Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Всі галузі господарського комплексу району працювали прогнозовано

Про це, підводячи підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців поточного року на спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та зборах адміністративно-господарського активу району, зазначила перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Театр імені Т.Г. Шевченка співпрацює з районами Харківської області

Про це в програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Харківського державного академічного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Маргарита Сакаян. За її словами, з метою реалізації в регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг театр здійснює співробітництво з районами Харківської області, серед яких Чугуївський, Дергачівський, Шевченківський та Краснокутський, а також місто Люботин.

Детальніше...

 

Ми маємо зберегти всі культурні здобутки, всі традиції, які культивуються в кожному районі області. Євген Савін

«Форум «Слобожанщина – європейська культурна столиця» – певний діалог з громадськістю, в результаті якого можна отримати меседжі, з якими ми будемо виходити до кожного мешканця області. Ми маємо зберегти всі культурні здобутки, всі традиції, які культивуються в кожному районі області. Їхня реалізація в загальній концепції розвитку культури – наше завдання №1, адже в регіоні триває реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо відродження культури», – заявив під час Форуму «Слобожанщина – європейська культурна столиця» заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін.

Детальніше...

 

Об’єднаємо громаду – доведемо все до ладу

22 жовтня в рамках проведення Дня віддаленого села пройшов виїзд голови Богодухівської районної державної адміністрації до села Балабанівка. В.М.Бєлий під час свого виступу перед громадою відзначив позитивну динаміку розвитку сільської ради, яка відбувається завдяки очільнику громади – В.М.Стойчику та надійному помічнику, директору КСП «Балабанівське» - О.В.Львовій.
Своїми силами тут намагаються вирішувати навіть таку важливу проблему, як ремонт доріг. І у цьому питанні теж є певні зрушення.

Детальніше...

 

У відновленні об'єктів культури на селі активно бере участь соціально відповідальний бізнес

Про це в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
«Сьогодні коштів, які виділяються в бюджетах усіх рівнів на відновлення інфраструктури села, абсолютно недостатньо. Тому без залучення спонсорської допомоги, без фінансової участі тих підприємств, які ведуть успішну діяльність на території сільських районів, нам не обійтися. Зрозуміло, що держава не має права перекладати на плечі бізнесу всі свої турботи, але й обійтися без допомоги соціально відповідального бізнесу сьогодні теж неможливо», – зазначив він.

Детальніше...

 

Відбувся семінар для директорів районних будинків культури Харківської області

Сьогодні в будинку культури Дергачівського району відбувся семінар директорів районних будинків культури Харківської області. У заході також взяли участь директор Департаменту культури і туризму Харківської ОДА Дмитро Кузнєцов, голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев.

Детальніше...

 

Понад 8 млн. грн. використано у 2013 році для поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури області

Про це в ході прес-конференції повідомив директор Департаменту культури і туризму ОДА Дмитро Кузнєцов.
«У рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, за рахунок місцевих бюджетів цього року проведено капітальний ремонт Височанської бібліотеки-філії №1 Харківського району, 4 бібліотек-філій Чугуївської ЦБС, Садоводського сільського клубу Великобурлуцького району, Куп'янського районного будинку культури, Ізюмського сільського клубу Борівського району тощо» , - повідомив Дмитро Кузнєцов.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян – чергова нагода допомогти людям

Головою районної державної адміністрації Володимиром Миколайовичем Бєлим 21 жовтня 2013 року у громадській приймальні районної державної адміністрації був проведений особистий прийом.
Під час прийому звернулися громадяни різних верств населення, якими порушені питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування, квартирного обліку, сусідських взаємовідносин. Дані звернення були взяті на контроль. Також громадянам були надані, в повному обсязі, роз’яснення щодо будівництва комплексу з управління комунальними відходами.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання