Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Всі звернення громадян – на контролі у влади

З питання комунального господарства, а саме надання послуг якісного електропостачання звернувся 3 березня під час особистого прийому громадян до голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. пенсіонер з Зарябинської сільської ради. Для більш детального вивчення цього питання було запрошено представника Богодухівського району електричних мереж. Дане звернення зареєстровано та взято на контроль для подальшого його вирішення.

 

Закликаю усіх зберігати спокій та виконувати свої службові обов’язки належним чином

Про це у неділю, 2 березня, наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. в ході Координаційної наради з питання організації виконання невідкладних заходів щодо уточнення військового обліку військовозобов’язаних, транспортних засобів національної економіки, забезпечення оповіщення, збору та призову (при мобілізації). На нараді були присутні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району. Перш за все, Володимир Миколайович закликав усіх не панікувати у ситуації, коли оголошено у повну бойову готовність Збройні Сили України. «Військового стану в країні немає, мобілізації ніхто не оголошував», - підкреслив голова. Кожен має на своєму місці виконувати ту роботу, яка йому належить».

Детальніше...

 

Я буду працювати до того часу, поки виконуючий обов’язки Президента України не підпише Указ про моє звільнення

Про це 27 лютого в ході засідання робочої наради наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Звертаючись до присутніх в залі керівників всіх рівнів, депутатів районної та міської рад, очільник району, перш за все, попросив зберігати спокій, адже ситуація, яка склалася Україні, вимагає від кожного з нас холодного розуму, виваженості та терпимості.
«На сьогоднішній день головним завданням для влади залишається – забезпечення належного функціонування медичних, навчальних закладів, державних установ, підприємств та організацій. Як тільки настане той момент, що нам необхідно буде піти, ми цивілізовано передамо владу своїм наступникам», - зазначив Володимир Миколайович.

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. провела зустріч з трудовим колективом Гутянської ЗОШ

24 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. провела зустріч з трудовим колективом Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У ході зустрічі директор навчального закладу Гуцал В.М. ознайомив присутніх зі станом розвитку школи, виконання Державних стандартів у сфері освіти, проаналізував загальну характеристику кадрового складу, наголосивши на висококваліфікованих кадрах педагогічного колективу, результативність якого є здобуття учнями 23 призових місць у районних олімпіадах та змаганнях. Також охарактеризував загальношкільну Програму розвитку матеріально-технічної бази школи.

Детальніше...

 

23 лютого – День захисника Вітчизни

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни і ветерани
Збройних Сил, майбутні солдати!

Прийміть щирі поздоровлення з Днем захисника Вітчизни.
Це свято увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Подвиг захисників Вітчизни - це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити. Це - постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Детальніше...

 

Пам’ять серця жива

У рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління 20 лютого на базі Богодухівського колегіуму №2 був відбувся патріотичний вечір «Пам’ять серця» за участю першого заступника голови райдержадміністрації О.В. Сизоненко.

Детальніше...

 

Михайло Добкін передав ветеранській організації села Циркуни копію Прапора Перемоги

Сьогодні під час прямої лінії в редакції газети «Комсомольська правда» в Україні» на виконання завдань Президента щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни голова ХОДА Михайло Добкін передав ветеранській організації села Циркуни Харківського району копію Прапора Перемоги і, звертаючись до голови ветеранської організації Василя Зінченка, підкреслив, що сьогодні країні необхідні символи, які знову об'єднають людей.

Детальніше...

 

В соціальній сфері не можуть працювати байдужі люди

Як зазначила 19 лютого в ході засідання колегії районної державної адміністрації заступник директора Департаменту - начальник управління праці та зайнятості Харківської обласної державної адміністрації Печура Т.М., органи влади повинні зробити все для того, щоб не людина йшла до нас за послугами, а ми якнайшвидше і якісно зробили соціальний супровід цієї людини.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Лютий 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання