Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступ Президента України на пленарному засіданні Саміту Ініціативи «Східне партнерство»

Вельмишановна пані Президент Грібаускайте!
Вельмишановні президенти, глави урядів, міністри!
Високоповажні пані та панове!
Україна та ЄС вийшли на завершальний етап укладення Угоди про асоціацію. Переконаний, це відкриє нову сторінку в розвитку Української держави, переведе на якісно новий рівень наші відносини з ЄС та його державами-членами.
Я підтверджую наміри України в найближчій перспективі підписати Угоду про асоціацію.
Україна спільно з Європейським Союзом вже понад шість років йде непростим курсом переговорів і пошуку компромісів.

Детальніше...

 

Промисловці Харківщини підтримують позицію Президента України

Як повідомили сьогодні генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Суботін і директор державного підприємства «Харківський машинобудівний завод «ФЕД» Олександр Жданов, основними ринками збуту продукції, яка виробляється на підприємствах, є країни колишнього СНД.

Детальніше...

 

Через зниження товарообігу України з країнами СНД Південна залізниця несе фінансові втрати

Про це сьогодні заявив начальник ДП «Південна залізниця» Олександр Філатов. За його словами, залізничники завжди відрізнялися розумним прагматизмом і турботою про збереження і примноження вже досягнутого. Вікові історичні традиції, особливості транзитного потенціалу були, є і залишаються запорукою успішної діяльності Південної залізниці.
За словами Олександра Філатова, залізниця це не тільки артерії нашої країни, але ще і своєрідний індикатор перспективності розвитку зв'язків між промисловими підприємствами різних галузей, в тому числі, в міжнародному плані.

Детальніше...

 

Євроінтеграція на тих умовах, які висунуті Україні на даному етапі, катастрофа для країни та її громадян

Про це сьогодні заявив член ради та президії Федерації профспілок України Сергій Тесленко.
«Всі процеси і явища, які відбуваються в нашій країні, профспілки розцінювали і розцінюють з єдиної позиції - як це позначиться на життєвому рівні людини праці. Стратегічно профспілки підтримують напрямок європейської інтеграції України. Але для нас, як представників інтересів людей праці, першочерговим є соціально-економічний, трудовий захист людини праці, якість його життя і благополуччя його сімей. Тому ми вважаємо, що євроінтеграція на тих умовах, які висунуті Україні на даному етапі, катастрофа для країни і для її громадян. Ми категорично проти рішення проблеми перехідного періоду виключно за рахунок простого трудівника. Ми просто зобов'язані бути готовими до європейських стандартів, щоб мінімізувати наслідки прогнозованого ризику перехідного періоду. У першу чергу, в частині зниження життєвого рівня трудящих. Для цього необхідний час. Але краще бути морально та матеріально готовими, ніж потім кусати лікті за поспішне рішення. Тому профспілки Харківщини, однозначно, підтримують позицію Президента», - сказав Сергій Тесленко.

Джерело: Харківська ОДА

 

Молодь Харківщини підтримує євроінтеграцію України

Сьогодні в Харківському національному університеті міського господарства відбулося засідання круглого столу на тему «Євроінтеграція – стратегічний вибір України». У роботі круглого столу взяли участь заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов, політолог Володимир Нікітін, студенти вищих навчальних закладів Харкова.

Детальніше...

 

Методичний день Харківської обласної ради у районі

28 листопада керуючий справами Харківської обласної ради Клименко С.В. провів методичний день для керівників органів місцевого самоврядування району. На підставі попереднього вивчення обласною радою діяльності сільських, селищних рад було проаналізовано їх роботу з управлінської діяльності, організаційних питань, ведення діловодства, правового забезпечення, роботи зі зверненнями громадян тощо.

Детальніше...

 

Вперше за роки незалежності Президент України заявив про власну позицію держави у взаєминах з іншими країнами

Про це сьогодні заявив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.
«Курс нашої держави на євроінтеграцію ніхто не змінює. Президент чітко заявив, що немає іншої альтернативи. Цей курс прописаний в багатьох фундаментальних законах нашої країни, в тому числі і в Законі «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики». Спекуляції на тему, що ми повертаємося в колишній Радянський Союз, або що нас поневолили інші держави - ​​все це на користь тих, хто не готовий до відкритої і правильної дискусії щодо майбутнього нашої країни. Президент України вперше за всі 20 з гаком років незалежності нашої держави заявив про власну позицію України у взаєминах з Росією, Європою, Америкою та іншими державами. Це багатьом не подобається, багатьом незвично. Але у нас є своє бачення як у держави. У нас є почуття власної гідності, у нас є підтримка людей саме такої продуманої прагматичної політики. З цим ми ніколи не розлучимося заради тимчасових оплесків тих парламентів, населення країн яких менше, ніж окремі регіони і області нашої країни», - сказав Михайло Добкін.

Джерело: Харківська ОДА

 

У разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС в нинішньому вигляді Україна втрачала б більше 1% ВВП на рік

У разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом в тому вигляді, в якому його пропонували європейські партнери, Україна втрачала б більше 1% ВВП на рік, не отримуючи за це компенсації. Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Лютий 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання