Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

До уваги учасників антитерористичної операції!

Урядом ухвалено Порядок забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортгим лікуванням»).

Детальніше...

 

Стан справ у Шарівській селищній раді

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та радник голови районної державної адміністрації з питань діяльності промислової галузі, агропромислового комплексу та взаємодії з правоохоронними органами на громадських засадах О.К.Берестов зустрілися із Шарівським селищним головою М.О.Носовою. Під час співбесіди розглянуто виконання місцевого бюджету та визначено шляхи його можливого наповнення за рахунок оформлення у встановленому порядку договору за користування ТОВ “Трайгон Фармінг Харків” господарськими дворами та окремими громадянами - сіножатями. Також обговорено питання добровільного об'єднання територіальних громад.

 

Проведено засідання Координаційної ради місцевого самоврядування

Сьогодні головою районної державної адміністрації В.А.Шаровим було проведено чергове засідання Координаційної ради місцевого самоврядування, під час якого спільно з керівниками органів місцевого самоврядування розглянуто основні положення Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівногозаконодавства”; організацію виконання на території району Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їх символіки»; Стратегію реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні на період до 2017 року та план заходів щодо її реалізації (розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №227-р), а також сучасний стан та перспективи розвитку системи дошкільної освіти району.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян

11 серпня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. спільно з начальником РВ ГУМВС України в Харківській області Коваленком Е.В. провів виїзний прийом громадян в Улянівській сільській раді.
Громадян найбільше турбували питання праці та заробітної плати працівників відділень Укрпошти, освітлення вулиць, аграрної політики і земельних відносин, а також окремі аспекти процесу добровільного об’єднання територіальних громад.
Здійснено обговорення шляхів вирішення проблем, їх подальший розгляд взято на контроль.

 

Питання, які треба вирішувати разом

10 серпня голова Богодухівської районної державної адміністрації В.А.Шаров, керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова здійснили робочу поїздку до Степнянської сільської ради з питання освітлення вулиць та вивезення твердих побутових відходів.
У ході співбесіди з сільським головою В.Д.Огер визначилися з планом робіт щодо освітлення села, водопостачання та вивозу твердих побутових відходів.
Обговорено питання добровільного об’єднання громад.

Детальніше...

 

Богодухівщина святкує День міста

Увечері, 07 серпня, на центральній площі Богодухова було велелюдно, як завжди. Святково прикрашена сцена, сила-силенна атракціонів та інших розваг для дітей – усе надавало піднесеного настрою.
З вітальними словами до мешканців Богодухова та гостей міста зверталися голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради Д.К.Тризна, міський голова Н.І.Олексенко, які висловили сподівання, що й надалі Богодухів процвітатиме, бо живуть тут люди, які працюють на благо і процвітання рідного міста, шанують його історію та традиції. Настоятель Свято-Покровського та Свято-Духівського храмів, Почесний громадянин міста Богодухова митрофорний протоієрей отець Стефаній побажав всім миру, добра, достатку, мудрості й злагоди.

Детальніше...

 

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації нагадує про необхідність продовження терміну дії довідок внутрішньо переміщених осіб.
Відповідно до частини восьмої статті 4 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (далі - Закон) термін дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (далі - довідка) становить 6 місяців з моменту видачі.

Детальніше...

 

Щодо втрати права на безплатний проїзд у метрополітені

Згідно з листом Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації від 30.07.2015 №01-46/05/5938, та листом Комунального підприємства «Харківський метрополітен» від 17.07.2015 №08/1118/01-09, управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації доводить до відома пільгових категорій населення Богодухівського району щодо втрати права на безплатний проїзд у метрополітені.
До законодавчих документів України було внесено ряд змін, якими з 01.06.2015 року припинено право безоплатного проїзду в метрополітені наступним категоріям населення:

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання