Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Наше право – бути захищеними від насильства

  Закон України «Про попередження насильства в сім’ї» від 15.11.2001р. № 2789-III визначає правові і організаційні основи попередження насильства в сім'ї, органи та установи, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї.

  Детальніше...

   

  Безповоротна Урядова фінансова допомога ОСББ та ЖБК

   

  Про організацію виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 23 вересня 2013 року №611 «Про затвердження Методики моніторингу створення нових робочих місць» та стан зайнятості населення в районі»

  Заслухали на нараді у голови районної державної адміністрації.
      Збереження та створення робочих місць є одним з головних напрямів реалізації Програми зайнятості населення (річне завдання – 460 робочих місць).

  Детальніше...

   

  Стан дотримання керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації графіка проведення особистого прийому громадян, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02 лютого 2017 року №31

  На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 лютого 2017 року №31 «Про затвердження у новій редакції графіка проведення особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації» керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації протягом січня-квітня 2017 року забезпечено дотримання вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348.

  Детальніше...

   

  Військово-патріотичне виховання – основа, на якій ґрунтується суспільство та держава

  Під час наради у голови районної державної адміністрації обговорили питання виконання районної Програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2016-2018 роки.

  Детальніше...

   

  Санітарний стан територій району є проблемою, яка потребує термінового вирішення

  Акцентувала під час наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації Т.М.Масалітіна.

  Детальніше...

   

  Продовжується весняний призов

  У квітні-травні 2017 року проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України.
      10 травня чергові призовники з нашого району відправлені до обласного збірного пункту.

  Детальніше...

   

  08 травня заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  розпочалися з покладання квітів делегацією району до Братської могили на міському кладовищі та пам'ятного знака Т-34, відразу після чого відбулася панахида на головній площі міста Богодухова біля Меморіалу Слави та урочистий мітинг, приурочений цій пам’ятній даті.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Липень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання