Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Михайло Добкін

Таку думку голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін висловив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні о 19:30.
«Завдяки волі Президента, завдяки тому, що Верховна Рада знаходить у собі сили об'єднатися для вирішення важливих питань, завдяки тому, що сьогодні Уряд в умовах жорстокої економії не знизив жодного з соціальних стандартів і повністю виконує всі соціальні ініціативи Президента, ми підійшли як ніколи близько до підписання найважливішого документа – асоціацію між Україною та ЄС», – підкреслив він.

Детальніше...

 

Питання організації харчування в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району знаходиться на постійному контролі

Зауважила головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Варченко Н.М., виступаючи 4 вересня на апаратній нараді у першого заступника голови райдержадміністрації.

Детальніше...

 

Богодухівщина повинна гідно представити свою експозицію на Великому Слобожанському Ярмарку

Наголосила у своєму виступі 4 вересня під час апаратної наради у першого заступника голови райдержадміністрації начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Телешенко І.П.

Детальніше...

 

Найвигідніший курс для України це той, де наша країна зможе отримати максимальну економічну вигоду. Віктор Звєрєв

Унікальність положення України в новітній історії полягає в тому, що вона має блискучі можливості і всі передумови для розвитку ринків як у східному, так і в західному напрямку. Про це заявив президент Харківської торгово-промислової палати Віктор Звєрєв.
«Харківська область багата підприємствами, які співпрацюють як з Російською Федерацією, так і з країнами ЄС. Дуже важливо, коли країна має ринки збуту не в одному, а в декількох напрямках. Це говорить про її потенціал, можливості, економічну свободу та прагматизм. Тому не варто говорити про вибір тільки в одному напрямку. Найвигідніший курс для України - це той, де наша країна зможе отримати максимальну економічну вигоду. І Європа, і Росія - наші стратегічні партнери, і я підтримую прагнення України до європейської інтеграції, так само, як і плідну співпрацю з євразійською спільнотою», - підкреслив Віктор Звєрєв.

Джерело: Харківська ОДА

 

На виконання у регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики в Богодухівській райдержадміністрації проводиться робота щодо покращення економічного та інвестиційного клімату району

Зауважила 4 вересня під час проведення наради з питання реалізації інвестиційної політики в економічному секторі району перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Сизоненко.
Оксана Володимирівна зауважила, що до Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації надана інформація по 10 пріоритетних проектних пропозиціях для залучення коштів міжнародної технічної допомоги у 2013 році. Крім того, в Програму економічного і соціального розвитку Харківської області на 2013 рік включено 12 об’єктів соціально-економічного значення.
За І півріччя 2013 року інвестиційні вкладення в ПХО «Богодухівський ринок» склали 62,4 тис. грн.

 

У Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» візьмуть участь підприємці, інвестори та науково-дослідні установи

В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов розповів, що на Харківщині триває робота з виконання доручень Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики. Говорячи про Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» Денис Ткачов нагадав, що форум у Харкові проходитиме вже вп’яте, і цього року передбачається участь в ньому мінімальної кількості представників державних структур.

Детальніше...

 

Харківська область посідає провідні позиції з інвестиційної привабливості

Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заявив заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОДА Денис Ткачов. Він зазначив, що яскравим прикладом реалізації на Харківщині доручень Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики є оцінка і Кабінету Міністрів, і незалежних організацій.

Детальніше...

 

Інвестиційні проекти «Село майбутнього» і «Технополіс «П'ятихатки» готові до реалізації

На виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики Харківською ОДА підготовлені кілька інвестиційних проектів. Один з них - «Село майбутнього» - згідно з рішенням Кабінету Міністрів України цього року став частиною Національного проекту «Відродження скотарства». Про це у програмі обласного радіо «Ранковий ексклюзив» сказав заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Денис Ткачов.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання