Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Право на захист

Богодухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Полково-Микитівського сільського голови С.І.Мартелова 13 серпня організована зустріч в сільському будинку культури з сім’ями переселенців із зони проведення антитерористичної операції, у якій взяли участь Тетяна Хижняк та Дмитро Лунков - члени волонтерської організації ВБФ "Право на Захист" за підтримки UNHCR та DRC, основною метою якої є виявлення і запобігання порушень прав людини та надання прямої юридичної допомоги тим, хто постраждав внаслідок анексії Криму та конфлікту на Сході України.
Під час зустрічі порушені питання щодо відсутності записів про звільнення в трудових книжках, переоформлення пенсій, влаштування до дитячого садка дітей із зони АТО, а також заготівлі дров.

 

Спільне засідання районної комісії

13 серпня відбулось спільне засідання районної комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії та робочої групи з питань забезпечення безпечної експлуатації безхазяйних енергетичних об’єктів та тих, що належать абонентам, які їх не використовують та не обслуговують належним чином.
Зокрема Богодухівським районним відділом енергозбуту відзначено, що порівняно з попередніми періодами динаміка надходження платежів за використану електроенергію зросла. Не мають боргів установи, які фінансуються з місцевих бюджетів. Існуюча заборгованість погашається переважно в межах терміну сплати.
У липні поточного року розрахувалися за спожитий природній газ майже всі бюджетні установи району. Боржниками залишились Гутянська селищна рада та КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Богодухівського району», який згідно із кошторисними призначеннями, погасить борг у жовтні поточного року.

 

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

13 серпня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2015 року №6 надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Павлівської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Павлівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року №11 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» (зі змінами) та від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової 13 серпня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Павлівської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

Отримання пенсії на пошті: надійність понад усе

У складній економічній ситуації в країні питання своєчасності та надійності отримання коштів для пенсіонерів є першочерговим. Навіть незважаючи на бойові дії на сході, Укрпошта стабільно здійснює виплату пенсій у всіх населених пунктах, які знаходяться під контролем української влади.
«Особливістю роботи Укрпошти сьогодніє те, що вона працює навіть там, де не працює жоден банк, відзначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Саме Укрпошта першою прийшла на допомогу мешканцям звільнених та найближчих до окупованих територій населених пунктів».

Детальніше...

 

Визначено головні питання у життєзабезпеченні Полково-Микитівської територіальної громади

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова провели співбесіду із Полково-Микитівським сільським головою С.І.Мартеловим. Під час зустрічі розглянуто виконання сільською радою бюджету і можливість його наповнення за  рахунок невикористаних резервів. Порушено також питання ремонту дороги, освітлення вулиць села у нічний час, належного утримання дитячого  садка, придбання твердопаливного котла для школи. Обговорено також питання добровільного об'єднання територіальних громад.

 

Відтепер отримати пошту можна за посвідченням водія

Йдучи на зустріч клієнтам та з метою спрощення процедур отримання пошти у відділеннях, Укрпошта з липня цього року розпочала вручення реєстрованих поштових відправлень за посвідченням водія.
Основна відмінність реєстрованих поштових відправлень від простих полягає в тому, що вони отримують індивідуальний номер (штрих-код) і вручаються одержувачу під розписку. Тобто, шлях такого листа або посилки можна відслідкувати на всіх етапах проходження до моменту вручення адресату.

Детальніше...

 

Важливому відправленню – особлива доставка

Відправлення з оголошеною цінністю – це додаткова опція таких послуг Укрпошти, як пересилання (доставка) листів, бандеролей і посилок. Оголошену цінність можуть мати як внутрішні відправлення, так і міжнародні.
Якщо вам необхідно відправити поштою надзвичайно важливий документ (наприклад, паспорт, трудову книжку тощо) або особливо цінний предмет (мобільний телефон, планшет, годинник тощо) – відправлення з оголошеною цінністю – ваш ідеальний вибір.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання