Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Знайомство з періодичними виданнями

25 березня у Зарябинській сільській бібліотеці-філії проведено бібліотечну годину «Чудова преса на всі інтереси». Бібліотекар ознайомила читачів із новими періодичними виданнями, які надійшли до закладу, а також з виданнями, подарованими вдячними користувачами. Юні читачі, в свою чергу, поділилися власною думкою про переглянуте в пресі, обговорили актуальні на сьогоднішній день новини, висловили свої побажання щодо передплати нових періодичних видань для дітей.
Захід пройшов цікаво, дав можливість залучити до бібліотеки нових користувачів.

 

З 2008 року в Україні під час весняних канікул проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Районна дитяча бібліотека підготувала ряд заходів для юних відвідувачів: день відкритих дверей «Весняний книжковий хоровод», день періодичних видань «Світ преси на всі інтереси», день читача – районний конкурс «Найкращий читач району 2015 року», день забутих книжок «Літературні перлини дитячого світу», день книги і театру «Спорідненість душ: глядач і читач».

Детальніше...

 

Підтримання державного обвинувачення - одна з основних функцій органів прокуратури

Богодухівським районним судом за участі прокуратури Богодухівського району розглянуто кримінальне провадження відносно мешканця с. Гавриші, Богодухівського району, який органами досудового розслідування обвинувачувався у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень, від яких настала смерть потерпілого, тобто злочину, передбаченого ч.2 ст. 121 КК України.

Детальніше...

 

Про хід виконання Програми розвитку культури в Богодухівському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 лютого 2013 року №456-VІ (ХХV сесія VІ скликання)

доповіла на засіданні колегії райдержадміністрації 25 березня головний спеціаліст сектора культури райдержадміністрації Л.М.Федак.
Як зауважила Людмила Миколаївна, до мережі закладів культури входять комунальні заклади Богодухівської районної ради «Богодухівська централізована бібліотечна система», в складі якої знаходиться центральна бібліотека, районна дитяча бібліотека та 33 бібліотеки-філії; комунальний заклад «Районний будинок культури», комунальний заклад «Районний краєзнавчий музей», дитяча музична школа ім. В.Т Борисова та 28 клубних закладів.

Детальніше...

 

Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 453 «Про стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів

доповіла на колегії райдержадміністрації 25 березня начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Т.М.Масалітіна.
Як акцентувала Тетяна Михайлівна, постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 453 «Про стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів» надані рекомендації Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (скорочено – Національна комісія) та органам місцевого самоврядування щодо встановлення тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та організацій на теплогенеруючих установках з використанням будь-яких видів палива та енергії.

Детальніше...

 

Про впровадження в дію основних напрямків Концепції боротьби з деградацією земель та опустелюванням відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 жовтня 2014 року №1024-р

інформував на засіданні колегії райдержадміністрації 25 березня заступник начальника, начальник відділу інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації С.М.Лобунський.
22 жовтня 2014 року Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію боротьби з деградацією земель та опустелюванням, якою передбачено профільним міністерствам разом з зацікавленими центральними органами виконавчої влади, а також у взаємодії з Національною академією наук та Національною академією аграрних наук розробити проект Національного плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням.

Детальніше...

 

Про виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації від 08 жовтня 2013 року № 01-16/8240 «Про хід проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони)

інформувала під час засідання колегії райдержадміністрації 25 березня завідувач сектора інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації О.В.Кириченко.
Питання щодо стану захисних споруд на території району на даний час є досить актуальним, адже ми не тільки виконуємо розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 04 вересня 2014 року №475 «Про проведення інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території Харківської області та перевірки стану їх готовності» але і надаємо відповіді на запитання мешканців району, які надходять останнім часом все частіше, а саме: «Чи є в нашому місті бомбосховища?», «За якими адресами знаходяться захисні споруди?» та інші.

Детальніше...

 

У районі постійно вживаються заходи щодо надання адресної підтримки незахищеним верствам населення, забезпечення підтримки сімей з дітьми, дотримання трудового законодавства, а також поліпшення матеріального і соціального становища громадян

наголосила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В. на засіданні колегії райдержадміністрації 25 березня, виступаючи з питання щодо стану зайнятості та соціального захисту населення району.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання