Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Слобожанські передзвони на Богодухівщині

У п'ятницю 11 жовтня в районному будинку культури пройшов обласний огляд-конкурс аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони». Щороку цей конкурс проходить з метою сприяння розвитку культури в районах області та збереження традиційної народної культури.
З вітальними словами до учасників конкурсу звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В., голова районної ради Тризна Д.К., міський голова Олексенко Н.І.

Детальніше...

 

Активна громадська позиція кожного є передумовою для здійснення позитивних змін у суспільстві

Саме про це було наголошено у ході виїзного засідання президії Комітету Харківської облорганізації профспілки працівників державних установ, що відбулася 11 жовтня 2013 року в м. Богодухові.
У засіданні взяли участь Буйнов В.Л., голова Харківської обласної організації профспілки працівників держустанов, Олексенко Н.І., голова відповідної районної організації.

Детальніше...

 

Співпраця заради добробуту населення України

Торгівля людьми ближче, ніж може здаватися!

11 жовтня на базі Богодухівського районного центру зайнятості в рамках гендерного тижня було проведено відеолекторій для безробітних на тему «Торгівля людьми ближче, ніж може здаватися!» за участі районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В ході заходу було розглянуто потенційні ситуації ризику, роз’яснено правила безпечної поведінки, які застерігають від потрапляння в «тенета» торговців людьми.

Детальніше...

 

Питання правової освіти населення важливе як для суспільства, так і для держави в цілому

Про це в ході прес-конференції заявив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олег Анпілогов.
«Реалізація соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича у питанні правової освіти населення країни дуже важлива як для суспільства, так і для держави в цілому. Тому що знання права і вміння застосовувати ці знання на практиці є тими умовами, коли громадянин має реальну можливість як реалізувати своє право, так і захистити свої законні інтереси», - сказав Олег Анпілогов.

Детальніше...

 

Коли керівник на місці – то краще живеться і громаді

Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови райдержадміністрації від 17 грудня 2012 року № 790 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» 10 жовтня 2013 року робочою групою районної державної адміністрації здійснено перевірку виконавчого комітету Сазоно-Баланівської сільської ради (Малайдакова Є.Л.) а також надана методична та практична допомога.

Детальніше...

 

Обов’язок влади допомагати громадянам у вирішенні проблемних питань

10 жовтня 2013 року відбулося виїзне засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якій розглядалася скарга громадянина щодо самовільного заняття земельної ділянки сусідом. Дане питання було взято на контроль для вжиття додаткових заходів щодо його вирішення.

 

Безоплатну правову допомогу зобов'язані надавати всі органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування

Право на отримання правової допомоги прописано у ч.1 ст. 59 Конституції України, відповідно до якої кожен громадянин має право на правову допомогу, і у випадках, передбачених законом, ця допомога надається громадянам безоплатно. Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає зміст і порядок реалізації права на безоплатну правову допомогу, а також державні гарантії з її надання. Про це в ході прес-конференції повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Анпілогов.

Детальніше...

 

Будівництво полігону піде на користь екології Богодухівщини

Сьогодні багато чуток ходить у нашому районі щодо будівництва на території міста полігону для твердих побутових відходів (ТПВ). Такий же полігон в області буде збудовано і у Люботині. З одного боку, відомо, що це буде суперсучасний полігон для переробки і утилізації ТПВ. Проектна вартість полігону складе 28 млн. грн., з яких половину виділить обласний бюджет, а решту – інвестор. Полігон має замінити звалище на околиці міста, яке обладнане кілька десятиліть тому і сьогодні несе екологічну небезпеку.
З іншого ж боку, ті акції протесту незгоди з будівництвом, які проходять у Люботині, свідчать про те, що або роз’яснювальна робота проведена не на належному рівні, або і справді полігон небезпечний для жителів. Тож інформація про це питання – з уст голови районної державної адміністрації Бєлого В.М.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання