Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У Харківській області понад 100 закладів, які надають послуги соціально незахищеним громадянам

Реалізація завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання серед іншого передбачає турботу про соціально незахищених людей. У Харківській області налічується понад 100 закладів, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, а також особам, які опинились у кризових ситуаціях. Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко.

Детальніше...

 

«Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є забезпечення ефективної взаємодії з роботодавцями»

Державна служба зайнятості - провідна установа соціального захисту населення від безробіття. Виходячи на якісно вищий рівень надання соціальних послуг, служба зайнятості використовує різні форми співпраці з працедавцями, одним із яких є проведення міні-ярмарків вакансій. З цією метою Богодухівський районний центр зайнятості провів 18 вересня 2013 року міні-ярмарок вакансій - чергових захід, спрямований на підвищення рівня працевлаштування незайнятого населення.

Детальніше...

 

«Служба в армії за контрактом – можливість уникнення безробіття»

З метою підбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у рамках співпраці Богодухівського районного центру зайнятості з Богодухівським об’єднаним міським військовим комісаріатом 18 вересня 2013 року у Богодухівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

Детальніше...

 

Збереження та створення робочих місць є одним з головних напрямів реалізації Програми зайнятості населення

Наголосила у своєму виступі під час апаратної наради 18 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В.
За рахунок усіх джерел фінансування з початку 2013 року в Богодухівському районі створено 375 робочих місць, в тому числі на підприємствах та в організаціях – 65 одиниць, за рахунок розвитку підприємницької діяльності населення – 310 одиниць. За видами економічної діяльності найбільша кількість створених робочих місць зафіксована у галузі торгівлі, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 216 одиниць.

Детальніше...

 

Про стан реалізації на території району державної політики щодо розвитку підприємництва

Доповів у своєму виступі на апаратній нараді 18 вересня заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.
З урахуванням вимог державної політики щодо розвитку підприємництва розроблена та затверджена рішенням районної ради від 15 березня 2013 року №481-УІ(ХХУІ позачергова сесія УІ скликання) Програма підтримки розвитку малого підприємництва в Богодухівському районі на 2013-2014 роки. Аналіз її виконання щоквартально надається до Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

«Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога»

17 вересня голова районної державної адміністрації Бєлий В.М., голова районної ради Тризна Д.К., заступники міського голови Рогинська Л.І. та Коваленко І.В. привітали рятівників району з їх професійним святом.

Детальніше...

 

Реалізація в регіоні завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання є головним завданням районної влади

Про це 17 вересня під час зустрічі з мешканцями с.Коротке Вінницько-Іванівської сільської ради у ході проведення «Дня віддаленого села» наголосив голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий.
Вінницько-Іванівський сільський голова Соловей О.М. прозвітувала перед громадою щодо роботи із зверненнями громадян.

Детальніше...

 

З 1 жовтня працівникам екстреної медичної служби буде підвищена заробітна плата

Про це в ефірі передачі Харківського обласного радіо «Від влади до громади» повідомив голова ХОДА Михайло Добкін. Після вступу в силу закону про екстрену медичну допомогу в регіоні відбулась серйозна реорганізація роботи «швидкої допомоги». За словами губернатора, в Харківській області впоралися з поставленим завданням. На сьогоднішній день час доїзду «швидкої допомоги» відповідає затвердженим для бригад екстреної медичної допомоги нормативам, покращилося матеріально-технічне забезпечення самих бригад.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання