчальних закладів, де зустрілися з директорами навчальних закладів та головами селищних рад.

  Детальніше...

   

  Визначилися з першочерговими завданнями

  під час засідання Робочої групи з підготовки та проведення в районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, яке провів 18 лютого голова районної державної адміністрації В.А.Шаров.
  Членами Робочої групи заслухані інформації щодо медичного обслуговування та соціального захисту постраждалих під час Чорнобильської катастрофи, обговорені організаційні моменти проведення заходів, визначених у Плані, враховані всі побажання голів районних громадських організацій «Союз Чорнобиль Богодухівщини» та «Ветерани війни – інваліди Чорнобиля» щодо подальшого планування діяльності Робочої групи.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання