Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Продуктивна співпраця органів влади і громадських організацій служить запорукою вирішення першочергових проблем

17 вересня в малій залі районної державної адміністрації відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, яке провела голова громадської ради Соловйова Олена Олексіївна.
Основну увагу зосереджено на питаннях  підготовки закладів освіти району до нового 2015/2016 навчального року, стану роботи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями та готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Детальніше...

 

Шановні працівники лісового господарства!

Вітаю вас з професійним святом — Днем працівника лісу. Висловлюю щиру вдячність за працю, за розуміння, за охорону зелених скарбів нашої Слобожанщини.
Бажаю всім міцного здоров'я, миру і процвітання. Хай збуваються ваші мрії, хай міцнішим і стабільнішим стає ваш добробут.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

УВАГА! Cпливає термін подачі відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи

З метою підвищення ефективності боротьби з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом, та унеможливлення фінансування тероризму на юридичних осіб покладено обов’язок розкривати інформацію про свого кінцевого бенефіціарного власника. Вказаний обов’язок для юридичних осіб запровадив Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів” від 14.10.2014р. № 1701-VІІ.
Згідно Закону юридичні особи, що зареєстровані до 25.11.2014, зобов’язані подати державному реєстратору відомості про свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) їх засновника (учасника), якщо засновник (учасник) - юридична особа, або про відсутність такого кінцевого бенефіціарного власника (контролера) упродовж десяти місяців з дня набрання чинності цим Законом.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян

17 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. провела виїзний прийом громадян у КУ Богодухівський психоневрологічний інтернат.
Головним питанням, з яким звернулися громадяни, було проведення ремонтних робіт дорожнього покриття у м. Богодухові.
Вирішення даної проблеми Валентина Вікторівна взяла на особистий контроль.

Детальніше...

 

Шановні працівники Богодухівського районного відділу ГУ ДСНС України в Харківській області!

Щиро вітаю вас з нагоди Дня рятівника.
Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання.
Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.
Бажаю вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

«Зростаємо здоровими»

Популяризація серед дітей-читачів здорового способу життя вже стала звичайним явищем в роботі районної дитячої бібліотеки. Формувати в юних користувачів з раннього віку уявлення про те, що здоров'я значною мірою залежить від нас самих, прагнути зберігати та зміцнювати його, пропагувати здоровий спосіб життя є важливим напрямком чи не в кожному проведеному бібліотечному заході.
Тож і цього разу на годину - застереження «Зростаємо здоровими», запросивши учнів шостих класів ліцею №3, бібліотекар ставила перед собою завдання за допомогою проведеного тесту «Куди ти йдеш» з'ясувати питання зміцнення здоров'я шляхом відмови від шкідливих звичок. Година пройшла жваво, розмова була відвертою і в деяких питаннях дискусійною.

 

День фізичної культури і спорту на стадіоні «Колос»

11 вересня на залитому сонячним світлом стадіоні «Колос» відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. На свято запросили вельмишановних гостей: народного депутата України від фракції Блоку Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» Кобцева М.В., т.в.п. заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Глушка В.О., заступника голови Харківської територіальної організації «ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Логінова В.В., голову Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А., першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянову В.В., які привітали усіх спортсменів, тренерів, вчителів фізичної культури і спорту, а також всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури і спорту.

Детальніше...

 

Волонтерський рух є способом збереження та зміцнення загальнолюдських цінностей

Як було наголошено заступником начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації І.М.Назаренко, волонтерський рух стрімко розвивається в нашому районі, залучаючи до своїх лаві все більше молоді.
З цією метою при районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє два спеціалізованих формування – «Волонтерський центр» та «Школа волонтерів».
Проводить волонтерську роботу на території району громадська організація «Спільна справа – Слобожанщина», яка стовідсотково опікується воїнами АТО.
Волонтерська діяльність спрямована на підтримку найбільш знедолених категорій населення та гідного існування громадян.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання