Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Богодухівська делегація відвідала «Курську Коренську ярмарку»

В суботу 16 червня делегація Богодухівського району в складі: голови районного комітету побратимських зв’язків між Мантуровським районом Курської області та Богодухівським районом Гуріна П.М., начальника управління економіки районної державної адміністрації Телешенко І.П., директора Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об’єднання Комунар» Пушкаря М.Б. та його помічника Тризни Є.М. і редактора районної газети «Маяк» Чернишової Т.В. на запрошення Адміністрації Курської області (Російська Федерація) взяла участь у міжрегіональному універсальному оптово-роздрібному ярмарку «Курская Коренская ярмарка-2012», що відбулася у м. Свобода Золотухінського району Курської області.
Слід відзначити, що в складі побратима - Мантуровського району на ярмарку була представлена і експозиція нашого району.

 

Здоров’я людини - найцінніший скарб людини

Здоров’я людини - найцінніший скарб суспільства. Скарб, який щосекунди, невтомною працею, дбайливо оберігають медичні працівники.
Люди, які своєю професією щодня максимально реалізують найблагородніше призначення - творити добро.
15 червня напередодні професійного свята медиків, у Богодухівському районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника. Вся глядацька зала була заповнена працівниками галузі охорони здоров’я та вдячними пацієнтами.

Детальніше...

 

Безкоштовно сертифікат «електронного ключа»

Сертифікат «електронного ключа» потрібен для надання звітів засобами телекомунікаційного звязку та реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. При цьому, якщо платники податків вже отримали «електронні ключі» в інших акредитованих Центрах, вони можуть їх використовувати і в подальшому.

Детальніше...

 

Виїзний особистий прийом громадян

11 червня 2012 року головою районної державної адміністрації Бєлим Володимиром Миколайовичем проведено виїзний особистий прийом громадян в поліклінічному відділенні КУОЗ Богодухівська районна лікарня. На прийом звернулося 3 громадянина з приводу покращення житлових умов.

 

Ключі електронного підпису податкова видаватиме швидко і безкоштовно.

Для забезпечення платників податків безкоштовними ключами електронного цифрового підпису в Державній податковій службі України створено Центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби.

Детальніше...

 

Створення сприятливих умов для роботи малого та середнього бізнесу

6 червня 2012 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Бєлого Володимира Миколайовича відбулася нарада з питання створення сприятливих умов для роботи малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування та взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами.

Детальніше...

 

Радісне свято для дітлахів

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. В цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами. Адже ми робимо свято, щоби послухати дітей та інколи в них повчитися.

Детальніше...

 

Коли влада і громада разом - результат є завжди!

Минулого тижня пройшов виїзний прийом голови Богодухівської райдержадміністрації до Червононивської сільської ради. Слід сказати, що цим прийомом закінчився цикл ознайомлювальних виїздів до громад очільника району.
В.М.Бєлий поспілкувався з громадою, вислухав проблеми, відвідав соціально значимі об’єкти.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Липень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання