Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель

       Ідея соборності бере свій початок від об’єднання земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик.

  Детальніше...

   

  Дорогі богодухівці та жителі району!

       Вітаю вас з величним для всіх українців святом - Днем Соборності України.
       22 січня має глибоке символічне значення. Його коріння уходить у давнину і відтворює одвічне прагнення нашого народу жити в мирі та злагоді на своїй землі.
       Соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших цілей. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності.
       У День Соборності України на будівлях наших державних установ, навчальних закладів, підприємств та організацій майорить Державний Прапор України – оберіг єдності, соборності та сили духу нашого народу.
       Пам'ять про те, як відбувалося становлення нації, повинна зберігатися та жити. Нехай же соборність наших думок, нашої пам’яті, мрій та справ буде потужним ресурсом для реалізації наших планів на благо України.
       Щиро вітаю всіх із цим державним святом та від душі бажаю вам добра, благополуччя та злагоди.


  З повагою.

  Голова Богодухівської районної                          

  державної адміністрації                                                        В.А. Шаров        

   

  Вітання з нагоди Дня Соборності України


  Шановні земляки!
  Щиро вітаю вас зі святом, що є одним із ключових та найсимволічніших для нашої держави!
       У цей день дві частини українського народу, які були насильно роз’єднані та жили в складі двох імперій, підтвердили своє прагнення разом будувати єдину вільну Україну. На жаль, для українців підписання Акту злуки стало не тріумфальним завершенням боротьби за національну свободу та право жити у власній державі, а лише кроком на шляху до мрії. Проте цей крок був потужним та важливим.
       Пам’ять про Соборність давала сил українцям протягом століття. Ми боролися та вибороли. Ми маємо те, про що мріяли ті, хто підписував Акт злуки 22 січня 1919 року. Маємо власну державу. Єдину, соборну та вільну.
       І сьогодні, коли одна з тих імперій, до складу якої входили українські землі, намагається взяти реванш, маємо розуміти: головна наша сила – у єдності. Разом ми змогли дати відсіч агресії. Спільними зусиллями відбудували армію. Найяскравішим вираженням вміння українців діяти разом та допомагати одне одному став потужний волонтерський рух, який об’єднав абсолютно різних людей із різних частин країни.
       Кожного дня та кожної хвилини ми доводимо всьому світу: українці – єдині, наші мрії та прагнення спільні, Україна – Соборна. Щиро вітаю із Днем Соборності!


  Голова Харківської обласної                          

  державної адміністрації                                                         Юлія Світлична        

   

  Документи на отримання транспортних ліцензій можна оформити через Укрпошту

       Укрпошта надає можливість власникам транспортних засобів оформити транспортні ліцензії через мережу відділень поштового зв’язку. Тепер всі документи, необхідні для отримання ліцензій на перевезення пасажирів чи вантажів, можна направити через пошту. До пілотного проекту «Ліцензійні послуги: спрощений доступ через пошту» Укрпошти та Укртрансбезпеки залучено 50 відділень підприємства.

  Детальніше...

   

  Пенсія на пошті: соціальна послуга з душею

       З перших днів існування незалежної України всі пенсіонери та люди, що мають право на соціальні виплати, отримували гроші виключно на пошті. Саме пошта є тією установою, що завжди гарантувала і гарантує виплату коштів людям, незважаючи на політичні і економічні кризи, стрибки курсів валют тощо. В Укрпошті знають, що для українських пенсіонерів ці гроші є чи не єдиним засобом для існування, тому завжди здійснюють вчасну та зручну доставку, тим самим виконують соціально-важливу місію.

  Детальніше...

   

  Важливо берегти наші християнські традиції й передавати наступним поколінням

       Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща і збігається воно із святом Богоявлення.

  Детальніше...

   

  Вивчено стиль, форми і методи роботи служби у справах дітей районної державної адміністрації

       19 січня апаратом районної державної адміністрації надано практичну та методичну допомогу службі у справах дітей районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
       Попередні результати перевірки показали, що діяльність служби організована належним чином, документи оформлені правильно, у відповідності до встановлених норм.
   

  Вітання голови районної державної адміністрації Володимира Шарова зі святом Водохреща!

  Шановні земляки!
       Прийміть щирі вітання зі світлим святом Водохреща!
       19 січня увесь православний світ відзначає велике християнське свято — Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща.
       Це свято здавен символізує очищення від усього нещирого і недоброго, свято світлих помислів та нових починань. Освячена вода набуває могутньої сили, дарує здоров’я, наснагу та довголіття.
       Від щирого серця у день Богоявлення Господнього бажаю нехай цілюща освячена вода та церковний дзвін зроблять чистими усі помисли і прагнення. Хай помисли кожного з нас будуть світлими, а вчинки – благородними!


  З повагою.

  Голова Богодухівської районної                          

  державної адміністрації                                                        В.А. Шаров        

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання