Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Проведено семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів

       24 листопада першим заступником голови районної державної адміністрації В.В.Зиряновою проведено семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, під час якого були розглянуті питання про обмеження, спрямовані на запобігання і протидію корупції, та відповідальність за корупційні правопорушення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», аналізу роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», сучасного кадрового діловодства в управлінській діяльності, складення та удосконалення номенклатури справ на 2017 рік, планування роботи районної державної адміністрації на 2017 рік.
   

  Проведено особистий прийом громадян

       24 листопада першим заступником голови районної державної адміністрації Зиряновою В.В. Під час прийому до Валентини Вікторівни звернулися троє громадян з різних питань, які стосувались надання матеріальної допомоги на лікування онкохворим, оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги та призначення пільг учаснику АТО на послуги з газопостачання.

  Детальніше...

   

  Питання забезпеченості галузі «Освіта» захищеними статтями під контролем голови районної державної адміністрації

       24 листопада 2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Шарова В.А., за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Зирянової В.В. та начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ковальова О.Ф. відбулася нарада з питання щодо забезпечення галузі «Освіта» видатками на виплату заробітної плати у грудні 2016 року.
       Разом з тим, розглянуто можливість перерозподілу освітньої субвенції на проведення енергозберігаючих заходів та придбання комп’ютерної техніки для загальноосвітніх навчальних закладів району
       За наслідками наради начальнику відділу освіти районної державної адміністрації Повойко І.О. надані відповідні доручення.
   

  Осінній призов завершено, набір на контрактну службу - продовжується

       23 листопада відбулася обласна селекторна нарада, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, перший заступник голови районної державної адміністрації, голова районної призовної комісії В.В.Зирянова, завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації В.О.Масюк, військовий комісар Богодухівського об’єднаного військового комісаріату А.О.Завада, члени районної призовної комісії.

  Детальніше...

   

  Дитячо-юнацька спортивна школа є закладом спортивного профілю, розвитку фізичної культури і спорту

       Вона забезпечує формування у дітей та молоді свідомого і відповідального ставлення до власного здоров’я, розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

  Детальніше...

   

  Проведення виїзного прийому громадян в Комунальному закладі «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс»

       24 листопада відбувся виїзний прийом начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М. у Комунальному закладі «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс», під час якого до неї звернулися робітники з питання влаштування дітей до центу соціально-психологічної реабілітації дітей. Від Зої Михайлівни вони дізналася про центр соціально-психологічної реабілітації дітей, одержали відповідні роз`яснення та інформацію про перелік документів.
       Крім того, проведено роз`яснювальну роботу щодо добровільного об`єднання територіальних громад.
   

  Про затвердження кандидатур осіб, рекомендованих для участі в конкурсному відборі на навчання в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

       Заслухали на колегії районної державної адміністрації. Головний спеціаліст з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації О.І.Субота ознайомила з кандидатурою державного службовця, рекомендованого для участі у конкурсному відборі на навчання за заочною формою в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у 2017 році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
       Олена Іванівна зауважила, що заступникам голови, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації необхідно забезпечити ефективне використання випускників магістрів на державній службі, залучати їх до виконання найвідповідальніших завдань, активно сприяти просуванню по службі.
   

  Відбувся виїзний прийом громадян у Сіннянській сільській раді

       21 листопада начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.В.Жижирій здійснено виїзний прийом громадян у Сіннянській сільській раді, під час якого надані роз’яснення щодо призначення субсидій громадянам району на опалювальний період 2016-2017 років. Також під час зустрічі з мешканцями села обговорено питання децентралізації влади. Громаду цікавили питання: після об'єднання громад - чи залишиться управління соціального захисту населення в районі? Хто буде здійснювати розрахунок субсидій та допомог? Чи розрахунок будуть здійснювати працівники сільських рад чи працівники районного управління?
       Наталія Володимирівна відповіла, що управління соціального захисту населення має бути в кожній спроможній громаді. Так як спроможні громади (об’єднані по перспективному плану) переходять на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом, то і й усі розрахунки відбуватимуться в громаді.
   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання