Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Зустріч заступника голови райдержадміністрації Юрченка О.В. з трудовим колективом ПСП ім. Шевченка

3 квітня відбулася зустріч заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрченка Олексія Вікторовича з трудовим колективом ПСП ім. Т.Г.Шевченка.
В зустрічі взяли участь 14 працівників підприємства. В ході зустрічі обговорювались питання щодо роботи аграрної галузі району в поточному році, правового оформлення документів на право володіння та користування земельними ділянками, про особливості вирішення земельних питань в поточному році.

Детальніше...

 

Влада й громада мають працювати на спільний результат

Минулого тижня пройшов черговий День влади у громаді, цього разу - у Павлівській сільській раді. Районна влада, місцеві депутати, активісти, керівники сільгосппідприємств, жителі зібралися у Кручанському клубі, щоб обговорити досягнення громади за минулий рік і перспективи на поточний.

Детальніше...

 

Діяльність консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації у І кварталі 2013 року і заходи щодо поліпшення їх роботи

В ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації, яка відбулася 3 квітня, було розглянуто питання щодо діяльності консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації у І кварталі 2013 року і заходи щодо поліпшення їх роботи. З означеного питання виступила керівник апарату районної державної адміністрації Іванова Л.М. Зокрема, Лілія Миколаївна зазначила, що відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрації у районній державній адміністрації станом на 01 квітня 2013 року утворені і працюють 67 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Про підсумки декларування доходів за 2012 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування

В ході засідання апаратної наради у голови районної державної адміністрації 3 квітня було розглянуто питання щодо підсумків декларування доходів за 2012 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.
Виступаючи перед присутніми керівник апарату районної державної адміністрації Іванова Л.М. зауважила, що у поточному році державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування заповнювали одну декларацію - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, яка встановлена статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» і подається за місцем роботи декларанта до 01 квітня (декларації повинні бути поміщені в особові справи державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відповідно до вимог чинного законодавства).

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

3 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

Детальніше...

 

Досягення громади - спільна перемога

Черговий цикл комплексних виїздів до громад, які здійснює наразі голова райдержадміністрації В.М.Бєлий в рамках «Днів влади у громаді», засвідчує: проблем у земляків стало менше, лишилися ті, які можна вирішити виключно з допомогою обласної влади і підтримки держави. Приміром, дороги… Можна багато говорити і критикувати: шляховиків, владу, усіх… Але проблема лишається невирішеною. У нашому районі дороги, як і скрізь, - жахливі, і це не секрет. Тими мізерними коштами, що виділяють з державного бюджету на їх ремонт, проблему ніколи не зрушити з місця. Надія також на народного депутата О.М.Біловола, який може реально допомогти. В цьому напрямку районна влада працює.

Детальніше...

 

Делегація Богодухівського району взяла участь в урочистих та святкових заходах з нагоди 90-річчя Велико-Писарівського району Сумської області

29 березня делегація Богодухівського району на чолі з головою районної державної Бєлим В.М. на запрошення голови районної державної адміністрації Велико-Писарівського району Гонтаренка В.Д. взяла участь в урочистих та святкових заходах з нагоди 90-річчя Велико-Писарівського району Сумської області.

 

Спеціальні режими оподаткування для сільськогосподарських підприємств

29 березня за сприянням Богодухівської районної державної адміністрації юридичною фірмою «Інюрполіс» був проведений безкоштовний семінар на тему «Спеціальні режими оподаткування для сільськогосподарських підприємств».

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання