Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Вивчено стиль, форми і методи роботи сектора культури районної державної адміністрації

  20 квітня апаратом районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №423 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги» (із змінами) надано практичну та методичну допомогу сектору культури районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
       Попередні результати перевірки показали, що діяльність сектора організована належним чином, документи оформлені правильно, у відповідності до встановлених норм.

   

  Про відзначення 31-ої річниці Чорнобильської катастрофи

  йшлося 19 квітня на засіданні Організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі цієї дати.
       Засідання провів голова районної державної адміністрації В.А.Шаров за участю першого заступника голови районної державної адміністрації В.В.Зирянової, працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови районної ради та заступника міського голови. У засіданні також взяли участь голови районних громадських організацій «Союз Чорнобиль Богодухівщини» та «Ветерани війни – інваліди Чорнобиля».

  Детальніше...

   

  Тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у навчальних закладах району

  19 квітня під головуванням голови районної державної адміністрації, голови місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району Шарова В.А. відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС, де розглядалося питання про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх закладах району.

  Детальніше...

   

  Мешканці Харківщини можуть у повному обсязі скористатися програмою «Доступні ліки». Юлія Світлична

  13 квітня голова ХОДА взяла участь у всеукраїнській селекторній нараді, присвяченій запровадженню в регіонах урядової програми «Доступні ліки».
       Засідання пройшло під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
     Юлія Світлична повідомила, що в Харківській області за програмою виписано 23 тисячі рецептів, за половиною з них пацієнти вже отримали ліки.
       «Ми працюємо відповідно до поставлених урядом завдань. Щодо розподілення коштів - вони вже доведені до нижчого рівня. У реалізації програми задіяно 64 медичні установи. Укладені договори майже з 200 аптечними закладами, наразі розширюємо мережу реалізації медпрепаратів», - розповіла керівник облдержадміністрації.

  Детальніше...

   

  Здоровий спосіб життя – запорука здорового суспільства

  14 квітня у рамках плану проведення Днів соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді у Богодухівському районному відділі з питань пробації відбулася зустріч з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Під час спілкування торкнулися теми здорового способу життя, мотивували молодь на відмову від зловживання алкоголем та тютюном. Учасників заходу проінформовано про діяльність центру соціальних служб, роз’яснено перелік послуг, які можна отримати, залишені координати для звернення у разі виникнення складних життєвих обставин.

   

  Особистий прийом громадян

  18 квітня відбувся особистий прийом громадян начальником відділу освіти районної державної адміністрації Повойко І.О.
     До Ірини Олександрівни звернулися батьки Богодухівського колегіуму №2 з питання щодо придбання мультимедійного обладнання.
      Ірина Олександрівна обговорила можливий шлях вирішення питання та надала кваліфіковане роз’яснення на порушене питання.

   

  Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації

  18 квітня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
      Громадянка звернулась з питанням щодо соціального захисту.
    Для оперативного вирішення порушених питань на прийом також запрошено начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
      Порушені питання детально розглянуті та надані відповідні кваліфіковані роз’яснення.

   

  Проведено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації

  На заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації подано одну заяву: САМОХВАЛОВОЇ Оксани Іванівни, яка 18 квітня 2017 року успішно склала на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби тести на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства, дала правильні відповіді на 36 із 40 запропонованих тестових питань (90%), та пройшла співбесіду. За результатами тестування і співбесіди Самохвалова О.І. набрала 13,7 балів.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Червень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання