Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Стан справ у Петропавлівській сільській раді

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова провели співбесіду із Петропавлівським сільським головою В.М.Стойчиком. Під час зустрічі розглянуто виконання сільською радою бюджету і можливість його наповнення за рахунок невикористаних резервів, у тому числі шляхом оформлення договору за користування господарськими дворами ТОВ Агрофірма “Петропавлівська”. Обговорено також питання добровільного об'єднання територіальних громад у відповідності до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року №214.

 

Особистий прийом громадян

18 серпня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
Житель міста Богодухова звернувся з питанням щодо основних аспектів діяльності ОСББ.
Обговорено шляхи вирішення проблеми з відповідними спеціалістами. Дане звернення взято на контроль для подальшого розгляду.

 

У районі готуються до урочистостей з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України

Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.А.Шарова відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України.
Члени оргкомітету визначилися з часом та місцем проведення заходів. Обговорили питання підготовки та проведення урочистої частини та святкового ярмарку із залученням керівників органів місцевого самоврядування.

 

Розпочато підготовку щодо участі району у Великому Слобожанському ярмарку - 2015

17 серпня поточного року під головуванням голови районної державної адміністрації Шарова Володимира Анатолійовича відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та участі підприємств району у Великому Слобожанському ярмарку, який відбудеться на відкритому майдані ПВЦ “Радмир Експохол” в місті Харкові 05 – 06 вересня 2015 року.

Детальніше...

 

Освітянські заклади району готові до нового навчального року

14 серпня 2015 року завершився огляд готовності навчальних закладів до нового 2015/2016 навчального року.
При перевірці освітянських закладів району зазначено, що вони естетично оформлені, мають затишні шкільні подвір’я, з’явилися нові яскраві кабінети, які поповнилися змістовним навчально – методичним забезпеченням. Комісія зробила висновок, що всі навчальні заклади готові до прийому школярів.

Детальніше...

 

Семінар працівників культури

14 серпня у читальній залі центральної бібліотеки Богодухівської централізованої бібліотечної системи відбувся семінар працівників культури Богодухівського району з питання підготовки закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. Перед присутніми виступила завідувач сектора культури районної державної адміністрації А.М.Волошко, яка звернула увагу працівників на необхідність вирішення нагальних питань з підготовки закладів до зимового періоду.

 

День Поля на землях Богодухівщини

14 серпня голова Богодухівської районної державної адміністрації В.А. Шаров взяв участь у Дні Поля, який відбувся в Богодухівському районі на базі СТОВ «Вперед» села Сінне. Ініціаторами та організаторами заходу виступили директор ПП «НВФ «Юнітек», засновник СТОВ «Вперед».
Ю.О. Михайлов, регіональний представник ТОВ «УКРСІЛЬГОСПМАШ» О.О. Цимбал, представник ТОВ НВП «Білоцерковмаш» Ярослав Руденко та представник ТОВ НВП «Херсонмаш» Наталія Лаврухіна.

Детальніше...

 

14 серпня – свято Маковія або медово-маковий Спас

У народі його ще називають Першим Спасом або Спасом на воді. За давніми переказами, князь Володимир саме цього дня прийняв хрещення, тому в стародавньому Києві 14 серпня освячували воду в Дніпрі і називали цей Спас «Спасом на воді».
Сьогодні досхочу їдять мед, не дарма ж Спас Медовий, а також чистять та впорядковують криниці й джерела.
За давнім звичаєм на Медовий Спас віруючі приносять у храми мед для освячення. Традиція ця пов’язана зі стародавньою настановою – перший урожай приносити Богові і лише після цього споживати самим.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання