Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани праці, колишні воїни Радянської Армії і Військово-Морського флоту, трудівники тилу, діти війни.

1 жовтня Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
Це вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до їхніх потреб.
Ви зробили неоціненний внесок у становлення української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу, вам випала доля боронити рідну землю від фашистських загарбників, відбудовувати рідне місто і села у повоєнні роки, пройти крізь лихоліття голоду, холоду, нестач. Та попри всі негаразди ви завжди залишалися людьми. Ви не втратили вміння любити, співчувати, передавати досвід і знання дітям і внукам.
Висловлюю вам сердечну дяку за мужність, подвижництво, невтомну працю, за ваш дорогоцінний досвід.
Щиро бажаю нашим дорогим ветеранам здоров’я, довголіття, любові і злагоди.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Здійснення системного аналізу роботи кожного підрозділу гарантує підвищення ефективності управління

30 вересня керівником апарату районної державної адміністрації Л.М.Івановою проведено нараду з працівниками апарату районної державної адміністрації, на якій проаналізовано виконання попередніх завдань та розглянуто довідки про роботу апаратів Харківської області.
За результатами наради було зроблено висновок, що в апараті районної державної адміністрації існує чітка система роботи. Але водночас визначено низку завдань, реалізація яких сприятиме подальшому зростанню ефективності управлінської діяльності та досягненню встановлених на 2013 рік цілей.

 

Необхідність проведення комплексного оновлення всієї системи регіонального управління широко обговорюється серед громадськості району

Сьогодні відбулося засідання районної робочої групи з питань організаційного забезпечення роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, співголови робочої групи О.В.Сизоненко, за участю заступника голови районної ради, співголови робочої групи І.П.Самутіна.

Детальніше...

 

Підвищення ефективності роботи з кадрами - основа для надання громадянам якісних управлінських послуг

Сьогодні про це наголосила керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова на черговому засіданні ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації.

Детальніше...

 

У 8 спеціальних інтернатах Харківщини відкриті дошкільні підрозділи

Про це сьогодні в ході візиту до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №7» Харківської обласної ради, в якому навчаються діти зі складними вадами мовлення, повідомив заступник голови Харківської ОДА Євген Савін. За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки реалізації в регіоні соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення кожної дитини дошкільною освітою.

Детальніше...

 

День дошкілля на Богодухівщині

На сьогодні одним із основних напрямків державної політики в галузі «Освіта» визначено модернізацію системи дошкільної освіти, в основу якої покладено пріоритети та перспективи розвитку системи дошкільної освіти, визначені Державною цільовою соціальною програмою розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, соціальними ініціативами Президента України Віктора Федоровича Януковича «Діти - майбутнє України».

Детальніше...

 

Реформа місцевого самоврядування є базою для формування сильної держави

Про це 26 вересня в ході проведення виїзної наради з питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яка відбулася за участю голови обласної державної адміністрації Добкіна М.М., голови обласної ради Чернова С.І., першого заступника голови обласної ради Олешко О.П., зазначив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.

Детальніше...

 

Ситуація з можливим проникненням збудника африканської чуми свиней в області повністю контрольована

Сьогодні під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Юрія Сапронова відбулася нарада, на якій обговорювалося питання припинення пропуску транспортних засобів через державний кордон у місцевих пунктах пропуску, розташованих у Харківській області, у зв'язку зі складною ситуацією, яка склалася на території Росії відносно збудника африканської чуми свиней.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання