Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Майбутні свята вимагають творчого і господарського підходу

29 липня радником голови районної державної адміністрації Зиряновою В.В. проведено засідання Організаційного комітету з питань святкування в районі Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.
Присутніми внесено корективи до затвердженого раніше Плану заходів, визначено ключові позиції та завдання щодо підготовки їх проведення.

Детальніше...

 

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації

29 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. на засіданні виїзної колегії районної державної адміністрації, яка відбулась в КСП «Балабанівське» за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадськості розглянули одне питання, за результатами якого прийнято відповідне рішення.

Детальніше...

 

Прокуратурою розпочато досудове розслідування щодо самозахоплення і використання водосховища

У Богодухівському району підприємець незаконно користувався водоймою і виловив більше 30 тонн риби.
Прокуратура Богодухівського району почала досудове розслідування щодо самозахоплення і використання Івано-Шийчинського водосховища.
Як розповів прокурор Богодухівського району Віктор Прудніков, приватний підприємець, який орендував землі водного фонду площею понад 100 гектарів, в кінці 2013 року розірвав договір. Однак, користуватися водосховищем не припинив.
«Підприємець незаконно продовжував розводити рибу, уникаючи сплати за оренду водойми. Майже за півтора року з водосховища виловлено 30 тонн риби », - уточнив Віктор Прудніков.
Зараз вирішується питання про подачу позову до суду про повернення земель водного фонду з незаконного користування та стягнення заподіяної шкоди, повідомляє прокурор району.

 

Виїзний прийом громадян

28 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів виїзний прийом громадян на базі ТОВ СП «Родіна».
В ході прийому працівників підприємства цікавило питання земельних відносин та власності на землю.
Проблеми громадян вирішились безпосередньо на місці.
Володимир Анатолійович позитивно оцінив співпрацю сільської ради з місцевим господарством, яке стабільно працює та забезпечує роботою місцевих жителів.

 

Інформація про надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї з 01.07.2015 року

Законом України від 28.12.2014 року №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Законів України в частині надання пільги окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї.
Надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї поширюється на осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із Законами України:

Детальніше...

 

На засіданнях регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

що відбулися 16.06.2015, 19.06.2015 та 07.07.2015, з урахуванням зауважень Мінрегіону було відібрано 28 проектів, які набрали найбільшу кількість балів.
Відповідно до наказу Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 №80, засідання регіональної комісії транслювалися у режимі on-line та їх записи розміщені на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та on-line платформі ДФРР (http://dfrr.minregion.gov.ua).

Детальніше...

 

Подорож за творами Винниченка

27 липня до 135-річчя від дня народження В.Винниченка у приміщенні Максимівської сільської бібліотеки-філії організовано книжкову виставку «Подорож за творами Винниченка» для широкого загалу користувачів. На виставці представлено літературу про життєвий і творчий шлях письменника та його твори: «Сонячна машина», «Записки Кирпатого Мефістофеля», збірки драм та збірки вибраних творів.
Всіх запрошуємо відвідати виставку та ознайомитися з творчістю українського письменника, публіциста, драматурга та громадського діяча.

 

Визначено головні питання у життєзабезпеченні Забродівської територіальної громади

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров провів співбесіду із Забродівським сільським головою В.Л.Надолинним, у ході якої розглянуто виконання сільською радою бюджету і можливість його наповнення за рахунок невикористаних резервів. Порушено також питання ремонту дороги на греблі Переможанського ставка, опалення Лозівського сільського клубу, подальше використання будівель колишніх школи та дитячого садка, організації вивозу з території ради твердих побутових відходів. Обговорено також питання добровільного об’єднання територіальних громад.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання