Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На Харківщині відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана

В Харківському академічному українському драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка 1 жовтня відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана. У них взяли участь заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, заступник голови Ради ХОО ветеранів України Володимир Гриневич, Герої Соціалістичної праці, кавалери Орденів Трудової Слави, ветерани війни та праці, «Діти війни», активісти ветеранського руху.

Детальніше...

 

У Харківській області питання доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до установ соціальної сфери стоїть на особливому контролі

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня наголосив завідувач сектора з питань охорони праці Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Пироженко С.С.

Детальніше...

 

Розв'язання проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, їх соціальний захист – одне з найважливіших завдань держави

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня зазначила перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В.
Як проінформувала Оксана Володимирівна, на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 1 вересня поточного року знаходиться 93 інваліда, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, з них 51 чоловік мешкає в місті та 42 чоловіка в населених пунктах.

Детальніше...

 

На території району здійснюються заходи щодо забезпечення дієвої взаємодії з правоохоронними органами

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня зазначив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Шепель М.М.

Детальніше...

 

В районі проведена значна робота з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

Як зазначив в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня заступник голови райдержадміністрації Гурін П.М., в опалювальному сезоні 2013-2014 років після введення в експлуатацію у вересні поточного року трьох котелень на альтернативному виді палива в районі працюватиме 7 котелень для опалення бюджетних установ.
Всі 69 топкових підприємств, організацій, установ фактично готові до експлуатації. Проводиться оформлення дозвільних документів на пуск газу.

 

Громадські організації інвалідів області отримали 1,1 млн.грн. фінансової підтримки від Фонду соціального захисту інвалідів

Харківське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів здійснює в установленому порядку виконання загальнодержавних програм соціального захисту інвалідів. Зокрема, з метою реалізації ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення Фонд фінансує заходи щодо соціальної, трудової, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації інвалідів, програму створення нових та збереження існуючих робочих місць для інвалідів. Про це розповіла на обласному радіо в програмі «Ранковий ексклюзив» заступник директора обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Степанова.

Детальніше...

 

Відзначення Дня ветерана – це вияв глибокої пошани до людей старшого покоління

На виконання у регіоні соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення 1 жовтня на Богодухівщині відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
У центрі дитячої та юнацької творчості ветеранів війни та праці, пенсіонерів привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко Оксана Володимирівна, голова районної ради Тризна Дмитро Кирилович, міський голова Олексенко Наталія Іванівна.

Детальніше...

 

На утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2013 році було виділено понад 40 млн. грн.

Про це повідомила в ході прес-туру регіональних ЗМІ до дитячого будинку сімейного типу, який знаходиться в смт Пісочин, начальник служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських. Тут у сім'ї проживає 1 рідна дочка і 10 прийомних дітей.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання