Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  З Новим Роком і Різдвом Христовим!

  30 грудня голову районної державної адміністрації Володимира Анатолійовича Шарова привітали з Новим роком перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Вікторівна Зирянова, а також керівники установ району. Від усієї душі побажали, щоб Новий рік приніс тільки гарні новини, щасливі події, додав наснаги та творчого натхнення, а також наповнив серце добром, любов’ю та вірою у здійснення заповітних мрій та сподівань.

   

  Від серця до серця

  30 грудня діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, батьки яких брали участь в АТО, отримали солодкі новорічні подарунки.
  Акція відбулася завдяки Благодійному фонду «Допомога – це я», сектору у справах молоді та спорту та служби у справах дітей.

  Детальніше...

   

  Шановні харків'яни та мешканці Харківської області!

  Від усієї душі вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Я впевнений, що цього року нас чекає багато хороших подій і новин.
  Дуже важливо, що наша область входить у 2016-й рік із бюджетом. Це означає, що наші лікарі, вчителі, працівники культури та соціальної сфери вчасно отримають зарплати. Ми зможемо продовжити реалізацію всіх поставлених завдань і розвивати регіон.
  Підводячи підсумки 2015-го року, хочу відзначити: з головним завданням, яке ми перед собою ставили, вдалося впоратися. Харківська область залишилася мирною. Ми зберегли спокій і економічну стабільність у регіоні. Нам вдалося, незважаючи на всі складнощі, зібрати рекордний урожай і забезпечити Харківщину хлібом. Ми виділили серйозні кошти на розвиток медицини та оновлення обладнання в лікарнях області. Відновили програму «Шкільний автобус» і частково оновили обладнання навчальних класів у школах. Змогли реалізувати ряд важливих інфраструктурних проектів у районах області. Ми однозначно повернулися обличчям до харківських спортсменів і надали їм усю можливу підтримку.

  Детальніше...

   

  Про надходження підручників

  Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 26.11.2015 №1/9-268 та згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року №629 «Деякі питання використання у 2015 році коштів, передбачених на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників» у 2015 році видання та виготовлення підручників за державні кошти для учнів загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності здійснено з розрахунку 50 відсотків прогнозованої кількості учнів 4-х та 7-х класів.
  З 2 грудня 2015 року розпочалася доставка підручників для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та дітей з особливими освітніми потребами до обласної книжкової бази - ТОВ «Видавництво «Ранок», яке здійснює доставку підручників до районів області.

  Детальніше...

   

  Театралізована вистава для дітей пільгових категорій

  відбулася 29 грудня у районному будинку культури. Глядачі здійснили чарівні новорічні подорожі разом з Фіксиками, Дідом Морозом та Снігуронькою, які супроводжувалися запальними хореографічними композиціями танцювального колективу «Сюрприз».
  У святковому заході взяли участь голова районної державної адміністрації В.А. Шаров, перший заступник голови районної державної адміністрації В.В. Зирянова, голова районної ради С.Ф. Панов, Богодухівський міський голова М.В. Голуб. Вони привітали дітей, дорослих із новорічними святами, побажали здійснення заповітних мрій та бажань. Подякували керівнику театральної студії В. Захаржевської за чудову виставу.

  Детальніше...

   

  Ти, красуне, чепурись, нам привітно посміхнись

  25 грудня напередодні новорічних та різдвяних свят на центральній площі міста відбулося урочисте відкриття Новорічної ялинки. Біля лісової красуні зібрались усі бажаючі. Завдяки новорічному ярмарку, безпрограшній лотереї, а також яскравій новорічній виставі, яку підготували працівники районного будинку культури, присутні отримали масу гарних емоцій. Безкоштовні каша та чай додали тепла та гарного настрою.
  З новорічними та різдвяними святами всіх присутніх привітали перший заступник голови районної державної адміністрації В.В. Зирянова та Богодухівський міський голова М.В. Голуб.

  Детальніше...

   

  ІІІ позачергова сесія районної ради

  Порядок денний позачергової сесії районної ради VII скликання 25 грудня визначив низку питань, які оголосив голова районної ради С.Ф. Панов, а саме: про внесення змін до рішення районної ради щодо районного бюджету на 2015 рік, Програми «Шкільний автобус», про затвердження Положення про радників голови районної ради та інші.
  Депутатами прийняті відповідні рішення.

  Детальніше...

   

  Про організацію військового обліку та бронювання військовозобов’язаних в органах влади та на підприємствах, організаціях, установах

  Доповів на засіданні колегії районної державної адміністрації завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації В.О.Масюк.
  Як повідомив В’ячеслав Олександрович, районною державною адміністрацією спільно з Богодухівським об’єднаним міським військовим комісаріатом надається організаційна та методична допомога підприємствам, організаціям і установам усіх форм власності у здійсненні мобілізаційних завдань в організації бронювання військовозобов’язаних. Керівникам органів місцевого самоврядування у грудні поточного року направлені Методичні рекомендації з організації військового обліку та бронювання військовозобов’язаних і призовників.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання