Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Виїзд до навчально – виховних закладів району

28 серпня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. та начальник відділу освіти Повойко І.О. здійснили виїзд до Крисинського навчально-виховного комплексу, де оглянули навчальні класи, в яких йдуть ремонтні роботи по заміні старих вікон на нові енергозберігаючі склопакети та до дошкільного підрозділу Кленівського НВК з метою перевірки відповідності санітарно-гігієнічних умов та можливості переведення дітей на повний режим перебування (9 годин).

Детальніше...

 

27 серпня на базі Богодухівського ліцею №3 відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району

Конференція проходила за участю першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянової В.В., начальника відділу освіти Богодухівської РДА Повойко І.О. Як зауважила Зирянова В.В. головним завданням в системі освіти району є підвищення навчальних досягнень кожного учня та реалізація завдань національно-патріотичного виховання.
Конференція проходила за участю першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянової В.В., начальника відділу освіти Богодухівської РДА Повойко І.О. Як зауважила Зирянова В.В. головним завданням в системі освіти району є підвищення навчальних досягнень кожного учня та реалізація завдань національно-патріотичного виховання.

Детальніше...

 

Про проведення Фіналу Кубка Богодухівського району з футболу сезону 2015 року

24 серпня відбувся Фінал Кубка Богодухівського району з футболу сезону 2015 року між командами «Еталон» м. Богодухів - «Альянс» с. Ульянівка.
По закінченню матчу Володарем Кубка стала команда «Еталон» м. Богодухова, Фіналістом - «Альянс» с. Ульянівка.

Детальніше...

 

Про засідання Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при Богодухівській районній державній адміністрації

27 серпня відбулося засідання Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при Богодухівській районній державній адміністрації з питання «Про організацію заходів з проведення військово-патріотичного виховання молоді».
На засіданні виступив голова Громадської ради Літошко В.П, який доповів про проведену роботу з військово-патріотичного виховання під час весняної призовної компанії.
Завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації, секретар Громадської ради Масюк В.О проінформував присутніх про заходи, що плануються під час проведення осіннього призову на строкову військову службу до Збройних Сил України, активізації роботи щодо підтримки армії, формування позитивного ставлення населення до військової служби.

 

Особистий прийом громадян

27 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. провела особистий прийом громадян.
До Валентини Вікторівни звернулася жителька м. Богодухова за допомогою у вирішенні питання завезення дров до її домоволодіння.
Знайдено можливості позитивного вирішення даного питання.

 

Проведено семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів

27 серпня керівником апарату районної державної адміністрації Л.М.Івановою проведено семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, під час якого були розглянуті наступні питання: щодо застосування основних положень Закону України «Про місцеві вибори»; аналізу наказів керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації на їх відповідність вимогам чинного законодавства; роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо узагальнення власних досвідів роботи; організації роботи з контрольними документами в районній державній адміністрації; роботи із зверненнями громадян, що надійшли до структурних підрозділів районної державної адміністрації; сприяння підрозділам Державної прикордонної служби у встановленні прикордонного режиму в контрольованому прикордонному районі.

 

Про хід упорядкування архівних документів на підприємствах, в установах та організаціях району

заслухали на засіданні колегії районної державної адміністрації.
Як зауважила керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова, в архівному відділі райдержадміністрації знаходяться на зберіганні 240 фондів, 19860 справ. Ці документи використовуються для виконання запитів соціально – правового захисту громадян, для відтворення історичних подій та фактів тощо. За документами архівного відділу щорічно виконується близько 50 запитів тематичного та соціально – правового характеру.
Архівний відділ забезпечено металевим стелажним обладнанням на 100%, в картонажах зберігається 97% справ.
Належна увага приділяється роботі з архівними підрозділами установ, організацій та підприємств, що знаходяться в зоні комплектування архівного відділу.

 

Про хід виконання Програми стабілізації та розвитку тваринництва в господарствах Богодухівського району на період 2010-2015 роки

заслухали на засіданні колегії районної державної адміністрації.
Програма направлена на зростання чисельності поголів’я сільськогосподарських тварин.
Робота керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств району спрямована на покращення організації виробництва, впровадження передових технологій ва молочному скотарстві, свинарстві та підвищення ефективності галузі в цілому.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання