Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Фінал районного фестивалю дитячої творчості «Весняні дзвіночки»

В районному будинку культури під патронатом відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації відбувся фінал районного фестивалю дитячої творчості «Весняні дзвіночки». Більше 50 номерів художньої самодіяльності було представлено юними даруваннями Богодухівщини. Всі учасники, а їх цього року було 257, отримали грамоти та солодкі подарунки.

Переможці цьогорічного районного фестивалю - танцювальний колектив районного будинку культури «Надія» (керівник Церковна Н.) відзначився і 17 квітня у відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості «Музи і діти», який проходив в м. Дергачі. Колектив посів друге місце, а солістка – Корба Таня перше. Вони нагороджені фестивальними медалями та дипломами переможців. Слід зазначити, що цього року на фестивалі представили свої таланти 7 районів Харківської області, м. Харків та міста  Грайворон і Орел Російської Федерації.

 

Інформація про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.07 №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (зі змінами) та на виконання Наказу Головдержслужби України від 12.11.10 №286 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», з метою зростання професіоналізму, відкритості державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.02.11 №68 «Про проведення в райдержадміністрації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» утворено Організаційний комітет з проведення в райдержадміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у складі 8 осіб та затверджено Положення про нього.

Детальніше...

 

«Відкрий волонтера в собі»

Саме під таким гаслом в Богодухівській районній організації Червоного Хреста України проходить Всеукраїнський місячник, присвячений Міжнародному року волонтера. Триватиме він до 4 травня включно. Цей місячник дасть можливість всім небайдужим людям продемонструвати кращі якості нашої нації - милосердя, любов до ближнього, співчуття і готовність прийти на допомогу. Приєднався до благодійної акції і голова Богодухівської районної державної адміністрації Коновалов Л.С.

 

Саджати ліс - душевна справа

Кожен, напевно, погодиться, що в лісі, відпочивається душею. А коли ти долучаєшся до благородної справи - посадки лісу, то ці відчуття подвоюються. В цьому впевнені працівники Богодухівської районної державної адміністрації та районної ради. Для них участь у весняній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» стала традиційною. Цього року в акції взяли участь і працівники Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Детальніше...

 

Чергове засідання Громадської ради при Богодухівській районній державній адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.10 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 25 лютого 2011 року була створена Громадська рада при Богодухівській районній державній адміністрації.

14 квітня відбулося третє засідання Громадської ради, в ході якого було розглянуто та затверджено Перспективний план дій Громадської ради при Богодухівській районній державній адміністрації на період 2011-2012 років.

Як зазначила голова Громадської ради при Богодухівській районній державній адміністрації Соловйова О.О., заходи Перспективного плану передбачують вивчення, моніторинг та врахування думки громадськості щодо вироблення політики стабільного розвитку Богодухівського району.

 

«Моєї юності свята країна…»

Нещодавно в районній центральній бібліотеці було проведено урок «Моєї юності свята країна, моє життя в майбутнє України», приурочений 20-й річниці Незалежності України. В заході взяли участь учні Богодухівського ліцею №3 (кл. керівник Н. Бідило). На початку уроку ведучі продемонстрували учням відеофільм – події, які передували Дню Незалежності України. Далі розповіді супроводжувалися слайдами. Також були представлені книжкові експозиції, в яких змістовно описані часи незалежності нашої держави. Цей захід провели завідувач відділом обслуговування читачів центральної районної бібліотеки І. Машурова та головний бібліотекар читацької зали Л. Ляшенко.

 

Апаратна нарада від 13.04.11

13 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на порядку денному якої були розглянуті питання:
1. Аналіз рейтингових показників діяльності галузей економіки у зведеному рейтингу районів і міст Харківської області за рівнем соціально-економічного розвитку в 2010 році
2. Про роботу консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації у I кварталі 2011 року і заходи щодо поліпшення їх діяльності.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України

12 квітня голова райдержадміністрації Коновалов Л.С. взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України, які відбулися на Богодухівському електромеханічному заводі філії ДНВП «Об’єднання Комунар». Звертаючись до присутніх Леонід Станіславович зазначив, що саме на цьому підприємстві зосереджений технічний потенціал нашого району, який дає про себе знати далеко за межами держави. Участь у міжнародних проектах, виробництво широкого спектра продукції народного споживання є переконливим підтвердженням плідності повсякденної праці колективу заводу. Цілеспрямованість, наполегливість, відповідальність і висока кваліфікація були, є й залишаються визначними характеристиками цього підприємства.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Травень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання