Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

12 грудня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації, в ході якої було розглянуто низку питань. Зокрема, у порядку контролю було розглянуто 2 питання: про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 серпня 2010 року №417 «Про створення обласної міжвідомчої робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель та запобігання порушенням земельного законодавства» (зі змінами, внесеними розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29 вересня 2011 року №544) та про хід передплати на газети «Слобідський край» та «Маяк» на 2013 рік.

Детальніше...

 

Про протидію торгівлі людьми

12 грудня в районній державній адміністрації відбувся навчально-методичний семінар «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» за участю керівників органів місцевого самоврядування району.

Детальніше...

 

З засідання сесії районної ради

7 грудня відбулася XXIII сесія районної ради VI скликання, під час якої були розглянуті питання:
1. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району КПОЗ «Міжлікарняна аптека №339» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
2. Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області деякого майна швидкої допомоги із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району.
3. Про надання згоди на реалізацію Проекту «капітальний ремонт комунальної установи охорони здоров’я Богодухівської центральної районної лікарні по вул. Чернієнка, 13 в м. Богодухові Харківської області. Утеплення фасадів та заміна вікон».
4. Про надання КУОЗ Богодухівської ЦРЛ згоди на списання з балансового обліку майна.
5. Про надання Богодухівському ліцею №3 згоди на списання з балансового обліку 2-х автомобілів.
6. Про затвердження протоколу №8 від 05.12.12 р. конкурсної комісії з продажу будівлі колишньої амбулаторії шкіро венерологічного відділення КУОЗ Богодухівської ЦРЛ, що розташована за адресою: м. Богодухів, вул. Моргунова, 23.
7. Про внесення уточнення до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл,селищ, міста Богодухівського району, що підлягають відчуженню шляхом продажу за конкурсом у 2012 році затвердженого рішенням районної ради від 24.02.2012 р. №222-VІ.
8. Різне.

Детальніше...

 

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні депутати, керівники органів місцевого самоврядування,
працівники виконавчих комітетів місцевих рад району!

Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування

Ваша щоденна праця, невичерпна енергія, відданість своїй справі й висока відповідальність перед людьми заслуговують найсердечніших слів вдячності.
День місцевого самоврядування – це свято, яке свідчить про величезну роль органів місцевого самоврядування в житті людей.
Ви відповідальні за соціально-економічний розвиток району, демократизацію суспільних відносин, відродження державних і культурних цінностей.
Переконаний, що ваш професіоналізм і мудрість у найскладніші моменти суспільних змін забезпечать високий авторитет органів місцевого самоврядування.
Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, душевної рівноваги, комфорту в колективі, гармонії в сім’ї, вагомих успіхів у справі сумлінного служіння народу України.

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

6 грудня - День Збройних Сил України

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни і ветерани
Збройних Сил, майбутні солдати!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.
Український народ високо цінує ратну службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.
Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Зустріч заступника голови районної державної адміністрації Юрченка О.В. з трудовим колективом управління ветеринарної медицини в Богодухівському районі.

5 грудня 2012 року відбулася зустріч заступника голови районної державної адміністрації Юрченка Олексія Вікторовича з трудовим колективом управління ветеринарної медицини в Богодухівському районі.
В зустрічі взяли участь 11 чоловік. В ході зустрічі були обговорені питання щодо соціально-економічного розвитку району в поточному році та питання щодо правового оформлення документів на право володіння та користування земельними ділянками.

Детальніше...

 

Оголошення для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

З 01.01.2012 набув чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі - КВЕД-2010), затверджений Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Новий КВЕД-2012 у повній мірі відповідає європейським вимогам і стандартам. Не зважаючи на це, старий класифікатор України ДК 009:2005 (далі - КВЕД-2005) діє до кінця 2012 року.
Ураховуючи зазначене, усі підприємства, організації та фізичні особи - підприємці зобов’язані до 31.12.2012 перейти на нові КВЕД-2010.

Детальніше...

 

З нами бізнес сильніше!

Під таким девізом працюють спеціалісти Європейського банка реконструкції і розвитку, які 4 грудня в місті Богодухові презентували Програму ділових консультаційних послуг ЄБРР (BAS) Україна, яка фінансується Європейським Союзом.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання