Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Щороку у липні відзначається День працівників торгівлі

З нагоди професійного свята людей, які обрали непростий шлях служіння громаді, 24 липня у голови районної державної адміністрації відбулися урочистості, що зібрали кращих працівників торгівлі Богодухівського району.
У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації В.А.Шаров передав вітання від губернатора Харківської області Райніна І.Л. та зазначив: «В останню неділю липня ми традиційно відзначаємо День працівника торгівлі. Робота, яку ви обрали, нелегка, вона вимагає професіоналізму, тактовності у спілкуванні з людьми. Я вітаю вас зі святом, від щирого серця бажаю святкового настрою, вдачі, достатку і здоров’я. Мудрості і терпіння, злагоди і миру у сім’ях, й сподіваюсь, що працівники торгівлі району й надалі докладатимуть активних зусиль у сфері торгівлі Богодухівщини».

Детальніше...

 

Шановні працівники торгівельної сфери!

Вітаю вас з професійним святом.
Торгівельна мережа нашого району стала сучаснішою і ближчою до потреб населення, значно поліпшилась культура обслуговування. І велика заслуга в цьому вас, справжніх професіоналів. Адже від вашої майстерності, доброзичливості, уваги та чітко організованої роботи закладів торгівлі залежить настрій і самопочуття людей.
Бажаю всім вам міцного здоров'я, комерційного успіху, вдячних покупців та гарного попиту на ваші товари.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Навчання Державної служби надзвичайних ситуацій у Харківській області

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 року №476-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2015 рік» з 28 по 31 липня 2015 року заплановано проведення командно- штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру»
Під час проведення навчань можливе увімкнення електросирен у районі - необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

 

Промені мистецтва

21 липня у читальній залі центральної бібліотеки організовано виставку  робіт керівника гуртка  «Дивосвіт» Любові Подолінної. На експозиції представлені картини, виконані у різних техніках. Акрил, воскові олівці, елементи барельєфу з пап’є-маше, проста будівельна суміш та інші пластичні маси - все це перетворене на прекрасні полотна. Виставка буде доповнена також роботами учасників гуртка.
Всіх запрошуємо переглянути картини та долучитися до прекрасного.

Детальніше...

 

Жнива в районі продовжуються

23 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. та заступник начальника управління агропромислового комплексу районної державної адміністрації, начальник відділу інженерно-технічного забезпечення та соціально-трудових відносин Лобунський С.М. здійснили заплановану робочу поїздку до в ПАТ «Улянівське» (директор Бойко В.О.), під час якої ознайомилися зі станом збиральних робіт ранніх зернових культур та провели роз’яснювальну роботу щодо добровільного об’єднання територіальних громад.
Станом на 23.07.2015 ріку в господарстві скошено і обмолочено 198 га, що становить 10% від запланованої площі. Намолочено 578 тон збіжжя при врожайності 29,2 ц/га. В господарстві працюють 4 зернозбиральних комбайни.
Головна мета хліборобів вчасно і в повному обсязі зібрати і зберегти врожай.
Очільник району Шаров В.А. подякував фермеру Бойко В.О. за господарський підхід, за вдячність хліборобської праці.
Під час зустрічі були обговорені питання щодо об’єднання територіальних громад. Присутні одноголосно висловили думку, що об’єднання це перший крок до стабільного життєзабезпечення територіальної громади.

 

Службою у справах дітей райдержадміністраціх проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації В.А.Шарова. Розглянуто питання щодо утворення прийомної сім’ї та влаштування до неї дитини-сироти та затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

 

Задоволення справедливих вимог населення є одним із найважливіших напрямів роботи зі зверненнями громадян в районній державній адміністрації

Про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до районної державної адміністрації та виконкомів місцевих рад району у І півріччі 2015 року на засіданні колегії районної державної адміністрації 22 липня доповідала заступник керівника апарату районної державної адміністрації, начальник організаційного відділу Явтушенко Н.О.
Проаналізовано питання, з якими громадяни найчастіше звертаються до районної державної адміністрації, акцентовано увагу на особистих прийомах громадян керівництвом районної державної адміністрації, колективних зверненнях та функціонуванні «телефону довіри».

 

Метою Комплексної програми профілактики правопорушень у Богодухівському районі на 2011-2015 роки є забезпечення активної наступальної протидії злочинності

Було наголошено на засіданні колегії районної державної адміністрації 22 липня. Як акцентував старший інспектор сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Шепель М.М., всі вжиті організаційні та практичні заходи, спрямовані на посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і громадської безпеки, дозволили зберегти контроль за криміногенною ситуацією в районі.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання