Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Своєчасне проведення мобілізаційних людських і транспортних ресурсів – запорука задоволення потреб Збройних Сил України

З метою якісної підготовки та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів для задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань на території Богодухівського району 03 лютого відбулася робоча нарада у голови районної державної адміністрації з організації виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 30 січня 2015 року №51 «Про проведення невідкладних заходів з питань організації підготовки та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області».

Детальніше...

 

Нехай добро повертається сторицею…

Не залишилися осторонь допомоги військовим і прихожани Свято -Троїцького храму, що у селищі Гути. Настоятель храму о.Ростислав говорить: «В наш складний час залишатися байдужими до ситуації, що склалася, просто не можливо. В скрутні для України часи християни повинні згуртовуватися та допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Хочеться хоча б чимось допомогти бійцям в зоні АТО, тому гутяни зібрали продукти, які ми передали волонтерам». Велика і щира вдячність сім’ям підприємців Лобойко, Коробки та всім жителям селища Гути, які відгукнулись на заклик про допомогу. Нехай ваше добро, шановні благодійники, повернеться до вас сторицею!

 

Допоможемо армії

Шановні земляки!

Наші воїни, які захищають нас і нашу Батьківщину, потребують нашої з вами допомоги. Їм потрібні теплі речі, білизна, засоби гігієни та інше.
Не залишайтеся байдужими. Тільки разом ми переможемо.
Телефонуйте: 3-47-88, моб. 066 126 02 92, або звертайтесь за адресою:
вул. Шевченка, буд. 6 (офіс Богодухівської РПО «Батьківщина», за будівлею старого універмагу).

 

«Батьківщина» опікується своїми захисниками

Хвиля волонтерства, яка народилася на Майдані під час «Революції гідності», поширилася на всю Україну і дійшла до Богодухівщини.
Богодухівська районна партійна організація ВО «Батьківщина» опікується бійцями АТО 79 десантної аеромобільної бригади, в якій служить наш земляк, доброволець, житель сел. Гути О. В. Малько.
Чергову допомогу від патріотів Богодухівщини отримали бійці цієї бригади. В теплих речах, сплетених руками наших майстринь: Т.І. Акименко, T.I. Тупчій, Г.Д. Карлашова, Н. Л. Мінюкова, вкладена душа і молитви за наших захисників.

Детальніше...

 

Піклування про людей похилого віку було, є і буде основним в життєдіяльності районної організації ветеранів

Під таким девізом 30 січня відбувся пленум районної організації ветеранів України.
У роботі пленуму взяли участь голови первинних ветеранських організацій, представники міської ради ветеранів, голови громадських організацій «Єдність» та «Союз Чорнобиль Богодухівщини», представники соціальних служб району.

Детальніше...

 

Про підсумки виконання Пріоритетних напрямів роботи Богодухівської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району за 2014 рік, визначення і затвердження їх на 2015 рік

Інформувала на засіданні колегії райдержадміністрації начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації І.П.Телешенко.
Пріоритетні напрями роботи районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району в 2014 році передбачали вирішення 47 питань по 8 напрямках. Станом на 01 січня 2015 року повністю та частково виконано 25 завдань, через відсутність коштів не виконано 18 та 4 - з інших причин (втрата чинності, доцільності, тощо).

Детальніше...

 

На сьогодні епідемічна ситуація характеризується широким поширенням ВІЛ-інфекції серед представників різних груп населення

Зауважив під час засіданні колегії райдержадміністрації головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» В.В.Прошутя, доповідаючи з питання «Про хід виконання Закону України «Про затвердження Загальноцільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки».
У Богодухівському районі за період епіднагляду з 1987 року і по 2014 рік офіційно зареєстровано 26 осіб ВІЛ-інфікованих громадян України, іноземних громадян немає, показник захворюваності на 100 тис. нас. становить 38,6, що менше обласного показника 77,0. Захворюваність на ВІЛ-інфекцію за 2014 рік склала 32 випадків.

Детальніше...

 

Про основні соціальні гарантії учасникам АТО, безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, незалежно від встановлення їм інвалідності

Доповіла на засіданні колегії райдержадміністрації начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.В.Жижирій.
Як повідомила Наталія Володимирівна, поряд із прийняттям законів для посилення обороноздатності країни до законодавства вносять зміни, що безпосередньо стосуються гарантій соціального і правового захисту осіб, задіяних у зоні АТО.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання