Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Підбито рейтинг місцевих рад району за результатами виконання делегованих повноважень у 2016 році

       Районною державною адміністрацією підбито підсумки рейтингової оцінки діяльності місцевих рад району за результатами виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Відповідне розпорядження від 01 грудня 2016 року №401 підписав голова районної державної адміністрації В.А.Шаров.

  Детальніше...

   

  Відзначили найкращих представників місцевого самоврядування

       09 грудня голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та голова районної ради С.Ф.Панов у ході проведення урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування привітали почесне зібрання та вручили відзнаки районної державної адміністрації та районної ради найкращим представникам територіальних громад. Вони відмітили, що сьогодні органи самоврядування демонструють свою ефективність, бо саме вони є важливим інститутом реального народовладдя та дієвим інструментом реалізації інтересів пересічних громадян. Побажали нових звершень у нелегкій і відповідальній праці на благо рідного краю.

  Детальніше...

   

  Відбулося засідання XIVсесії районної ради VII скликання

       09 грудня відбулася чергова XIV сесія районної ради УІІ скликання. У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та депутат Харківської обласної ради О.В.Львова.

  Детальніше...

   

  Література рідного краю

       08 грудня у читальній залі центральної бібліотеки КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «БОГОДУХІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» відбувся усний журнал «Література рідного краю» для студентів Богодухівського медичного коледжу. Першокурсникам презентували творчість Сергія Жадана, сучасного харківського письменника та ознайомили з творчим доробком богодухівського поета Романа Дранника. Було організовано книжкову виставку «Сузір’я Слобожанщини», на якій представлені твори письменників Харківщини, зокрема і наших земляків.
   

  У загальноосвітніх навчальних закладах району проведено заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права

       Традиція Всеукраїнського тижня права започаткована з 2008 року. 21 травня 2008 року Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України ініціювала загальноукраїнський форум «Тиждень права» як національну правову традицію.

  Детальніше...

   

  Особистий прийом громадян

       06 грудня відбувся особистий прийом начальника відділу освіти.
       До Ірини Олександрівни Повойко звернулася жителька м. Богодухів з питанням щодо зарахування її доньки до Богодухівського дошкільного навчального закладу № 3.
       Начальник відділу освіти надала усі роз`яснення щодо зарахування дитини до дошкільного навчального закладу та взяла це питання під особистий контроль.
   

  Оголошення про початок відбору міст-партнерів проекту "Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях"

       Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ), що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, оголошує початок відбору партнерів серед українських міст для участі в проекті «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» (ПМЕЕЛ).

  Детальніше...

   

  Виїзний прийом громадян в КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району»

       06 грудня начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації Т.М. Масалітіною здійснено виїзний прийом громадян в КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району», під час якого надані роз’яснення щодо порядку виділення нових земельних ділянок під забудову.
       Також під час зустрічі обговорено питання децентралізації влади, а саме децентралізації управління у сфері здійснення архітектурно-будівельного контролю та нагляду.
   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання