Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Подорож за творами Винниченка

27 липня до 135-річчя від дня народження В.Винниченка у приміщенні Максимівської сільської бібліотеки-філії організовано книжкову виставку «Подорож за творами Винниченка» для широкого загалу користувачів. На виставці представлено літературу про життєвий і творчий шлях письменника та його твори: «Сонячна машина», «Записки Кирпатого Мефістофеля», збірки драм та збірки вибраних творів.
Всіх запрошуємо відвідати виставку та ознайомитися з творчістю українського письменника, публіциста, драматурга та громадського діяча.

 

Визначено головні питання у життєзабезпеченні Забродівської територіальної громади

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров провів співбесіду із Забродівським сільським головою В.Л.Надолинним, у ході якої розглянуто виконання сільською радою бюджету і можливість його наповнення за рахунок невикористаних резервів. Порушено також питання ремонту дороги на греблі Переможанського ставка, опалення Лозівського сільського клубу, подальше використання будівель колишніх школи та дитячого садка, організації вивозу з території ради твердих побутових відходів. Обговорено також питання добровільного об’єднання територіальних громад.

 

Стан проведення жнивної кампанії в районі знаходиться на постійному контролі керівництва

З метою аналізу збирання ранніх зернових в СТОВ «КОЛОС АС» (директор Панов С.Ф.) господарство відвідали голова районної державної адміністрації Шаров В.А. та заступник начальника управління агропромислового комплексу районної державної адміністрації, начальник відділу інженерно-технічного забезпечення та соціально-трудових відносин Лобунський С.М.
Станом на 27 липня на полях господарства вже скошено і обмолочено 210 га при запланованій площі 520 га, що становить 40% при врожайності 51,9 ц/га. Керівник району поспілкувався з агрономом господарства Стасенком С.М., який повідомив, що вся техніка стовідсотково готова до збиральних робіт. Незважаючи на погоду, всі сподіваються на багатий врожай.

Детальніше...

 

Літо - пора відпусток і канікул й водночас - ремонтів і вирішення проблем

24 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А., заступник голови Харківської територіальної організації ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Логінов В.В., радник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. відвідали Максимівську ЗОШ І-ІІ ст. з метою ознайомлення з ходом ремонтних робіт.

Детальніше...

 

У Богодухівському районі продовжуються звітно-виборчі збори первинних ветеранських організацій

24 липня відбулися звітно-виборчі збори Крисинської первинної ветеранської організації.
Біля сільського клубу дівчата в яскравих українських костюмах зустрічали керівників району, гостей та усіх запрошених на захід.
Голова Харківської обласної організації ветеранів України Хіневич А.П. від імені ветеранів області привітав усіх присутніх, подякував за тверді життєві позиції.

Детальніше...

 

Конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту серед суб'єктів малого підприємництва

Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації з 15 липня по 15 вересня 2015 року проводиться конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету серед суб’єктів малого підприємництва Харківської області в розмірі від 25 до 50 тис.грн. строком до 1 року, від 50 до 100 тис.грн. - строком до 2 років. Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері зеленого туризму. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва - www.kharkiv.biz.ua.

Детальніше...

 

УВАГА - НОВЕ У ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ!

Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації повідомляє, що 26 червня 2015 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову за №475 «Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій», яка набрала чинності з 21 липня 2015 року. Внесеними змінами передбачено спрощення механізму подальшого надання житлових субсидій:

Детальніше...

 

Добро - найцінніший скарб людства

Добро, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.
11 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А., заступник голови Харківської територіальної організації ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Логінов В.В., радник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. відвідали село Улянівка, де зустрілись з головою Улянівської сільської ради Батожським О.В. та директором ЗОШ Гаманюк Л. О. Керівники оглянули приміщення школи, коридори, класи, спортивний зал, піднялися на дах будівлі.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання