Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На відновлення всіх спортивних майданчиків на території Харківщини необхідно понад 400 млн. грн.

Про це в ефірі програми «Час влади» на ХОД ТРК повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. Зокрема, він зазначив, що розвиток спорту в Україні є однією з соціальних ініціатив Президента України, і в Харківській області цьому приділяється велика увага.

Детальніше...

 

Одне з найголовніших завдань - залучення дітей до занять спортом

Заступник голови ХОДА Євген Савін у ході програми «Час влади» в ефірі Харківського обласного телебачення зазначив, що сьогодні одне з основних завдань - залучення дітей до масових занять спортом. Це одна з соціальних ініціатив Президента України, яка виконується в Харківській області.

Детальніше...

 

Оздоровча кампанія в Харківській області триває в нормальному режимі

Про це в ефірі програми Харківського обласного телебачення в програмі «Час влади» розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. Він нагадав, що питання літнього дитячого оздоровлення є одним з етапів реалізації соціальних ініціатив Президента України. На Харківщині з 36 дитячих оздоровчих таборів на Харківщині сьогодні працюють 34. Два розпочнуть роботу в середині липня, це пов'язано з етапами підготовки тренувань в одному таборі і передачею другого на баланс районної ради, з метою збільшення фінансування. Євген Савін сказав, що в даний час йде оформлення документів, вже виділені додаткові гроші на педагогічний колектив та харчування.

Детальніше...

 

23 червня - День державної служби

Шановні державні службовці!

23 червня ми відзначаємо одне з наймолодших свят в історії нашої країни - День державної служби.
Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.
Україна переживає глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління. Я впевнений у тому, що всі ви розумієте свій особистий обов’язок - дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців.
Бажаю всім вам нових ідей і перемог, вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам і вашим родинам.

З глибокою повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Ретропробіг «Париж-Пекін» на Богодухівщині

20 червня Богодухівщина зустріла учасників ретропробігу «Париж-Пекін» на своїй території. Усі охочі долучилися до акції привітання на перехресті доріг в напрямку «Червона-Нива-Олександрівка-Шарівка.
Вітали учасників автопробігу і перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. та завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Клочко Л.В.

 

Володимир Бєлий: «Влада повинна працювати для громади»

Через кілька днів численна когорта державних службовців України вдесяте в історії суверенної держави святкуватиме своє професійне свято. Без сумніву, державний службовець - це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого - несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
Отож, напередодні свята - інтерв’ю з головним держслужбовцем району, головою Богодухівської районної державної адміністрації В.М.Бєлим.

Детальніше...

 

Оздоровлення 5,5 тис. дітей Харківщини на узбережжі Чорного та Азовського морів - результат реалізації соціальних ініціатив Президента України

717 дітей Харківщини 19 червня вирушили в Євпаторію для оздоровлення в санаторних закладах «Феміда», «Прометей» і «Таврія» за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності . Раніше, 15 червня, ще 240 дітей поїхали в Скадовськ для оздоровлення на узбережжі Азовського моря.

Детальніше...

 

На Богодухівщині підбили перші підсумки роботи, яка була проведена в районі щодо обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні та територіальної організації влади в Україні

На виконання рішення наради під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкіна від 10 квітня 2013 року щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні 19 червня в районній державній адміністрації відбулася конференція, в ході якої було підбито перші підсумки роботи щодо обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні та територіальної організації влади в Україні. В конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Бєлий Володимир Миколайович, голова районної ради Тризна Дмитро Кирилович, керівники органів місцевого самоврядування району, члени районної робочої групи з питань організаційного забезпечення роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання