Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

За умови виконання комплексу запобіжних заходів з попередження загибелі людей на воді трагедій можна уникнути

Зауважила під час наради у голови районної державної адміністрації головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації О.В.Вірич. Ольга Вікторівна ознайомила з організаційними та практичними заходами щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах району.

Детальніше...

 

Робота щодо недопущення недоліків у роботі Забродівської сільської ради в майбутньому продовжується

Акцентував Забродівський сільський голова В.Л.Надолинний доповідаючи про заходи з усунення недоліків, виявлених за результатами перевірок здійснення виконавчими комітетами місцевих рад делегованих повноважень органів виконавчої влади.
Станом на 01 серпня із 41 завдання 37 завдань виконано, але 4 питання залишаються на постійному контролі, 2 завдання потребують наявності коштів у місцевому бюджеті.
На стадії виконання укладання договору на вивезення твердих побутових відходів, замовлено 34 контейнерів для відходів, продовжується освітлення с. Заброди.

 

Про результати організації та проведення поглиблених профілактичних медичних оглядів школярів району в 2014-2015 роках

Інформував на нараді у голови районної державної адміністрації головний лікар КУОЗ «Богодухівська центральна районна лікарня» М.І.Грищенко.
Як повідомив Микола Іванович, профогляди школярів розпочато з 29.09.2014 року.
Станом на 15 червня 2015 року, відповідно до реєстру, підлягають оглядам 3 302 дітей, оглянуто 3 302 дітей, що становить 100% від плану, виявлено патології – 2 661 (80,5%) в тому числі вперше – 891 (26,9%). Із числа оглянутих: практично здорові – 1 553 дитини (47,0%), перебувають на диспансерному обліку – 1 257 (38%), направлено на дообстеження 492 (14,9%).

Детальніше...

 

Інформація про порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги». Цією постановою передбачено виплату непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), щомісячної компенсаційної виплати.

Детальніше...

 

У сільськогосподарській галузі Богодухівщини працюють трударі за покликанням

Скільки сил докладають вони, щоб виростити пшеничне поле!
Тож і об’єднують свої сили, знання і досвід, щоб отримати щедрий урожай і подбати про землю. У нагоді стає проведення Дня Поля за участю районної влади, спеціалістів аграрної галузі, керівників сільськогосподарських підприємств.
18 серпня цей захід відбувся на базі сільгосппідприємства СТОВ «Колос–АС».Відомі в Україні компанії «Ерідон», «Євраліс Семенс Україна», «Басф», «Кун» ексклюзивно пропонували сільськогосподарським товаровиробникам високоякісні європейські добрива, засоби захисту рослин, стимулятори росту, гібриди соняшнику та кукурудзи, ґрунтообробну техніку та оприскувачі.

Детальніше...

 

Рекомендації щодо дій населення у разі загрози та виникнення вибуху, у тому числі тих, що виникли внаслідок терористичної діяльності

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.
Ці рекомендації містять поради (перелік дій) громадянам України у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з вибухами, у тому числі внаслідок терористичного акту.

Детальніше...

 

Ухвалення Президентом України П.О.Порошенком Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» викликало чимало запитань

Особливої уваги заслуговує питання фінансового забезпечення об’єднаних територіальних громад та громад, що не об’єднаються.
Роз’яснення з цього приводу надає начальник фінансового управління районної державної адміністрації О.Ф.Ковальов.

Детальніше...

 

Інформація щодо виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування інвалідам війни

Управління соціального захисту населення Богодухівської районної держаної адміністрації повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 року №785 «Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян» грошова компенсація виплачується інвалідам війни та інвалідам, зазначеним у статті 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (1584-14), за місцем їх обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання