Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Соціальні ініціативи Президента України знайшли підтримку у представників малого бізнесу Богодухівщини

На виконання завдань Президента України В.Януковича щодо системи підтримки підприємництва 5 липня відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. з представниками малого бізнесу. В ході зустрічі обговорювалося питання про розвиток та проблеми малого підприємництва в районі. Бєлий В.М. звернув увагу підприємців на те, що на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича вживаються заходи щодо покращення умов для розвитку бізнесу. Зокрема, в нашому районі удосконалюється робота з видачі документів дозвільного характеру, прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації про створення Центру надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації, суттєво зменшилася кількість перевірок суб’єктів господарювання тощо.

Детальніше...

 

Рішення глави держави заснувати премію імені Богдана Ступки - це визнання його як безперечного лідера в театральному співтоваристві. Михайло Добкін

Заснування національної премії імені Богдана Ступки дозволить не тільки вшанувати ім'я цього видатного актора, а й створити орієнтир для всіх, хто прагне посісти гідне місце в театральному співтоваристві, - заявив сьогодні в ході традиційної зустрічі з представниками ЗМІ  «Чай з губернатором» голова ХОДА Михайло Добкін.

Детальніше...

 

У Єдиному дозвільному центрі міста Харкова зведена до нуля корупційна складова

Як заявив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін після відвідування Єдиного дозвільного центру міста Харкова, завдяки ретельно налагодженій роботі Центру практично зведена до нуля корупційна складова при відкритті бізнесу. Таким чином на Харківщині успішно реалізуються завдання щодо оптимізації умов ведення бізнесу в Україні, поставлені Президентом України Віктором Януковичем.

Детальніше...

 

Заснування премії імені Богдана Ступки свідчить про увагу керівництва держави до культурної сфери

Представники театральної сфери Харківщини підтримують рішення Президента України Віктора Януковича про заснування премії імені Богдана Ступки. За словами народного артиста України, художнього керівника театру ім. Т.Г.Шевченка Володимира Маляра, таке рішення говорить про те, що керівництво держави не байдуже до питань розвитку культури в Україні і готове підтримувати театри.

Детальніше...

 

Центри надання адміністративних послуг надаватимуть міграційні та реєстраційні послуги

Про це сьогодні під час брифінгу за підсумками відвідування Єдиного дозвільного центру повідомив голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, розширення переліку послуг, що надаються в центрах, дозволить людям всі необхідні питання вирішувати в одному місці.

Детальніше...

 

Розвиток малого та середнього бізнесу сприяє забезпеченню зайнятості населення в області

Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу – одне із завдань Президента України. Як повідомив в ході Інтернет-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, Харківська область знаходиться на другому місці в Україні за середнім показником фізичних осіб-підприємців, кількості малих підприємств на 10 тисяч населення.

Детальніше...

 

Глава держави наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області і недопущення подібних випадків у майбутньому.
«Забезпечити притягнення до відповідальності винних у випадку в Миколаєві та розібрати всі подібні інциденти, на які є нарікання людей. Не тільки в Миколаєві, а й в інших регіонах. Дати кожному з них справедливу правову оцінку», - сказав Глава держави під час урочистої церемонії складення присяги суддями, вперше призначеними на посаду.

Детальніше...

 

На Богодухівщині триває підготовка об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до зими

Про це 4 липня поточного року на виїзному засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років повідомив голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Бєлий.
Як зазначив Володимир Миколайович, виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2013-2014 років знаходиться на постійному контролі районної державної адміністрації, що гарантує своєчасну підготовку господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до опалювального сезону.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання