Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Почався ремонт дороги

Ні для кого не секрет, що дороги у Богодухівському районі знаходяться в жалюгідному стані. Але є люди, патріоти своєї землі, які звернулися до голови районної державної адміністрації В.А.Шарова з пропозицією спільно відремонтувати відрізок дороги, що веде в села Івано–Шийчине, Сінне, Братеницю. Це стало можливим завдяки Закону України від 02.06.2015 року №490-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо співфінансування ремонту та утримання доріг державного значення», який дав можливість місцевим підприємцям вкласти гроші в цей проект.

Детальніше...

 

До 100 річчя села Володарівка її мешканцям зроблено подарунок

Володарівці в особі депутата Кленівської сільської ради Н.А.Глуcцової звернулися до голови районної державної адміністрації В.А.Шарова та заступника голови Харківської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» В.В.Логінова за допомогою здійснити освітлення вулиць села Володарівка.
Вже 04 серпня розпочались роботи з освітлення вулиць Володарівська та Польова.
Проведена робота з обстеження та відновлення лінії електропередачі, встановлено 5 ліхтарів.
Завдяки чіткій та організованій роботі керівництва Богодухівського району на чолі з головою районної державної адміністрації В.А.Шарова та депутата Кленівської сільської ради Н.А. Глузцової мешканці села Володарівка отримали напередодні свого свята довгоочікуваний подарунок – світло.

Детальніше...

 

Проведено засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров провів засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад за участю керівників органів місцевого самоврядування району, у ході якого проаналізовано стан реалізації на території району Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та результати проведення правової експертизи прийнятих місцевими радами району рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

 

«У кожного з вас є можливість показати свою родзинку»

звернувся до керівників органів місцевого самоврядування голова районної державної адміністрації В.А.Шаров під час робочої наради з питання підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ої річниці незалежності України в районі.
Саме на цій нараді прозвучало побажання створити і представити кожною радою експозицію «Селянське подвір’я». Пропозиція схвально підтримана керівниками органів місцевого самоврядування. До уваги взяті їхні зауваження щодо часу та місця проведення Богодухівської толоки.

 

Про роботу комунальних підприємств району

доповіла нанараді у голови районної державної адміністрації 05 серпня начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації І.П.Телешенко. Вона зупинилась на діяльності чотирьох госпрозрахункових підприємствах, які є спільною власністю територіальних сіл, селищ, міста Богодухівського району: КП «Богодухівське бюро технічної інвентаризації», редакції газети «Маяк», КСП «Балабанівське» та КПОЗ «Міжлікарняна аптека №339».
Як зауважила Ірина Петрівна, керівникам комунальних підприємств району слід забезпечити ефективне використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району та покращити фінансовий стан підприємств.

 

Про заходи щодо забезпечення у повному обсязі видатками галузі освіти

інформувала під час наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу освіти районної державної адміністрації І.О.Повойко, яка зупинилась на заходах, які розроблені та вжиті відділом освіти з метою ефективного використання бюджетних коштів, озвучила інформацію щодо використання коштів у І півріччі поточного року, надання субвенцій місцевим радам.

 

День Державного Прапора України та 24-та річниця незалежності України

відзначаються з метою консолідації суспільства та виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за свою державу.
Зауважила на нараді у голови районної державної адміністрації завідувач сектора масових комунікацій апарату районної державної адміністрації Л.Б.Пшенична.
План заходів з відзначення цих державних свят затверджений головою районної державної адміністрації 10 липня і передбачає проведення тематичних просвітницьких, культурно-мистецьких та спортивних заходів як в місті, так і в населених пунктах району.
Напередодні свята необхідно вжити додаткових заходів щодо благоустрою населених пунктів, упорядкування об'єктів культурної спадщини. На всіх адміністративних будівлях слід забезпечити обов’язкове встановлення Державного Прапора України.

 

Прийомні сімיї та дитячі будинки сімейного типу постійно перебувають під опікою соціальних служб

про це інформувала під час наради у голови районної державної адміністрації начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації З.М. Галілей. З її слів, у районі створені і функціонують 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 10 прийомних сім’ях, в яких виховується 18 дітей.
Контроль за умовами проживання, диспансеризація дітей, безкоштовне обстеження та лікування, направлення до дитячих оздоровчих закладів, державна соціальна допомога – ті основні складові діяльності соціальних служб, які сприяють повноцінному розвитку прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання