Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  На Богодухівщині розпочалася Всеукраїнська військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

  На базі Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розпочався районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

  Детальніше...

   

  День вишиванки єднає українців

  У третій четвер травня українці традиційно відзначають День вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Засновниця та ініціатор цього дійства Леся Воронюк розповідає, що ідея проведення свята виникла 11 років тому, коли чернівецьким студентам запропонували прийти у вишиванках на заняття до своїх вузів. За останні роки свято набуло масштабного рівня. Зараз – це вже не просто вишиванка-одяг, а символ української нескореності, свободи, солідарності з українцями іноземців, які цього дня також одягають вишиванки.

  Детальніше...

   

  Про вшанування Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

  18 травня відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та річниця його депортації з Криму. Саме цього дня у 1944 році до Середньої Азії з півострова був відправлений перший ешелон кримських татар. Загалом же було депортовано понад 180 тисяч осіб.

  Детальніше...

   

  День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців

  Вишиванка – символ, який об’єднує українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

  Детальніше...

   

  17 квітня відбулося засідання колегії Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

  Розглядалися питання щодо роботи закладів культури в умовах децентралізації влади. У роботі колегії взяли участь Нікіфоренко Л. С., начальник управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України, а також Ігнатенко З.В., голова Харківської обласної профспілкової організації профспілки працівників культури України.

  Детальніше...

   

  Вивчено стиль, форми і методи роботи управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

      18 травня апаратом районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №423 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги» надано практичну та методичну допомогу управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
      Попередні результати перевірки показали, що діяльність управління організована належним чином, документи оформлені правильно, у відповідності до встановлених норм.
   

  Проведено семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів

      Сьогодні проведено семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, під час якого були розглянуті наступні питання: аналіз наказів керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації на їх відповідність вимогам чинного законодавства, особливості ведення діловодства з питань управління персоналом і їх реєстрації з особового складу, про надання щорічних відпусток та відпусток у зв’язку з навчанням, про надання короткотермінових відряджень працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, про роботу структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо удосконалення діяльності консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, створених при районній державній адміністрації, про обмеження, спрямовані на запобігання і протидію корупції, та відповідальність за корупційні правопорушення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та про дотримання вимог Положень про відзнаки районної державної адміністрації та районної ради та урочисті прийоми у районній державній адміністрації.
   

  Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

  17 травня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, де розглядались питання, виходячи з інтересів дітей: про встановлення годин спілкування з малолітнім сином, встановлення годин спілкування батька з малолітньою донькою, надання дозволу матері продати від імені малолітнього сина

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Липень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання