Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На Богодухівщині відбувся профорієнтаційний захід «Сузір’я професій»

На виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009–2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 року №41, з метою забезпечення державних гарантій соціального захисту молоді, відновлення престижу робітничих професій, орієнтації на набуття професій та спеціальностей, які користуються попитом на ринку праці Богодухівський районний центр зайнятості 4 лютого провів профорієнтаційний захід «Сузір’я професій», який відбувся в приміщенні Богодухівського районного будинку культури за участю 736 учнів та 53 чоловік безробітної молоді, яка перебуває на обліку в центрі зайнятості.

Детальніше...

 

Про виконання бюджету Богодухівського району за 2013 рік

За 2013 рік зведений бюджет Богодухівського району по доходах виконаний на 101,7% до затверджених показників, при плані доходів 152,6 млн.грн., фактично надійшло 155,2 млн.грн. При цьому загальний фонд виконаний на 99,4%, спеціальний фонд – 144,2%, бюджет розвитку – 146,0%.

Детальніше...

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. провела зустріч з трудовим колективом Богодухівської гімназії №1

У ході зустрічі директор гімназії Михасюк О.К доповіла про стан розвитку навчального закладу, виконання Державних стандартів у сфері освіти, проаналізувала загальну характеристику кадрового складу, участь та результативність гімназистів у олімпіадах, конкурсах, змаганнях та турнірах. Також охарактеризувала загальношкільну Програму розвитку матеріально-технічної бази гімназії.

Детальніше...

 

На Харківщині дуже багато зроблено для розвитку онкологічної служби

Про це в ході наради з обговорення реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров'я, зокрема в напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань заявив заступник голови ОДА Ігор Шурма.

Детальніше...

 

Затверджено бюджет Богодухівського району на 2014 рік

Сьогодні депутати Богодухівської районної ради на черговому засіданні, розглянувши проект рішення «Про районний бюджет на 2014 рік», напроголосували «за» затвердження основного фінансового документу району.
Обсяг районного бюджету на 2014 рік по доходах загального фонду (без урахування трансфертів), складе 18676,2 тис.грн., що на 15,4% більше, ніж фактичні надходження 2013 року, а саме:

Детальніше...

 

Діалог між владою та суб’єктами підприємницької діяльності завжди дає позитивний результат

Про це 31 січня в ході засідання за «круглим столом» з питання реалізації завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу наголосив заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В.

Детальніше...

 

У Харківській області велика увага приділяється сприятливій організації бізнес-клімату для підприємців

Про це сьогодні під час наради з реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

Детальніше...

 

Робота щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу буде продовжена і надалі

Про це 29 січня в ході зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу району з питань взаємодії та сприяння підприємницькій діяльності в рамках реалізації в районі завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу наголосив заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання