Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Розроблені детальні плани розвитку будівельної сфери Харківщини

Розвиток галузі містобудування є однією з ініціатив Президента України Віктора Януковича. Про це нагадав в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович.

Детальніше...

 

Виконання завдань Президента України з розвитку будівельної галузі є одним з пріоритетів Харківської області

На сьогоднішній день пріоритетом Уряду і Харківської облдержадміністрації є ті основні положення Програми економічних реформ Президента України, які спрямовані на підняття будівельної галузі і нарощування темпів і обсягів житлового будівництва. Про це в ході програми обласного телебачення «Час влади» повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович.

Детальніше...

 

Розвиток будівельної галузі - першочергове завдання влади

Про це наголосив 1 серпня в ході наради з питань розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів у районі, яка відбулася за участю представників проектних та підрядних організацій, бюджетної сфери, органів місцевого самоврядування району, заступник голови райдержадміністрації Гурін П.М.
В ході наради були обговорені питання виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі в районі, розроблення, проектно-кошторисної документації, яка є основою виконання будівельних, ремонтних робіт в майбутньому, та відзначення з нагоди професійного свята кращих представників цієї галузі.

 

Найкращі показники по урожайності в СФГ «Промінь»

31 липня в ході виїзного засідання колегії районної державної адміністрації заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В. наголосив на тому, що найкращі показники по урожайності на сьогоднішній день в СФГ «Промінь» - 61,9 ц/га, ВАТ «Ульяновське» - 51,9 ц/га, ДП Богодухівський СГ УКК - 50,0 ц/га, ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» - 49,0 ц/га, ТОВ СП «Родіна» - 45,1 ц/га.
Нижче районного показника урожайності отримали в АТ «АПК Спектр» - 23,9 ц/га, СФГ Гапонцева В.Б. - 25,0 ц/га, СТОВ «Вперед» - 34,4 ц/га.

 

П'ять сільгосппідприємств району закінчили збирання ранніх зернових культур

Як зазначив 31 липня в ході виїзного засідання колегії районної державної адміністрації, яке відбулося на базі одного з найкращих сільгосппідприємств району СФГ «Промінь», заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В., станом на 31 липня завершили збирання ранніх зернових культур у ВАТ «Ульяновське», ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», КСП «Балабановське», ТОВ «АФ «Петропавлівка» та СТОВ ім.Ватутіна.

Детальніше...

 

Лікарів-фтизіатрів Харківщини планується забезпечити житлом

На засіданні Харківського регіонального Комітету з економічних реформ голова ХОДА Михайло Добкін підкреслив, що наступного року необхідно розглянути можливість придбання квартир для лікарів-фтизіатрів по будь-якій із існуючих житлових програм, які реалізуються на Харківщині в рамках виконання завдань Президента щодо розвитку будівельної галузі.

Детальніше...

 

Станом на 30 липня в районі скошено та обмолочено ранніх зернових та зернобобових культур на площі 29731 га (88% до плану)

Про це 31 липня на виїзному засіданні колегії районної державної адміністрації проінформував заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.
Зокрема, Олексій Вікторович проаналізував хід збиральної кампанії, акцентуючи увагу на тому, що обсяги регіональної потреби зерна 2050 тонн господарствами району будуть забезпечені в повній мірі.

 

Харківська область в числі перших по роботі, спрямованій на реалізацію програм Президента України

Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб під час прес-туру на будівельний майданчик житлового комплексу «Пори року», де якого журналісти ознайомилися з ходом виконання в регіоні завдань Президента України з розвитку будівельної галузі.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання