Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Сергій Савчук: Урядова програма з енергоефективності діятиме у 2017 р. і на її фінансування виділено 400 млн. гривень

       Сьогодні вночі Верховною Радою України прийнято Державний бюджет України на 2017 рік, в якому перебачено 400 млн. грн на фінансування Урядової програми з енергоефективності у наступному році.

  Детальніше...

   

  Незалежно від соціального статусу та матеріального стану ми всі перебуваємо в єдиних екологічних умовах

       21 грудня представниками комунального підприємства Харківської обласної ради «Регіональний центр природних ресурсів та екології» та Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Шарова В.А. з керівниками місцевих рад та підприємств, організацій, установ проведено семінар на тему «Порядок отримання дозвільної екологічної документації та ведення екологічного реєстру», під час якого обговорено питання формування регіонального реєстру суб’єктів господарювання усіх форм власності, що здійснюють діяльність, пов’язану з забрудненням навколишнього природного середовища та питання необхідності отримання дозвільної документації у сфері екології та природних ресурсів.

  Детальніше...

   

  Про проведення свята «Святий Миколай до нас завітав»

       19 грудня в районному будинку культури відбулося свято «Святий Миколай до нас завітав» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу. З святом дітей привітали голова районної державної адміністрації Шаров В.А., голова районної ради Панов С.Ф. Театралізовану виставу підготували учасники театральної студії «Ніка», вихованці танцювальних колективів «Надія», «Сюрприз» районного будинку культури, вокалісти Богодухівської дитячої музичної школи імені В.Т. Борисова.

  Детальніше...

   

  Особистий прийом громадян

       20 грудня відбувся особистий прийом громадян начальника відділу освіти районної державної адміністрації Повойко І.О. До Ірини Олександрівни звернулися водії шкільних автобусів з питанням щодо збільшення норми витрати пального у зимовий період.
       За наслідками звернення доручино групі централізованого господарського обслуговування закладів і установ освіти при відділі освіти переглянути застосування норм витрат палива, які підвищуються при роботі в холодну пору року, відповідно до порядку встановленим чинним законодавством та взято дане питання під особистий контроль.
   

  Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації

       20 грудня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян. Громадяни звернулися за допомогою у вирішенні питань електропостачання, врегулювання земельних відносин, також порушували питання щодо опалення в навчальних закладах.
       Володимир Анатолійович надав кваліфіковані роз’яснення на всі порушені питання та доручив працівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.
       Питання, які потребують поглибленого вивчення, Володимир Анатолійович взяв під особистий контроль.
   

  Відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

       20 грудня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Зирянової В. В. під час засідання розглянуто 41 звернення заявників на поновлення соціальних виплат: 35 заявникам будуть відновлені та призначені соціальні виплати, а 6 заявникам – відмовлено у їх виплаті.
   

  До уваги споживачів скрапленого газу в балонах Богодухівського району

       ТОВ «Харківрегіонгаз» здійснює реалізацію скрапленого газу для потреб населення та має всю необхідну технологічну базу для наповнення та обслуговування побутових балонів скрапленого газу.
       Ціна на скраплений газ в балонах, ємністю 50л.(21кг), для потреб населення (абонентів) з урахуванням вартості доставки балонів до споживача становить 276,00 грн. з ПДВ.

  Детальніше...

   

  Відбувся виїзний прийом громадян у Сухининській сільській раді

       19 грудня начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.В.Жижирій здійснено виїзний прийом громадян у Сухининській сільській раді, під час якого надані роз’яснення щодо призначення субсидій громадянам району на опалювальний період 2016-2017 років.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання