Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Завдяки релігійному вихованню у дітей формуються чіткі життєві принципи

Про це сьогодні на зустрічі з керівниками релігійних організацій Харківської області розповів голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він підкреслив, що в рік 1025-річчя Хрещення Київської Русі, яке відзначається в Україні за завданням Президента Віктора Януковича, на Харківщині приділяється серйозна увага духовному розвитку дітей.

Детальніше...

 

До 1025-річчя Хрещення Київської Русі будується храм біля джерела Чудотворної Піщанської ікони Божої Матері

У Харківській області, як і інших регіонах країни, відбуваються заходи на виконання Указу Президента України Віктора Януковича "Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя Хрещення Київської Русі".

Детальніше...

 

Парафіяни Вірменської Апостольської Церкви з радістю візьмуть участь у заходах, присвячених 1025-річчю Хрещення Київської Русі

Про це сьогодні в ході зустрічі керівників релігійних організацій Харківської області з головою Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Добкіним заявив настоятель храму Сурб-Арутюн Вірменської Апостольської Церкви Тер-Мкртич.

Детальніше...

 

Святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі – дуже важлива подія для всього християнського світу

Таку думку сьогодні в ході зустрічі керівників релігійних організацій Харківської області з головою ОДА Михайлом Добкіним висловив старший пресвітер об'єднання церков християн віри євангельської п'ятидесятників Харківської області Сергій Циганков. За його словами, святкування річниці такої визначної події, яке організоване на виконання доручення Президента України Віктора Януковича, дуже необхідне.

Детальніше...

 

Необхідно викорінити релігійну неграмотність. Михайло Добкін

Сьогодні, напередодні святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі, голова Харківської ОДА Михайло Добкін зустрівся з керівниками релігійних організацій Харківщини. Під час зустрічі були обговорені такі питання, як значення цієї події для всієї країни і необхідність відзначення її річниці, яке організоване на виконання доручення Президента України Віктора Януковича. Також керівники релігійних організацій разом з головою ОДА обговорили завдання на майбутнє.

Детальніше...

 

Сьогодні на одній території мають можливість мирно і комфортно проживати люди різної національності та віросповідання. Михайло Добкін

Сьогодні відбулася зустріч голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна з керівниками релігійних організацій Харківської області. За одним столом напередодні святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі, організованого за дорученням Президента України Віктора Януковича, обговорити важливі релігійні питання зібралися керуючий Харківською єпархією УПЦ Архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій, керуючий Ізюмською єпархією УПЦ Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей, голова релігійної громади мусульман сунітського толку Харківської області Рашид Брагін, пастор релігійної громади "Харківська християнська церква" Петро Коваленко, секретар єпископа Харківсько-Запорізької Дієцезії Римсько-католицької Церкви отець Мар'ян Сковира, головний рабин м. Харкова і Харківської області, голова Об'єднання хасидів ХаБаД Любавич іудейських релігійних громад та організацій Харківського регіону Мойше Москович, парох парафії св.Миколая Чудотворця Української Греко-католицької Церкви Микола Семенович, голова обласного об'єднання церков євангельських християн-баптистів Харківської області Геннадій Пилипенко, настоятель храму Сурб-Арутюн Вірменської Апостольської Церкви Тер-Мкртич, старший пресвітер об'єднання церков християн віри євангельської п'ятидесятників Харківської області Сергій Циганков.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. привітав з 100-річчям з дня заснування трудовий колектив обласного тубсанаторію "Ріпки"

22 липня голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. відвідав обласний тубсанаторій "Ріпки". В ході поїздки Володимир Миколайович ознайомився з роботою тубсанаторію та взяв участь в урочистих зборах з нагоди 100-річчя з дня заснування цього комунального закладу.  

Детальніше...

 

Завдяки Указу Президента люди будуть знати свою історію і свою культуру

У недільній школі при Храмі в ім'я святого князя Олександра Невського відбувся урок, присвячений 1025-річчю хрещення Русі. Протоієрей Петро Козачков, настоятель храму, впевнений, що історія та релігія дуже тісно пов'язані, і, говорячи про історію державотворення, необхідно розповідати і про історію релігії, історію церкви. І тому навчання в недільній школі – процес не стільки релігійний, скільки, в першу чергу, виховний. Діти, які відвідують недільні школи, стають добрішими, підвищується рівень культури, змінюється в кращу сторону поведінка, ставлення до батьків і друзів.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання