Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Президент України Віктор Федорович Янукович ставить перед нами завдання переходити на індивідуальну роботу з людьми, тому що почути і допомогти кожному - головне завдання органів влади

Про це наголосив 8 серпня 2013 року голова райдержадміністрації Володимир Миколайович Бєлий на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.
Як повідомила керівник апарату райдержадміністрації Лілія Миколаївна Іванова, у липні 2013 року до райдержадміністрації надійшло 46 звернень від громадян: 12 звернень на особистому прийомі, 14 - на виїзному, 20 - поштою.
З них позитивно вирішено 10, дано роз’яснення 14, на контролі залишено 22.
Найчастіше у зверненнях порушувалися питання комунального господарства, земельних відносин та забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян.

 

Президент України В.Ф.Янукович повністю підтримує питання удосконалення надання адміністративних послуг населенню

Про це наголосила 8 серпня у своєму виступі на апаратній нараді у голови райдержадміністрації начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Телешенко І.П.

Детальніше...

 

Вічно молоде і красиве місто

Серпень знову приніс у наше мальовниче місто Богодухів улюблене свято. Цей хвилюючий день завжди переповнює душі жителів особливим піднесенням і гордістю за рідне місто, дає нагоду освідчитися йому у щирій любові і подякувати за щастя жити, працювати і творити в ньому.

Детальніше...

 

Богодухівщина відзначила 70-ту річницю звільнення від фашистських загарбників та День міста

Подвиг воїнів-визволителів непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв наше місто, наш край, виявив нездоланну мужність та незламність духу.
7 серпня Богодухівщина гідно відзначила День визволення від фашистських загарбників.
Аби вшанувати пам’ять загиблих воїнів та відзначити 70-ту річницю визволення, в місті пройшли традиційні урочисті та святкові заходи.

Детальніше...

 

Більшість звернень, які надійшли в рамках проекту «Діалог з країною», стосувалися питань соціального захисту та комунального господарства

Про це у програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Тетяна Гравнова. Вона зазначила, що у рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича обласною державною адміністрацію розглянуто 288 звернень. За словами начальнику відділу роботи із зверненнями громадян апарату ХОДА, найчастіше у зверненнях порушувалися питання соціального захисту та комунального господарства.

Детальніше...

 

Богодухівщина прийняла естафету пам'яті «Слава захисникам Харківщини»

7 серпня в день визволення м.Богодухова від фашистських загарбників Богодухівщина прийняла естафету пам'яті «Слава захисникам Харківщини» від Золочівського району.
Церемонія передачі відбулася під час урочистого мітингу на Меморіалі Слави. Символи естафети - Прапор Перемоги у Великій Вітчизняній війні, солдатська каска, альбом для спогадів проходження естафети по районам області «Слава визволителям України», протягом двох днів об'їдуть всі населені пункти району.

Детальніше...

 

В підрозділах Держфінінспекції функціонують «телефони довіри»

В Держфінінспекції в Харківській області та Богодухівській міжрайонній Держфінінспекції функціонує «телефон довіри», за яким фіксуються повідомлення громадян (в тому числі анонімні) про неправомірні дії посадових осіб та порушення законодавства з фінансових питань на підприємствах, в установах та організаціях, для врахування їх при плануванні та проведенні ревізій (перевірок).

Детальніше...

 

Перемога в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» двох проектів територіальної громади м. Богодухова - це можливість мешканцям відчути себе справжніми господарями на свої територіях

Про це 6 серпня в ході відкриття реконструйованого пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи «Чорнобильські дзвони» зазначила перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко О.П.
На урочисте відкриття пам’ятного знака, переможцями якого було визнано районну організацію «Союз Чорнобиль Богодухівщини», зібралася численна когорта чорнобильців та їх сімей. Слід зазначити, що ця громадська організація є однією з найактивніших на Богодухівщині. Тому перемога в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» і визнання їх проекту як одного з найкращих в області, стала для її членів послідовним наслідком їх діяльності та активної роботи.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання