Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

17 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

Детальніше...

 

Зустріч заступника голови районної державної адміністрації О.В.Сизоненко з працівниками центральної районної лікарні

12 квітня в актовій залі КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня відбувся виїзний прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.
В ході прийому були обговорені питання щодо внесення змін до колективного договору, створення ОСББ в 30-ти квартирному будинку для медичних працівників та питання подальшого реформування медичної галузі.

 

На Богодухівському електромеханічному заводі ДНВП «Об'єднання Комунар» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України

12 квітня на Богодухівському електромеханічному заводі «Об’єднання Комунар» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України. В заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Гурін Петро Михайлович, голова районної ради Тризна Дмитро Кирилович, міський голова Олексенко Наталія Іванівна. Звертаючись до присутніх керівники району та міста відзначили той факт, що саме на цьому підприємстві зосереджений технічний потенціал нашого району, який дає про себе знати далеко за межами держави. Участь у міжнародних проектах, виробництво широкого спектра продукції народного споживання є переконливим підтвердженням плідності повсякденної праці колективу заводу. Цілеспрямованість, наполегливість, відповідальність і висока кваліфікація були, є й залишаються визначними характеристиками цього підприємства.

Детальніше...

 

12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України

Шановні працівники та ветерани
Богодухівського електромеханічного заводу!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників ракетно-космічної галузі України.
Це свято є особливим для нашої держави, тому що вона входить в «четвірку» космічних країн світу. На території України розташована велика кількість підприємств космічної галузі. Ваше ж підприємство є нехай невеличким, але важливим механізмом цієї галузі.
Продукція, яку ви виготовляєте, є конкурентоспроможною. Науково-технічний, виробничий та кадровий потенціал плідно працюють на майбутнє. У цьому є гідне продовження традицій попередників.
У цей святковий день бажаю вам наснаги й енергії, успішних проектів і нових проривів до вершин науково-технічного прогресу. А вашим родинам великого особистого щастя, здоров’я і благополуччя.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

В районній державній адміністрації відбулося засідання комісії зі створення і ведення районної Дошки пошани

10 квітня в районній державній адміністрації відбулося засідання комісії зі створення і ведення районної Дошки пошани, персональний склад якої затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 22 березня 2013 року №72.
В ході засідання були розглянуті характеристики та подання на  представників трудових колективів - кандидатів для занесення на районну Дошку пошани та визначено місце її встановлення.

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

10 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

Детальніше...

 

На Богодухівщині започатковано акцію «Слава. Гордість. Пошана»

Богодухівською районною державною адміністрацією спільно з районною організацією ветеранів України з нагоди відзначення в 2013 році 70-річниці визволення Богодухівщини та України від фашистських загарбників започатковано акцію «Слава. Гордість. Пошана». Метою акції є виготовлення та встановлення на будівлях учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років табличок «Тут живе учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни». До акції вже залучилися депутати Богодухівської міської ради, які взяли всі витрати на виготовлення табличок, на себе.
До 9 травня на будівлях всіх учасників бойових дій, а їх в районі 83 чоловіка, будуть встановлені такі таблички.

 

Хореографічний колектив «Надія» презентував концертну програму

3 квітня в Богодухівському районному будинку культури відбулася концертна програма, присвячена присвоєнню звання «зразковий» хореографічному колективу «Надія» комунального закладу районної ради «Районний будинок культури».
Колектив було засновано в 2005 році. З початку заснування колектив очолює Педан Надія Петрівна.
У концерті взяли участь голова районної державної адміністрації Бєлий Володимир Миколайович, заступник голови районної ради Самутін Іван Петрович, Богодухівський міський голова Олексенко Наталія Іванівна, депутат Харківської обласної ради Усенко Олег Вікторович, батьки вихованців колективу та шанувальники.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання