Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Необхідно зберегти Україну як реальний суб'єкт європейської політики

Про це сьогодні в ході позачергового засідання сесії обласної ради заявила ректор Харківського гуманітарного університету «Українська народна академія» Катерина Астахова.
«Ситуація дуже тривожна. Тривожно тому, що більшість людей сьогодні не розуміють, що відбувається. Це дуже серйозна ситуація. У утвореному трикутнику Київ - Брюссель - Москва інтереси всіх сторін оголилися до межі. Українська еліта виявилася перед нерозв'язною для неї проблемою: як зберегти Україну як реальний суб'єкт європейської політики. Ми сьогодні допустили ситуацію, за якої українське суспільство абсолютно переконане в тому, що воно об'єкт міжнародної політики. Ми весь час до когось приєднуємося, весь час кудись вступаємо. Одна з найсерйозніших проблем для мене сьогодні це те, що в Україні стає все менше і менше людей, які розуміють, що ми самі щось можемо, що нам ніхто нічого не дасть і не зробить. У регіоні, в Україні ми повинні багато чого зробити самі», - сказала Катерина Астахова.

Джерело: Харківська ОДА

 

ВІЛ-СНІД стосується кожного!

1 грудня все прогресивне людство відзначило Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Дана проблема, на жаль, дуже актуальна для нашої країни, адже Україна посідає перше місце в Європі за темпами розповсюдження цієї хвороби. Посилена увага до СНІДу підтверджує ту небезпеку, яку несе в собі ця хвороба, адже ліки від неї досі не винайдені.

Детальніше...

 

Харківська облрада ухвалила заяву про суспільно-політичну ситуацію в державі

Сьогодні депутати Харківської обласної ради затвердили заяву про суспільно-політичну ситуацію в державі. За це рішення проголосували 94 депутати обласної ради.
Текст заяви:

Детальніше...

 

Промислові підприємства Харківщини готові допомогти в забезпеченні порядку в регіоні

У ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Суботін заявив, що підприємство працює в напруженому режимі, у три зміни без вихідних, і колектив не допустить, щоб була дестабілізація на підприємстві.

Детальніше...

 

У закликах до загальнонаціонального страйку немає сенсу і логіки

Про це сьогодні в ході позачергового засідання харківської обласної ради розповів голова ХОДА Михайло Добкін. Він підкреслив, що сьогодні опозиція вимагає загальнонаціонального страйку, але Харківщина не приєднається до нього.
«Ми забезпечували і забезпечуємо безперебійну роботу всіх об'єктів життєзабезпечення нашого регіону. Ми проводимо опалювальний сезон, працюють школи, дитячі садки, лікарні, промислові підприємства, транспорт. Ми не приєднаємося до цього страйку. У ньому немає сенсу і логіки», - сказав Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Люди мають право мирним способом висловлювати своє ставлення до тих чи інших подій в нашій державі. Михайло Добкін

«Мирні акції, звичайно ж, мають місце бути. Згідно з нашою Конституцією і нашими законам люди мають право мирним способом висловлювати своє ставлення до тих чи інших подій, які відбуваються в нашій державі. Президент України Віктор Янукович неодноразово підкреслював, що поважає думку і право людей на мирні зібрання. Проти жодного мирного зібрання, за винятком цього нещасного випадку в Києві, не була і не буде піднята рука правоохоронної системи», - сказав у ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради голова ХОДА Михайло Добкін.

Джерело: Харківська ОДА

 

Ми не допустимо порушення конституційного ладу. Сергій Чернов

Голова Харківської обласної ради в ході засідання позачергової сесії зазначив, що політикани, які вивели людей на вулиці, не можуть контролювати як себе, так і велику кількість людей на площі.
«Вони закликають до ескалації, порушення конституційного ладу, всеукраїнського страйку. Людей використовують наосліп, вони не зможуть взяти на себе відповідальності, якщо завтра зупиняться підприємства. Ми не допустимо, щоб подібне повторилося на Харківщині. Ми не допустимо, щоб у Харкові порушувалася робота державних установ, комунальних підприємств, щоб люди не могли доїхати на роботу», - підкреслив Сергій Чернов.

Джерело: Харківська ОДА

 

Можливості для спокійного діалогу не вичерпані. Михайло Добкін

Про це сьогодні в ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради заявив голова Харківської ОДА Михайло Добкін.
«Сьогодні в цьому залі проходить не просто сесія. Сьогодні в цьому залі відбувається подія, яка дуже важлива для нашого суспільства. Люди повинні отримати чіткий сигнал від тих, хто взяв на себе відповідальність за все, що відбувається в нашому регіоні, що в Україні є не тільки Київ, в Україні є не тільки західні області. В Україні є такі регіони як Харківська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська області, Крим, де жалюгідні спроби розхитати ситуацію повністю провалюються. Якщо ми сьогодні не зупинимо процес ескалації протистояння в нашому суспільстві, якщо сьогодні ті деструктивні сили, які ведуть наше суспільство своїми закликами до громадянської війни, до протистояння в нашому суспільстві, ми, на жаль, отримаємо розкол нашої держави рівно по Дніпру. У праві ми допустити це? Я вважаю, що ні. Я вважаю, що в суспільстві не вичерпані всі можливості для спокійного діалогу і для того, щоб відокремити тих, хто знімає для себе вершки з того, що відбувається сьогодні в Києві, і тих, хто втягнутий в це протистояння, приходячи на площі виключно для участі в мирних акціях», - сказав Михайло Добкін.

Джерело: Харківська ОДА

 

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання