Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

За здоровий спосіб життя

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» 13 вересня в рамках програми Олімпійського тижня була проведена комбінована легкоатлетична естафета серед учнівської молоді загальноосвітніх шкіл району, Богодухівського професійного аграрного ліцею. Учасників змагань привітала  перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Реалізація нових соціальних ініціатив Президента України - «Діти - майбутнє України»

13 вересня 2013 року у дитячо-юнацькій спортивній школі був проведений особистий прийом першого заступника голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. Під час прийому до Оксани Володимирівни звернулися тренери - викладачі з питанням укріплення матеріально-технічної бази ДЮСШ.
Оксана Володимирівна запевнила, що кошти, які необхідні для придбання спортивного інвентаря та обладнання при формуванні бюджету на 2014 рік будуть передбачені.

 

Органи державної влади сприяють реалізації місцевим самоврядуванням делегованих повноважень

12 вересня 2013 року відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови райдержадміністрації від 17 грудня 2012 року № 790 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою районної державної адміністрації здійснено перевірку виконавчого комітету Сіннянської сільської ради а також надана методична та практична допомога.

Детальніше...

 

В селищі Орілька Лозівського району відкрито універсальний спортивний майданчик зі штучним покриттям

Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом в селищі Орілька Лозівського району відкрито універсальний спортивний майданчик зі штучним покриттям. В церемонії відкриття взяли участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, голова Лозівської райдержадміністрації Богдан Рева, мешканці селища.

Детальніше...

 

До 2016 року в Харківській області мають з’явитися 22 фізкультурно-оздоровчих комплекси

Про це сьогодні в ході робочої поїздки у Лозівський район повідомив заступник голови Харківської ОДА Євген Савін. Він зазначив, що у Харківській області реалізуються завдання Президента України щодо популяризації у регіонах здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.

Детальніше...

 

Обов’язок влади допомагати громадянам у вирішенні проблемних питань

Про це 12 вересня під час засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян наголосила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.
На розгляд комісії було винесене звернення громадянки с.Таверівка щодо ремонту водопроводу по вул. Таверівській в с.Таверівка Кленівської сільської ради

Детальніше...

 

Фонд соціального страхування виділив 6,5 млн.грн. на підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділив 6 млн. 525 тис.грн. на фінансову підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств області. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації, голова правління обласного відділення Фонду Ігор Шурма.

Детальніше...

 

Кожній дитині – всебічний розвиток фізичною культурою

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 11 вересня на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулася дитяча спортивно-ігрова програма для дітей дошкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання