Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

«Уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!»

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
21 жовтня 2015 року о 07 годині 52 хвилині та о 14 годині 25 хвилині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

 

Відбувся виїзний прийом громадян у Степнянській сільській раді

13 жовтня начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації Т.М. Масалітіною здійснено виїзний прийом громадян у Степнянській сільській раді, під час якого надані роз’яснення щодо порядку введення в експлуатацію самочинного будівництва відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт», затвердженого наказом Міністерства регіонального-розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24 квітня 2015 року № 79.
Також під час зустрічі з мешканцями села обговорено питання децентралізації влади, а саме децентралізації управління у сфері здійснення архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

 

Шановні ветерани Другої світової війни, воїни і ветерани Збройних Сил, учасники антитерористичної операції, майбутні солдати!

Прийміть щирі поздоровлення з Днем захисника України.
Це свято відзначається вперше в нашій незалежній Україні.
Хочеться сподіватися, що надалі воно примножиться багатими і славними традиціями визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, уособить мужність і героїзм оборонців.
Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити. Це — постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Шановні ветерани війни і праці! Висловлюю вам глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім'я миру і нашого майбутнього.
Від усього серця бажаю всім ветеранам, всім теперішнім і майбутнім захисникам України та їх сім'ям миру, здоров'я, добра та злагоди!

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Дорогі богодухівці та жителі району!

Щиро вітаю вас з великим християнським святом – Покровою Пресвятої Богородиці.
Ми знаємо, як особливо шанували Покрову запорізькі козаки. На честь Покрови вони будували храми, на цей день збирали свої ради. У середньовіччі козаки були справжніми лицарями та заступниками нашого народу. Вони пронесли через сторіччя національну самоідентичність, продовжили державницьку традицію. Тому природно, що на свято Покрови припадає і День українського козацтва.
Сьогодні під Покровом Богородиці ми разом будуємо Українську державу, боремося за її утвердження у цивілізованому, демократичному світі.
Щиро вірю, що з Божою допомогою, молитвами нашої небесної заступниці ми пройдемо всі випробування.
Нехай Божа мати заступає Україну від усіх бід, благословляє усіх нас на добрі звершення.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Виїзний прийом громадян

13 жовтня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів виїзний прийом громадян у Зарябинській сільській раді.
Жителям надано роз’яснення щодо вирішення питань, які стосуються аграрної політики і земельних відносин та соціального захисту населення.
По закінченню прийому проведено обговорення основних аспектів добровільного об’єднання територіальних громад.

 

Слава козацька

Книжково - виставочний історичний репортаж, розгорнутий в читальній залі районної дитячої бібліотеки з нагоди Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України, складає три розділи: «Під покровом Божої Матері», «Козацька слава», «Повертайтеся зі щитами: миколаївські, львівські, харківські» об’єднані одною мотиваційною лінією - подяка Божій Матері і щира молитва звернена до Неї, щоб Вона завжди огортала своїм Святим Покровом нашу Україну і наш народ. І коли ми всі зробимо це з глибокою вірою і всією Любов’ю наших сердець – Україна наша розквітне.

Детальніше...

 

Підбито підсумки роботи апарату районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2015 року

Сьогодні керівником апарату районної державної адміністрації Л.М.Івановою проведено нараду з керівниками відділів, секторів апарату районної державної адміністрації за підсумками роботи у ІІІ кварталі 2015 року та проаналізовано стан виконання доручень, наданих за результатами наради у липні поточного року.

 

Вперше в нашій державі 14 жовтня в День святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва відзначається День захисника́ Украї́ни

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості Президент України П.О.Порошенко 14 жовтня 2014 року підписав Указ № 806/2014, яким в Україні встановлено свято — День захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня. (Цим же актом було скасовано Указ Президента України від 23 лютого 1999 року №202, яким встановлювався День захисника Вітчизни).
У Зверненні до народу 14 жовтня 2014 року Глава держави зазначив:
«Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання