Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Будівництво комплексу триває

30 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. взяв участь у засіданні штабу на об’єкті «Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухові», у ході якого  детально ознайомився із ходом проведення будівельних робіт  та відзначив їх якість.

Детальніше...

 

Визначено першочергові завдання у життєзабезпеченні Вінницько-Іванівської територіальної громади

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров провів співбесіду із Вінницько-Іванівським сільським головою О.М.Соловей, у ході якої розглянуто виконання сільською радою бюджету і можливість його подальшого наповнення. Порушено також питання газифікації, капітального ремонту сільського будинку культури та доріг, добровільного об'єднання територіальних громад.

 

Майбутні свята вимагають творчого і господарського підходу

29 липня радником голови районної державної адміністрації Зиряновою В.В. проведено засідання Організаційного комітету з питань святкування в районі Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.
Присутніми внесено корективи до затвердженого раніше Плану заходів, визначено ключові позиції та завдання щодо підготовки їх проведення.

Детальніше...

 

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації

29 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. на засіданні виїзної колегії районної державної адміністрації, яка відбулась в КСП «Балабанівське» за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадськості розглянули одне питання, за результатами якого прийнято відповідне рішення.

Детальніше...

 

Прокуратурою розпочато досудове розслідування щодо самозахоплення і використання водосховища

У Богодухівському району підприємець незаконно користувався водоймою і виловив більше 30 тонн риби.
Прокуратура Богодухівського району почала досудове розслідування щодо самозахоплення і використання Івано-Шийчинського водосховища.
Як розповів прокурор Богодухівського району Віктор Прудніков, приватний підприємець, який орендував землі водного фонду площею понад 100 гектарів, в кінці 2013 року розірвав договір. Однак, користуватися водосховищем не припинив.
«Підприємець незаконно продовжував розводити рибу, уникаючи сплати за оренду водойми. Майже за півтора року з водосховища виловлено 30 тонн риби », - уточнив Віктор Прудніков.
Зараз вирішується питання про подачу позову до суду про повернення земель водного фонду з незаконного користування та стягнення заподіяної шкоди, повідомляє прокурор району.

 

Виїзний прийом громадян

28 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів виїзний прийом громадян на базі ТОВ СП «Родіна».
В ході прийому працівників підприємства цікавило питання земельних відносин та власності на землю.
Проблеми громадян вирішились безпосередньо на місці.
Володимир Анатолійович позитивно оцінив співпрацю сільської ради з місцевим господарством, яке стабільно працює та забезпечує роботою місцевих жителів.

 

Інформація про надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї з 01.07.2015 року

Законом України від 28.12.2014 року №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Законів України в частині надання пільги окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї.
Надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї поширюється на осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із Законами України:

Детальніше...

 

На засіданнях регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

що відбулися 16.06.2015, 19.06.2015 та 07.07.2015, з урахуванням зауважень Мінрегіону було відібрано 28 проектів, які набрали найбільшу кількість балів.
Відповідно до наказу Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 №80, засідання регіональної комісії транслювалися у режимі on-line та їх записи розміщені на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та on-line платформі ДФРР (http://dfrr.minregion.gov.ua).

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання